Бургазлия блъсна девойка на пешеходна пътека
Детето е без непосредствена опасност за живота
Вчера около 11.52 ч. на бургаската улица "Апостол войвода", в района на пешеходна пътека до автобусна спирка, лек автомобил "Форд Фиеста", управляван от 48-годишен бургазлия отнема предимството и блъска пресичащата по пешеходната пътека 14-годишна ученичка от Бургас.
Момичето е с контузия и охлузни рани в областта на тазобедрената става, без опасност за живота.
Тя е прегледана в болница "Бургасмед" и е освободена за домашно лечение.
80 години от създаването на Веспа
Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ
Почина бивш депутат
С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас
Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд
„Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето
Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче
Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца
Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас
Богдан Милчев: Мантинелите са корупционното елдорадо в пътната безопасност

и аз така,2 е напълно прав
1 ли 2 ли..уточнявай ги тия работи...???
То затова даваме всяко денонощие жертви при птп-та-щото пешеходците виновни!
А пък шофьорите света вода ненапита.Няма дистанция,няма движение според ограниченията,няма мигачи,няма изчакване,не си обслужвате колите нормално.Но все бързате,все сте с повече права,все сте пияни,дрогирани,напушени,нервни, имащи се нещо повече от останалите в момента ,в който се качите на бараките си..
И къде да върви пешеходеца като всички тротоари в целия град са с пълни с автомобили?? ..На капака му се хвърляли
Ако може да влезете във входа с колите си .
Уж най-бедната държава,а колите са повече отколкото на множество по-успели във вс отношение държави .
Оправданието на Ганьо-Нямало къде да паркира(и това му дава право да прави каквото си иска)
И : Хвърлят му се на капака " камикадзетата"
Идиоти
Нещо за удареното момиче!? Няма! Да се защитим дружно под всяка статия за ударен от автомобил човек,като го плюем,че сам си е виновен.Друг път да скача по капаците .
А и шофьорите не си гледат телефоните.Никога.Нали селски урод с коментара под мен? И педалите дали ти плюс.