Ще подгрява на Роби Уилямс
Британската група The Lottery Winners също ще свири преди концерта на звездата у нас
Шест месеца остават до концерта на Роби Уилямс в София и преди България отново да стане част от световно музикално турне, което обещава да бъде едно от най-големите събития на 2025 година. Седящите места за концерта отдавна са изчерпани, а феновете на лошото момче на британския поп вече с нетърпение очакват 28 септември.
На стадион „Васил Левски“ в София преди Роби на сцената ще се качат и двама съпорт артисти - българската поп сензация Дара и британската група The Lottery Winners.
С над 85 милиона продадени албума, 14 албума №1 във Великобритания и рекордни концерти пред стотици хиляди зрители, Роби Уилямс остава един от най-влиятелните артисти в музикалната индустрия. След успеха на документалния сериал "Robbie Williams" по Netflix и биографичния филм „Better Man“, който излезе в края на 2024 г., певецът продължава да завладява сърцата на милиони фенове по света. Сега той е готов да представи Robbie Williams Live 2025, а София е сред избраните дестинации на това впечатляващо турне.

Преди него на сцената ще се качат The Lottery Winners - британската инди поп-рок група, която покори музикалните класации със своя заразителен стил и отличителен звук. Албумът им „Anxiety Replacement Therapy“ достигна първото място в UK Official Charts през 2023 г., утвърждавайки ги като едни от най-популярните нови имена на сцената. Групата е известна със своята грабваща вниманието енергия, както и с впечатляващ списък от подгряващи изпълнения за артисти като Noel Gallagher, Nickelback, Avril Lavigne и Frank Turner. С динамично звучене и харизматично присъствие, The Lottery Winners ще подготвят публиката за едно невероятно шоу, което ще завърши с главното събитие на вечерта – Роби Уилямс.
Музикалната звезда Дара пък е българският съпорт изпълнител на концерта на Роби Уилямс. Дара е една от най-обичаните и успешни млади изпълнителки в България. Артистичната ѝ персона с лекота се свързва с любимия призив на Роби Уилямс “Let me entertain you” („Нека да ви позабавлявам“). Формулата е само хитове, искряща енергия и професионален спектакъл. „Това не е обикновена покана за мен. Възприемам привилегията да подгрявам Роби Уилямс като отговорност да направя мост между българската и световната музикална сцена. Започвам да се подготвям веднага! Ще се видим на стадиона!,” споделя Дара.
Синоптици бият аларма за утре - не е нито за дъжд, нито за вятър
17% повече вода в язовирите тази пролет
Разбита е банда за пране на пари с 600 000 евро, 70 кг. наркотици и боеприпаси
По-високи цени на пластмасовите продукти заради кризата в Ормузкия пролив
Ученици в с.Оризаре проведоха спортен празник, посветен на здравословното хранене
Жельо Вардунски, проф. дин Овчаров и директорът на РИМ-Бургас Милен Николов откриват експозицията „Червената крепост“
Бонсай курс за младежи ще се проведе в Бургас за първи път по врема „Флора“ 2026
17 години в будна нощ: Историята на Калояна и дъщеря ѝ Натали
Седмичен хороскоп за всяка зодия, според движението на луната
Несебърски лекоатлети отново са с медали
Дара се завръща за пети път като треньор в „Гласът на България“
МВР с признание към граничаря Ивелин Арабаджиев, измъкнал десетки украинци от автобуса-ковчег на ГКПП Малко Търново
