Изчете информация от кухнята на Ергенът, това са финалистките
В края на шоуто за сърцето на Мартин остават да се състезават две ярки тунингованидами – писателката Даниела Рупецова и танцьорката Мартина, която е добре позната с враждата си с певицата Емануела
Новият сезон на „Ергенът“ продължава да държи зрителите в напрежение, но според информация от „кухнята“ на предаването вече са ясни финалистките, които ще се борят за сърцата на двамата ергени – Мартин Николов и Виктор Русинов, пише Ретро.
В края на шоуто за сърцето на Мартин остават да се състезават две ярки тунингованидами – писателката Даниела Рупецова и танцьорката Мартина, която е добре позната с враждата си с певицата Емануела. Даниела е една от най-обсъжданите участнички този сезон. Тя е авторка на скандалната книга „Момиче за милиони“, но вместо милиони се оказва, че е затънала до шия в дългове. Момата от Чепеларе, по която ергенът Мартин „точи лиги“, има 120 хиляди лева борчове, сочи финансовият регистър.
Зад бляскавата фасада се крие… абсолютно нищо! Не е тайна, че тя упорито търси поредния богаташ, който да уреди финансовите ѝ проблеми. Мартина, от друга страна, е енергична и страстна танцьорка, известна със своя бурен нрав и директност. Тя не се колебае да влиза в конфронтации, когато нещо не ѝ допада, а враждата ѝ с певицата Емануела се превърна в една от най-скандалните теми на сезона. Въпреки бурния си характер тя показа, че зад силната фасада стои жена, която търси истинска любов. Дали обаче този огън е достатъчен, за да спечели сърцето на Мартин? Източниците от шоуто потвърждават, че в крайна сметка Мартин е направил своя избор – той е дал последната роза на Даниела Рупецова.
Големият въпрос обаче остава – ще плати ли милионерът нейните дългове, или след края на риалитито любовната приказка ще се разпадне? Що се отнася до по-младия ерген Виктор, за неговото сърце ще се борят Клаудия и Бранимира.
Клаудия е млада и амбициозна жена, която учи актьорско майсторство. Креативна и изпълнена с мечти, тя иска да покори сцената и да остави своя отпечатък в киното. Обожава високите скорости и споделя тази страст с Виктор, което ги прави още по-близки.Бранимира е балерина с изключителна грация и дисциплина. Тя беше една от малкото участнички, които получиха лична покана от Виктор за участие в предаването. Разликата между дамите на Виктор и тези, борещи се за сърцето на Мартин, е огромна – Клаудия и Бранимира изглеждат естествени и неподправени за разлика от претендентките на Мартин, които приличат на ходещи реклами на пластичните хирурзи. Друг любопитен детайл, който разбуни духовете, е папарашка снимка на Мартин в самолет, която предизвика лавина от спекулации. Вместо романтично завръщане с избраницата си той се прибра в България в компанията на майка си – нотариуската Мариета Николова.
В действителност всички участници от „Ергенът“ са пътували с различни полети, но не защото Мартин е останал без избраница, а защото продукцията е предприела строги мерки за конфиденциалност. Полетите от Шри Ланка до Катар, а оттам до България са били пълни с наши сънародници, така че организаторите са решили да избегнат излишни разкрития. Освен това „Ергените“ не само че не са летели заедно с финалистките, но и са се прибрали у нас в компанията на своите родители. Това може да е стратегия на шоуто, за да запази развръзката в тайна, или просто по-дискретен начин за завръщане след дългите снимки.
Северна Македония обърна плочата: Гответе се за маратон към Европа, зове премиерот
Първите туристи вече са на плажа в Приморско, шезлонгът и чадърът остават по 3,60 евро
От блясъка на „Оскар“-ите до суровия асфалт: Трагичният край на Дейви Чейс
Защо по българското Черноморие се продават свастики
Опасни инциденти в Слънчев бряг и Несебър: Жена с избит зъб, мъж в болница
Тотален хаос: 15-годишен размаза кола пълна с деца, рецидивист нападна спец ченге в София
Прогноза за времето и народни поверия за 18 юни
Колеблив старт за Роналдо на Мондиала, Хърватия до стената
Дневен хороскоп за 18 юни 2026: Пари за Овена, любовни признания за Рака
Проф. Ангел Димитров: Антибългарската пропаганда в Скопие не спира от 1944 г., Историческата комисия буксува на празни обороти
Секс депа в Студентски град и такси за 60 евро: Шестима от "Калашниците" остават зад решетките
Наливат $300 милиарда в Иран за мир, но Тръмп с нови заплахи: Ще хвърляме бомби по главите им
