Легендата Рикиши към българин: Сине...
Американецът приема като дете "Русев"
Асът от близкото минало в кеча Рикиши, един от откривателите на българската машина за победи в развлекателния спорт - Мирослав Барняшев, известен като "Русев" от WWE и "Миро" от AEW, призова балканският кечист да се върне в Световната федерация по кеч, предаде "Фокус".
Това се случи в неговия подкаст "Off the top".
"Върни се", започна ветеранът думите си по адрес на Миро.
"Сине, време е да се прибереш у дома", визира Рикиши. Той бе част от считаната за златна ера на кеча. В нея грамадният мъж бе на ринга с имена като Скалата, Ледения, Гробаря, Голямата червена машина Кейн и др.
Стигна се до 3 мача на Кечмания между Шампиона на народа Роки и Стив Остин, известен и като Гърмящата змия. Кейн пък "запали" брат си, но Мъртвеца, Гробаря или познат още като Господаря на мрака се завърна "от отвъдното", където "е обяснил на покойните им родители, че се налага да направи това, което им е обещал никога да не сторва", именно да набие малкия си брат.
Рикиши имаше честта да премери сили с всички тези легенди и бе сред най-интересните персонажи в кеча.
Иначе Русев спечели не малко големи мачове в най-популярната верига в този спорт WWE в по-ново време, после пътищата им се разделиха. Сега се твърди, че българинът има предложение да се завърне в организацията.
Той излизаше на ринга с анонса: "Русев удря, Русев мачка".
До морето с кола излиза по-скъпо това лято
Как Дуейн Джонсън превърна прякора Скалата в машина за милиони
Изгубени мемоари на оцелял от Хирошима излизат след близо 80 години
Жълт код за жега в 14 области, юли идва с бури и градушки
Дневен хороскоп за 28 юни 2026: Овенът да избягва конфликтите, а Рибите да действат смело
80 години от създаването на Веспа
Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ
Почина бивш депутат
С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас
Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд
„Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето
