×
Европейска столица на културата Евровизия 2027 Промо зона Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Ето коя е разсеяната бургазлийка, която си забрави чантичката с пико и марихуана в култов ресторант


Ето коя е разсеяната бургазлийка, която си забрави чантичката с пико и марихуана в култов ресторант
Вместо гримове и червило 44-годишната криминално проявена М.П. си носела трева, пико и гриндер
12 Март 2025, Сряда, 22:00 ч.
Автор: Флагман.бг, снимката е илюстративна

Сервитьорите останали изненадани, когато от дамския аксесоар изпаднали пликчета с наркотични вещества

44-годишната М. П. е разсеяната бургазлийка, която си забрави дамската чанта, пълна с пико и марихуана, в култов ресторант край Морската градина. Тя била на вечеря с приятелки, отдали се на сладки приказки, а дамският аксесоар подпряла на съседната седалка. Когато си тръгвали от заведението жената си взела палтото и напуснала обекта. 

Минути след това обслужващият персонал се насочил към масата на женската компания, за да отсервира и подготви за следващи клиенти. В този момент чантата ѝ паднала на земята, а от нея като мъниста от перлена огърлица се пръснали пликчета с наркотични вещества. Сервитьорката останала шокирала, не подозирала какво е съдържанието на белите пакетчета. Веднага уведомила собственика и подали сигнал на тел. 112. 

Уникален гаф: Бургазлийка се издъни, оставяйки чантичка с наркотици в ресторант

При пристигането на полицейски патрул на Първо РУ-Бургас било установено, че вместо гримове и червило, бургазлийката къта в чантата си дрога. Съдържанието на пликчетата отговаряло на суха зелена тревна маса - марихуана, а бялото кристалообразно вещество било метамфетамин. Освен това в женската принадлежност имало и друго пакетче с бяло кристалообразно вещество на люспи, както и гриндер, чрез който се смеля дрогата до желаната консистенция. 

От личните документи в чантата полицаите бързо установили разсеяната собственичка. М.П. се оказа стара тяхна познайница - проверката в системата на МВР установила, че жената е криминално проявена. Какво е развитието от куриозната случка с бургазлийката очаквайте само във Флагман.бг. Работата на полицаите по случая продължава, а Флагман.бг ще следи за развитието й. 
 


В категории: Крими , Бургас


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
21
Коментара
21
Коментара по темата
21.
Pablo
20.03.2025 17:56:58
1
1
Marina findylova e tva prostitytka i dilarka ot gabrovo
20.
Pomorie
16.03.2025 14:13:57
0
0
Kvartalci vidqhte kakvo stana s lukov.papicata.salyo I debeliq idvame I za vas
19.
Не
14.03.2025 16:36:12
0
2
"Ето коя е разсеяната бургазлийка, която си забрави чантичката с...." Е, коя е в крайна сметка - нито снимка, нито име. По инициалите става ли ясно на някого коя е?
18.
Такааа
13.03.2025 19:34:00
0
4
Въй култов ресторант в Бургас дето от чанта се сипе дрога :) Реклама на ресторанта!?
17.
Бойко мутрата
13.03.2025 11:41:03
4
17
Цяла България иска Бойко и Пеевски да бъдат свалени и натикани в затвора
16.
Васко с багера
13.03.2025 11:02:26
1
3
При Митьо не беше така...
15.
Тревор
13.03.2025 09:48:42
1
27
Да паднала е , изобщо не са ровили вътре мишоците
14.
Дааа
13.03.2025 09:28:31
0
27
Това веднага отпада във съда. Тя си забравя чантичката и някой и ги подхвърля и се опитва да е нареди. Това ще е защитната реакция автоматично ще обори ситуацията.
13.
hahaha
13.03.2025 09:13:32
8
23
всички бургазлиики са такива, ако не са наркоманки то значи или са курви или алкохолички :) странжанско ямболско сливенския ген не прощава на никой
12.
Фончо
13.03.2025 08:14:27
3
22
Случайно да нее доктор Мария Пашова???
11.
до 9
13.03.2025 08:06:06
1
34
има места на света където е отбито желанието да ставаш наркоман защото дават смъртна присъда за притежание, например малайзия, сингапур, тайланд , саудитска арабия, иран а на филипините даже президента беше дал разрешение да се трепят дилърите без последствия, за 1вата седмица след тази заповед около 1600 дилъри дадоха фира, така че това е държавна политика, тука мафията управлява държавата а тя прави пари от наркотиците, така поддържа банди и групировки , тези групировки са им нужни за да може да отнемат бизнеси или да премахват неудобни, мафията не мисли за децата , те мислят само как да изкарат пари и да се разрастнат
10.
Наблюдател до 10
13.03.2025 07:20:22
0
14
Него не го е забравила.
9.
До 3
13.03.2025 00:20:37
7
31
Ти на меркурий ли живееш ве покемон? Няма място на света на което, ако искаш да си наркоман, да не бъдеш. Важен е човекът, а не мястото където живее.
8.
*********
12.03.2025 23:39:36
1
18
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
7.
Ха ха ха
12.03.2025 23:10:07
4
37
Бахти простата наркоманка, да е.а нейната мама!
6.
Един
12.03.2025 23:07:59
1
43
Няма ли някаква фотосесия на Пашова ? Смятайте как се раздава като е на черешата
5.
*********
12.03.2025 22:47:12
1
10
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
4.
Туриста
12.03.2025 22:31:41
6
20
хехе много забавна случка нека се посмеем задружно и да забравим и простим какво е имало в чантичката понеже е актуално и забавно. хехе
3.
Вендета
12.03.2025 22:20:11
12
68
От тази наркоманска яма Бургас нищо не става.
Деца , бягайте оттук с 200 ще ви провалят тези наоколо и ще се радват да пропаднете и вие.
2.
за кой продава
12.03.2025 22:16:47
1
36
Нямам доказателство.


Прибирайте ги всичките, града пропадна.
1.
Baba Stanka
12.03.2025 22:10:02
6
39
Ebasi tupoto zavedenie …
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
БМВ и Шкода се размазаха на кръговото до хотел “Мираж” в Бургас, има пострадал БМВ и Шкода се размазаха на кръговото до хотел “Мираж” в Бургас, има пострадал Причината за инцидента е отнето предимство, посочват свидетели на сблъсъка Стресът удря и през менюто: Кои храни и напитки е добре да ограничим Стресът удря и през менюто: Кои храни и напитки е добре да ограничим Кофеинът, алкохолът, големите количества захар и тежките мазни храни могат да засилят част от неприятните усещания в напрегнати периоди Нагла кражба посред бял ден в Бургас: Чистачки задигнаха детски дрехи от магазин на ул. "Сливница" Нагла кражба посред бял ден в Бургас: Чистачки задигнаха детски дрехи от магазин на ул. "Сливница" Камерите на обекта са заснели жена и две тийнейджърки с метли и лопатки, собственикът търси съдействие за разпознаването им Италианско проучване: Полифлорният мед показа защитен ефект върху кожни клетки при UV стрес Италианско проучване: Полифлорният мед показа защитен ефект върху кожни клетки при UV стрес Експериментът е проведен в лабораторни условия с 1% разтвор на мед, а учените предупреждават, че резултатите не превръщат продукта в заместител на слънцезащитния крем ДАНС са знаели за заглушителя на Ами още от 2022 г. и не са направили нищо, твърди Ивайло Мирчев ДАНС са знаели за заглушителя на Ами още от 2022 г. и не са направили нищо, твърди Ивайло Мирчев Случаят с джамъра е много по-голям скандал, отколкото изглеждаше!“, категоричен е председателят на "Демократична България" Юксел Кадриев разтопи Венцислава с любовно послание от Атина Юксел Кадриев разтопи Венцислава с любовно послание от Атина Телевизионният водещ отбеляза рождения ден на любимата си с романтични думи и общ кадър пред Акропола Едни извършват садистични убийства, а други като тези момчета - геройства Едни извършват садистични убийства, а други като тези момчета - геройства Тони и Стилиян мечтаят да станат спецполицаи, а самоотвержеността им бе дадена за пример на цялото общество Край на автоматичния ръст на минималната заплата: Нов механизъм сменя досегашната формула Край на автоматичния ръст на минималната заплата: Нов механизъм сменя досегашната формула Четири икономически и социални показателя ще определят движението на най-ниското възнаграждение, а адекватността му ще се проверява на всеки три години Фондът за Летище Бургас пуска международна кампания за туристи през зимата Фондът за Летище Бургас пуска международна кампания за туристи през зимата Обществената поръчка е за шестмесечна реклама на региона зад граница, насочена не към случайна публика, а към хора с доказан интерес към пътувания Искате ли зимен Teen Boom Fest? 12 000 млади и родители застанаха зад каузата срещу фентанила Искате ли зимен Teen Boom Fest? 12 000 млади и родители застанаха зад каузата срещу фентанила Седмото издание сложи финала на 10-дневния Boom Summer Fest, а Морска гара събра музика, образование, лични истории и силни обществени послания
Стресът удря и през менюто: Кои храни и напитки е добре да ограничим Стресът удря и през менюто: Кои храни и напитки е добре да ограничим Кофеинът, алкохолът, големите количества захар и тежките мазни храни могат да засилят част от неприятните усещания в напрегнати периоди Почина легендарната певица Доли Партън на 80 години Почина легендарната певица Доли Партън на 80 години Семейството на кънтри иконата потвърди тъжната новина след продължителен период на здравословни проблеми Тотнъм плати 75 млн. паунда за Савиньо, Манчестър Сити счупи трансферния си рекорд Тотнъм плати 75 млн. паунда за Савиньо, Манчестър Сити счупи трансферния си рекорд С бонусите пакетът стига до 85 млн. паунда, а летните разходи на лондончани вече преминаха границата от 300 млн. паунда Гърция остава в капана на жегата: До 40 градуса днес, рискът от пожари расте Гърция остава в капана на жегата: До 40 градуса днес, рискът от пожари расте Северните ветрове в Егейско море достигат 7 по Бофорт, а високите температури ще се задържат и в сряда Извънредно! Цял военен дрон се носи в морето южно от Царево, специализирани екипи пътуват към мястото Извънредно! Цял военен дрон се носи в морето южно от Царево, специализирани екипи пътуват към мястото По първоначална информация на Флагман.бг безпилотният апарат е запазен почти изцяло - досега по Южното Черноморие морето изхвърляше предимно останки, отделни части или тежко повредени машини Кутев: Прокуратурата в момента е спирачка, нов ВСС може да има до Нова година Кутев: Прокуратурата в момента е спирачка, нов ВСС може да има до Нова година До края на годината управляващите искат да придвижат кадровата смяна във ВСС и Инспектората, а есента ще покаже дали парламентът разполага с необходимите 160 гласа БДУ открива академичната 2026/2027 година на 21 септември БДУ открива академичната 2026/2027 година на 21 септември След официалната церемония за студентите от първи курс са предвидени срещи с деканите на факултетите и директорите на колежите Мариана Векилска се преобрази покрай сватбата на дъщеря си Мариана Векилска се преобрази покрай сватбата на дъщеря си Мариана Векилска се преобрази покрай сватбата на дъщеря си Хороскоп за септември: Ето най-късметлийския ден за всяка зодия Хороскоп за септември: Ето най-късметлийския ден за всяка зодия Месецът носи няколко силни астрологични периода, а за всеки знак има дата, в която шансът за развитие, решение или ново начало е най-силен Слънчево изригване удари радиовръзките на Земята, NOAA отчете ниво R1 Слънчево изригване удари радиовръзките на Земята, NOAA отчете ниво R1 Смущенията са с най-ниската степен по петстепенната скала и засягат основно високочестотните комуникации в осветената от Слънцето половина на планетата
Кирил ПЕТКОВ, лидер на ПП Кирил ПЕТКОВ, лидер на ПП Не се определям като ляв или десен - аз съм прагматик Виц на деня Виц на деня Свекърва буди снаха си:
- Хайде, снахо, ставай, твоите приятелки отдавна са будни и шетат.
- А твоите като са умрели отдавна, аз давам ли ти зор?!
Виц на деня Виц на деня - Напоследък толкова изчетох за вредата от пушенето и пиенето, че реших от утре да спра...
- Кое - пиенето или пушенето?
- Четенето!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Купих си апартамент в Центъра на 'зелена карта'. Вече 10 години е на 'жълти павета', ама поне майсторите казаха, че до 2030 г. ще са готови с банята
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори