×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Бившият ми каза, че съм проститутка, а аз не съм, твърди тя


14 Март 2025, Петък, 09:00 ч.
Автор: Флагман, снимка: Флагман

Той не е наркоман, но обича да си пийва, каза Светлана 

Светлана Василева разкри редица свои тайни пред Благой Георгиев в подкаста му MachBG.  Тя започна с това как се е записала за Мис Плеймейт, тайно от родителите си. За да бъде допусната до кастинг, трябвало да прати голи снимки, а тогава още била ученичка. Малко й било неудобно, но от малка мечтаела да е по кориците на списания и по първите страници на вестниците. Затова накарала нейната прителка Теодора да я снима. Отишли в дома й, Светлана се съблякла и заснели фотосесията в спалнята на родителите на Теодора, като Светлана позирала гушнала голямо плюшено мече.

Изпратила снимките и била поканена на кастинг в София. Скрила от родителите си и пътувала докато се водела, че е на училище. Конкурсът минал отлично и от тогава дошла славата й. Тя каза че било много готино в „Биг брадър“ и пак би приела покана, точно защото иска да е известна, пише „България днес“.

„Не бих променила нищо от живота си, защото се уча от грешките си“, каза Василева и започна надълго да се изповядва за раздялата с Християн Гущеров.

Запознал ги общ приятел. Преди това друга приятелка се пробвала да ги запознае, но тя се дърпала, защото имала приятелски отношения с Мария. По-късно се запознали и тя се впечатлила, че Християн е домошар и не ходи по дискотеки и заведения. Тя си казала: от този човек трябва да имам дете, той ще си гледа децата.

„Реших да му родя деца“, обясни Светлана.

От година насам между тях започнали да се чупят нещата.

„Той не е наркоман, но обича да си пийва“, каза тя и каза, че Гущеров все повече си пийвал.

Тя не знаела за изневерите му и се клела, че той не изневерява, защото били постоянно заедно. След раздялата се видяла с човек, който й показал снимки на Християн с жена. По време на разговора стана ясно, че това е Мария. Светлана разбрала, че той й изневерявал и с други нейни приятелки. Оказало се, че правил това, когато я пращал на почивки в чужбина.

Преди година Мария й звъннала и казала, че Християн я издържа и й дава пари, но тя решила, че това е измислица.

Според Василева всеки мъж изневерява в един момент, но трябвало да го прави скрито, за да не нарянява жената до себе си.

Откакто Гущеров качил снимки на децата в социалните мрежи всичко в раздялата е окончателно. Вероятно го направил, за да я ядоса. Освен това я обиждал с различни епитети, сред които к.рва и проститутка.

Децата вече започнали да разбират какво се случва. Казали, че не ходят на градина, защото тати не дава пари. Казали на майка си, че му се сърдят, защото не могат да са в София, в старата градина. В момента Светлана и децата живеят в Правец. Мечтае тази година да отиде да живее в Дубай, защото астроложката й така предсказала.

Светлана Василева обясни, че от около година Гущеров има финансови проблеми. Тя продала бижута, обувки и чанти от скъпи лимитирани серии за около милион. Тя направила това, за да поддържа семейството си. Според нея всяка друга жена щяла да си остави тези неща за себе си и да си тръгне.

За Гущеров каза, че има доста акъл и е начетен и ако иска ще изкара пари. Каза, че не й посягал никога. Бил обаче й забранил публичните изяви и да е инфлуенсърка.


В категории: Животът


10
Коментара
Тервел ИЛИЕВ БФС поздрави Георги Иванов за голям празник БФС поздрави Георги Иванов за голям празник 02/07/2026, Четвъртък 10:00 0
Тервел ИЛИЕВ Апаш от Бургас задържан с "коктейл" от дрога Апаш от Бургас задържан с "коктейл" от дрога 02/07/2026, Четвъртък 08:33 0
10
Коментара по темата
10.
до 4
17.03.2025 16:45:04
0
1
Ами представям си колко си изгладнял и каква мишка си, щом твърдиш че се е наживяла , т.е. за теб смисъла на живота е дрехи, храна и пиене. Само мангалите и гладниците слагат това като критерий за добър живот. Един богат човек като критерий за хубав живот винаги ще сложи здравето, истинската любов, истинското приятелство и тези неща които не се купуват с пари, защото той другото го има и не се впечатлява от него.
9.
Коко и Софка
14.03.2025 11:24:44
1
8
Един Боклук и друг боклук, после комар, пиене, кокаин, курви, измами и накрая кур
8.
А ТАКЪВ
14.03.2025 10:14:27
0
15
Покрай леките жени,не ви отива да се правите на тежкари....!!!!
7.
ХАХАХА
14.03.2025 10:07:33
15
7
до 6
ХАХАХА.......Брой си жълтите стотинки за сутрешното кафенце,от улична кафемашина,че мизерната ти заплатка привършва май и нема за ляб,цървул скъсан...прати жена ти,на околовръстното,да изкара некой лев,че кат та гледам,никакъв уй не става от теб...тури си въжето и се обеси,да не хабиш кислорода на планетата,който дишаме всички....помияр смърдлив...!!!!
6.
Каква е тази врява Джон?
14.03.2025 09:52:08
3
20
Една елитна проститутка се жалва за спряната си субсидия сър!


П.С.: до 4 - дошъл си гол и бос на този свят, накрая само ще те облекат в някакъв костюм от твоя абитуриентски бал и ще ти сложат едни цървули вместо обувки, защото няма смисъл да се харчат много пари за теб!
Е и какво от това, че този паразит е известен само със сексуалния си нагон? И че е видяла свят? Еми тогава си я вземи във къщи бе цървул! Издържай това найлоново чудовище само 1 месец за да разбереш какъв “разкош” е да живееш със плеймейтка. Пък нека после съседите НЕ говорят, че та не е простотутка!
5.
ХВАЩАЙ ЛОПАТАТА
14.03.2025 09:41:34
2
22
От село си дошла в село си отиде - дори и да е Правец.Типичното олицитворение искам да съм известна на всяка цена дори и да съм тъпа.Само ,че годините си казват думата.Освен да те подхвърлят още малко няколко човека ,които преди години са искали да са с тебе а ти не си искала -сега ще отидеш, но на по ниска цена.Амортизацията на колата е кофти нещо.Масовите коли като минат годините и стават почти без пари а накрая за скраб.Твоята съдба е същатата.Явно си просто момиче и доста наивно.Всичко около теб го знаят но не и ти.Лошо за децата ,които имате.Те ще страдат най много.И ти и оня тюфлек ги използвате за лични цели-а именно да ви дават пари без да работите.....класика.И сега всички са виновни,ама - не ме разбраха,ама аз не съм виновна....ама га яде кюфтетата не рива нали
4.
30 милиона
14.03.2025 09:39:05
19
4
Му изяла,ма си живяла като кралица,видяла свят и лайф и ша умре със затворени очи,щото се е наживяла.....!!!
Пък ти като си честен и праволинеен...какво...да не си хванал Госопд за шлифера,ма е така ще си пукнеш ококорен,щото нищо не си видял,от мизерния си животец,щото си мързел и ревльо,оплакващ се,от сульо и пульо,че му пречат за всичко,в жалкото съществуване....
Аре у лево...скъсаняк смърдлив...!!!! бегай си кочината миризлива ,от която си изпълзял и не се показвай повече.....
оффф.....

до 1
3.
До 1
14.03.2025 09:29:24
1
15
30 млн. за 10 години???
Това е ЛУДА РАБОТА!
Явно тази жена има мнооооооого дефицити и вътре в себе си.
А и той толкова е бизнесмен с подобна "инвестиция".
2.
Жорж
14.03.2025 09:28:16
2
14
Ами не е като не взима пари след всяка сесия. А как се нарича като взима накуп с лихвита след много сесии?
1.
оффф...
14.03.2025 09:12:23
2
27
30млн. му изяла за по-малко от 10 години.
Не си проститутка, ти си черна дупка!
При това миндил.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Спипаха нафиркана украинка с 2,06 промила зад волана в Слънчев бряг, колата ѝ била и без Гражданска отговорност Спипаха нафиркана украинка с 2,06 промила зад волана в Слънчев бряг, колата ѝ била и без Гражданска отговорност 36-годишната чужденка е закопчана за 24 часа, след като бе заловена от патрул на Жандармерията Сагата с „отвлечения“ самолет в Сарафово приключи, но дали не е имало опасен товар на борда Сагата с „отвлечения“ самолет в Сарафово приключи, но дали не е имало опасен товар на борда Докато експертите спорят за бъг в системата, читатели на Флагман.БГ подозират, че Израел и Кипър са затворили небето си заради страшна пратка Огнен ад в София: Металните халета на „Екобулпак“ провиснаха от жегата, сухи хидранти спъват огнеборците Огнен ад в София: Металните халета на „Екобулпак“ провиснаха от жегата, сухи хидранти спъват огнеборците Стихията изпепели над 2000 кв. метра от депото за боклук, затвориха пътя за Банкя заради токсичния дим Шамар за майките: Депутатите ги отрязаха за 100 процента обезщетение при ранно връщане на работа Шамар за майките: Депутатите ги отрязаха за 100 процента обезщетение при ранно връщане на работа Въпреки демографската криза, Народното събрание посече опита за финансова инжекция към работещите млади семейства у нас Как милиони евро изтичат от хазната: Тарикати косят асфалт, създават и кухо дружество под министерска шапка Как милиони евро изтичат от хазната: Тарикати косят асфалт, създават и кухо дружество под министерска шапка Докато чакат да подпишат за 270 млн. евро, директор и тримата му заместници си разпределят 74 хиляди евро, разкри вицепремиерът Александър Пулев Александър Пулев: Предотвратихме затварянето на рафинерията, бомбата е заложена от хората на Борисов Александър Пулев: Предотвратихме затварянето на рафинерията, бомбата е заложена от хората на Борисов Вчера успяхме да я обезопасим, срещата ни с представители на „Литаско“ е решителна стъпка в подкрепа на националния интерес, каза министърът на икономиката Идва най-мощната магнитна буря от месеци, фронталният сблъсък е на 2 юли Идва най-мощната магнитна буря от месеци, фронталният сблъсък е на 2 юли Изригване от най-висок клас на Слънцето изпрати плазмен облак право по линията към Земята, геомагнитните смущения ще продължат над денонощие Първо пуснат на свобода, после в ареста: Задържат за 72 часа Иван Сивов от инцидента в Ахелой Първо пуснат на свобода, после в ареста: Задържат за 72 часа Иван Сивов от инцидента в Ахелой Грозят го до 2 години лишаване от свобода 94% от българските ученици ползват изкуствен интелект, повечето се учат сами 94% от българските ученици ползват изкуствен интелект, повечето се учат сами Мащабно изследване на образователното министерство показва, че технологиите вече са част от ежедневието на децата, докато експертите настояват за спешна подготовка на учителите Грозни обиди я държат далеч от стадиона: Защо Алисия категорично отказва да стъпва на мач Грозни обиди я държат далеч от стадиона: Защо Алисия категорично отказва да стъпва на мач Попфолк звездата проговори за пошлите коментари от родители на млади футболисти и сподели за старата болка от разбитото си семейство с Валери Божинов
Спешно изтеглят продукти на „Нутела“ в Европа заради метални частици Спешно изтеглят продукти на „Нутела“ в Европа заради метални частици Хранителният гигант „Фереро“ призовава потребителите незабавно да изхвърлят засегнатите партиди кексчета, България за момента не е в черния списък Близо 2000 трупа извадиха от руините след труса във Венецуела, ООН поръчва 10 000 чувала за тела Близо 2000 трупа извадиха от руините след труса във Венецуела, ООН поръчва 10 000 чувала за тела Хуманитарна катастрофа след два последователни брутални труса, спасители вадят живи деца след дни в капана на бетона Масово убийство заради спор за дете: Шест трупа след стрелба в социален център Масово убийство заради спор за дете: Шест трупа след стрелба в социален център Брутална касапница в германския град Щаде вдигна полицията под тревога, спецчасти и хеликоптери блокираха района, стрелецът е в ареста Владимир Кличко: Младите минават през ада, но ще направят Украйна и България по-силни Владимир Кличко: Младите минават през ада, но ще направят Украйна и България по-силни Русия на Путин няма бъдеще, каза той Българската русофилия започна миграция към Китай Българската русофилия започна миграция към Китай Очевидно разочарован от Русия, един от ярките представители на общността, проф. Иво Христов, вече обгрижва следващата империя Първият "бременен мъж“ в света Томас Бийти разказва историята си Първият "бременен мъж“ в света Томас Бийти разказва историята си Дъщеря му навършва 18 години и вече се сблъсква с истината на транс тийнейджърите Светът на киното скърби: Почина една от най-обичаните легенди, вдъхновила поколения Светът на киното скърби: Почина една от най-обичаните легенди, вдъхновила поколения Британската култура изгуби една от най-ярките си и обичани икони Масова евакуация! Огромен пожар изпепели известен круизен кораб, полицията на крак Масова евакуация! Огромен пожар изпепели известен круизен кораб, полицията на крак Благодарение на бързата и професионална реакция на спасителните служби, към момента няма данни за пострадали или ранени Цената на петрола се срина след месеци на блокада Цената на петрола се срина след месеци на блокада Според оценки на Bloomberg, износът на петрол от страните от Персийския залив е достигнал 75% от нивото си отпреди войната. Мащабен план на Цанко Цанков: Инвестира над 800 хил. евро, за да превърне басейна във „Ветрен“ в целогодишен център Мащабен план на Цанко Цанков: Инвестира над 800 хил. евро, за да превърне басейна във „Ветрен“ в целогодишен център Световният рекордьор излезе с конкретна визия часове преди сесията на Общинския съвет в Бургас – предлага безплатно плуване за деца и хора с увреждания
Георги Димитров, кмет на община Карнобат Георги Димитров, кмет на община Карнобат Когато започнеш да омръзваш сам на себе си, значи си омръзнал и на другите Виц на деня Виц на деня - Знаеш ли, по какво се различава пердето от тоалетната хартия?
- Не!
- Ах, мръснико, значи ти си бил.
Виц на деня Виц на деня Майка към детето си:
- Ако не си изядеш кашата, ще извикам Баба Яга!
- Мамо, стига! Нали не мислиш, че тя ще я яде?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Песимиста го хапят комарите, а при оптимиста смучат!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори