Бургазлия блъсна девойка на пешеходна пътека
Детето е без непосредствена опасност за живота
Вчера около 11.52 ч. на бургаската улица "Апостол войвода", в района на пешеходна пътека до автобусна спирка, лек автомобил "Форд Фиеста", управляван от 48-годишен бургазлия отнема предимството и блъска пресичащата по пешеходната пътека 14-годишна ученичка от Бургас.
Момичето е с контузия и охлузни рани в областта на тазобедрената става, без опасност за живота.
Тя е прегледана в болница "Бургасмед" и е освободена за домашно лечение.
Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените
С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време
Почина Сергей Иванов
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България
Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици
Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА
Задържаният за тройното убийство в Угърчин отрича да е извършител, съвестта му била чиста
Починалата шампионка по борба Жанет имала лични проблеми - проговори треньорът ѝ
Регата "Черноморец Бургас" събра над 130 ветроходци

и аз така,2 е напълно прав
1 ли 2 ли..уточнявай ги тия работи...???
То затова даваме всяко денонощие жертви при птп-та-щото пешеходците виновни!
А пък шофьорите света вода ненапита.Няма дистанция,няма движение според ограниченията,няма мигачи,няма изчакване,не си обслужвате колите нормално.Но все бързате,все сте с повече права,все сте пияни,дрогирани,напушени,нервни, имащи се нещо повече от останалите в момента ,в който се качите на бараките си..
И къде да върви пешеходеца като всички тротоари в целия град са с пълни с автомобили?? ..На капака му се хвърляли
Ако може да влезете във входа с колите си .
Уж най-бедната държава,а колите са повече отколкото на множество по-успели във вс отношение държави .
Оправданието на Ганьо-Нямало къде да паркира(и това му дава право да прави каквото си иска)
И : Хвърлят му се на капака " камикадзетата"
Идиоти
Нещо за удареното момиче!? Няма! Да се защитим дружно под всяка статия за ударен от автомобил човек,като го плюем,че сам си е виновен.Друг път да скача по капаците .
А и шофьорите не си гледат телефоните.Никога.Нали селски урод с коментара под мен? И педалите дали ти плюс.