Бургазлия блъсна девойка на пешеходна пътека
Детето е без непосредствена опасност за живота
Вчера около 11.52 ч. на бургаската улица "Апостол войвода", в района на пешеходна пътека до автобусна спирка, лек автомобил "Форд Фиеста", управляван от 48-годишен бургазлия отнема предимството и блъска пресичащата по пешеходната пътека 14-годишна ученичка от Бургас.
Момичето е с контузия и охлузни рани в областта на тазобедрената става, без опасност за живота.
Тя е прегледана в болница "Бургасмед" и е освободена за домашно лечение.
Остров Света Анастасия се превръща в театрална сцена – смехът е гарантиран
Тръмп открива 16-дневните чествания за 250 години от създаването на САЩ
Предполагаемият убиец от Угърчин излязъл от затвора преди дни
Черна гора шокира туристите с плажни цени от 240 евро на ден
Американските самолети-цистерни напускат летището в София до края на месеца
Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама
Германия вдига пенсионната възраст до 70 години в опит да спаси социалната си система
NiceMag.bg: Българите предпочитат най-много климатици Daikin и Mitsubishi
Театралната адаптация на класиката "Дами канят" гостува в Летния театър в Бургас
Хакери пробиха индийската Tata Electronics, изкараха секретни данни на Apple и Tesla
Спалня като от хотел: луксозна визия без огромен бюджет
67-годишната Мадона събра погледите в червена минирокля на ревю на Saint Laurent (СНИМКИ)

и аз така,2 е напълно прав
1 ли 2 ли..уточнявай ги тия работи...???
То затова даваме всяко денонощие жертви при птп-та-щото пешеходците виновни!
А пък шофьорите света вода ненапита.Няма дистанция,няма движение според ограниченията,няма мигачи,няма изчакване,не си обслужвате колите нормално.Но все бързате,все сте с повече права,все сте пияни,дрогирани,напушени,нервни, имащи се нещо повече от останалите в момента ,в който се качите на бараките си..
И къде да върви пешеходеца като всички тротоари в целия град са с пълни с автомобили?? ..На капака му се хвърляли
Ако може да влезете във входа с колите си .
Уж най-бедната държава,а колите са повече отколкото на множество по-успели във вс отношение държави .
Оправданието на Ганьо-Нямало къде да паркира(и това му дава право да прави каквото си иска)
И : Хвърлят му се на капака " камикадзетата"
Идиоти
Нещо за удареното момиче!? Няма! Да се защитим дружно под всяка статия за ударен от автомобил човек,като го плюем,че сам си е виновен.Друг път да скача по капаците .
А и шофьорите не си гледат телефоните.Никога.Нали селски урод с коментара под мен? И педалите дали ти плюс.