Бургазлия блъсна девойка на пешеходна пътека
Детето е без непосредствена опасност за живота
Вчера около 11.52 ч. на бургаската улица "Апостол войвода", в района на пешеходна пътека до автобусна спирка, лек автомобил "Форд Фиеста", управляван от 48-годишен бургазлия отнема предимството и блъска пресичащата по пешеходната пътека 14-годишна ученичка от Бургас.
Момичето е с контузия и охлузни рани в областта на тазобедрената става, без опасност за живота.
Тя е прегледана в болница "Бургасмед" и е освободена за домашно лечение.
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
Кои са най-трудните за разбиране зодии
Започна извеждането на блокирани кораби през Ормузкия проток
Синът на Дейвид Бекъм прави филмов дебют в гей драма
Фалшив ИИ билкар подмами болни хора с „мехлем чудо“ в интернет
ФИДЕ отложи санкциите срещу българския шахмат до 30 септември 2026 г.
СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
24/06/2026, Сряда 18:20
1
Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг
Грешки при монтажа на климатик могат да съсипят ефективността на уреда и да вдигнат сметките за ток
Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн
Променливо време в страната с предиобедно слънце и следобедни летни порои
Випуск 2026 на Гимназията по туризъм в Слънчев бряг получи дипломите си

и аз така,2 е напълно прав
1 ли 2 ли..уточнявай ги тия работи...???
То затова даваме всяко денонощие жертви при птп-та-щото пешеходците виновни!
А пък шофьорите света вода ненапита.Няма дистанция,няма движение според ограниченията,няма мигачи,няма изчакване,не си обслужвате колите нормално.Но все бързате,все сте с повече права,все сте пияни,дрогирани,напушени,нервни, имащи се нещо повече от останалите в момента ,в който се качите на бараките си..
И къде да върви пешеходеца като всички тротоари в целия град са с пълни с автомобили?? ..На капака му се хвърляли
Ако може да влезете във входа с колите си .
Уж най-бедната държава,а колите са повече отколкото на множество по-успели във вс отношение държави .
Оправданието на Ганьо-Нямало къде да паркира(и това му дава право да прави каквото си иска)
И : Хвърлят му се на капака " камикадзетата"
Идиоти
Нещо за удареното момиче!? Няма! Да се защитим дружно под всяка статия за ударен от автомобил човек,като го плюем,че сам си е виновен.Друг път да скача по капаците .
А и шофьорите не си гледат телефоните.Никога.Нали селски урод с коментара под мен? И педалите дали ти плюс.