×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Един загинал и девет ранени при катастрофа на българска кола с мигранти в Хърватия
  • Американски военни конвои ще преминат през България на път към учение в Румъния
  • От днес влиза в сила Пактът за миграцията и убежището в ЕС
  • Цените на петрола достигнаха най-ниското си ниво от два месеца насам
  • Порой заля международния път между Русе и Букурещ
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Зрелищен хаос в съда! Природозащитници нападнаха съдия и избягаха с куче (ВИДЕО)


Зрелищен хаос в съда! Природозащитници нападнаха съдия и избягаха с куче (ВИДЕО)
Грозен цирк се разигра в Административния съд в Пловдив
12 Март 2025, Сряда, 16:13 ч.
Автор: Флагман, снимка: Трафикнюз

В крайна сметка спорът е приключил, но в момента се води административно дело, дали кучето да бъде върнато на собственика или да бъде оставено при неправителствената организация

Природозащитници от НПО нападна съдия от Районен съд и вдигнаха зрелищен скандал в съдебната палата в Пловдив. Това се случи по време на административно дело във връзка със спор между физическо лице и представител на неправителствена организация относно куче, пише Трафикнюз.бг.

Животното е отнето от собственика след сигнал за насилие над него. В крайна сметка спорът е приключил, но в момента се води административно дело, дали кучето да бъде върнато на собственика или да бъде оставено при неправителствената организация.

Разпоредено бе днес кучето и неговият паспорт да бъдат предоставени на председателят на съдебния състав, който наблюдава административното дело.

Собственикът на неправителствената организация и съпругата му оставиха животното пред съдията, след което той поиска да бъде свален нагръдника, а след като каза, че кучето остава при него до края на делото. Чувайки това обаче, жената която го държеше го грабна и започна да бяга към изхода на съдебната зала.

С нея бяха и представители на въпросното НПО, които крещяха „убийци, ще убият кучето, те ще отнемат Мауси, той ще го убие, бягайте”, след което изблъскаха съдебната охрана и са я избягаха и се гониха по коридорите. Междувременно останалата част от НПО-то сипеше обиди и закани към председателя на състава и всички избягаха, като в момента ги издирват, заедно с кучето.

 




Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
17
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Млад баща вилня в болница Млад баща вилня в болница 12/06/2026, Петък 20:00 0
17
Коментара по темата
17.
Анна
12.03.2025 22:20:04
1
7
поразгледах профила на собственика. Ами той си обучава кучето. От къде им хрумна на тея
природозащитници,
че кучето е застрашено? Че те самите изглеждат на мутри. Явно става въпрос за мн пари щом така се борят за това куче. Явно щото е обучено и някой иска да прави пари!
16.
Аз
12.03.2025 21:08:40
1
9
Една жена иска оран, но не като нивата два пъти в годината. Жената трябва да се оре в най лошият случаи през ден! Иначе виждате ли какво става, почва с кучета!
15.
Ххх
12.03.2025 21:04:43
6
4
Българското правосъдие в реално време.... Връщат изтормозено кученце на видимо неаедкватен.... не мога да кажа човек... Очевидно нещо не е наред в системата
14.
Д-р Хаус
12.03.2025 19:12:12
6
15
Всичко това е от недоеб. На тези изтряскали женички, мъжете им носят персонална отговорност за тези простотии.
13.
Офф
12.03.2025 18:59:03
7
14
Истерясали природозащитници! Съвсем полудяха. Сега да им повдигнат обвинения за хулиганство!
12.
Хахаха
12.03.2025 18:53:29
5
5
Ибупрофена ви е малко на вас и мастийте ви
11.
!!!!!!!!!!!!
12.03.2025 18:10:38
5
18
В краен случай, върнаха ли кучето на собственика или ненормалните го отвлякоха ? Арестувани ли са тези НПО талибани и ако не защо ? Ако някой обикновен направи това в съда, ще бъде арестуван. Неизпълнение на съдийска заповед, отвличане на кучето и недостойно поведение граничещо с безумие в съдебната зала.
10.
В психиатриите
12.03.2025 18:03:41
6
17
Всички НПО уроди.
9.
Защо
12.03.2025 17:09:47
12
14
Говорите глупости бе!? По-добре кучето да е в приют,отколкото при изроди,които да го тормозят! Трябва да има повече права за беззащитните животни!
8.
СЪДИИ ЛИ ?!!!!!??!?!?!?
12.03.2025 17:00:37
14
14
малко им е на тия изроди , които се изявяват като СЪДИИ !!!! Чакат да видят откъде ще дойде подкупа и тогава дават решение - ВСИЧКО ЩЕ ИМ СЕ ВЪРНЕ ! И НА ТЯХ И НА ДЕЦАТА ИМ ! АМИН!
7.
Соросоидите
12.03.2025 16:46:51
6
13
Да се обесят Боклуци
6.
Да им спрат държавните пари
12.03.2025 16:36:19
6
24
НПО-тата подобно на полицаите са на държавна издръжка макар на думи дасе наричат неправителствена организация. При това взимат много повече. Целият цирк е за да точат от това НПО още народни пари за кучето, а не от любов към животните.
5.
Йосиф Сталин
12.03.2025 16:30:45
3
17
Хубава работа ама българска !
4.
До 1
12.03.2025 16:25:48
0
16
"Като полицаите"???? Те отдавна взимат повече от полицаите....Те и ония другите надзирателите....Стара ти е информацията!
3.
Браво
12.03.2025 16:25:08
17
16
По добре да е живо кучето отлолкото някой мизерник да го убие да мре мизерника барабар отсъдийския добитък
2.
Сарая
12.03.2025 16:23:23
1
29
Тука здраво чесане треба !
1.
gradski
12.03.2025 16:22:39
1
29
Ммм да, съдебна охрана и те със заплати, като полицаите ама... Видяла жабата, че подковават коня.....
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Ще бъде ли Дара звездата на София прайд, финансиран от враговете на България Ще бъде ли Дара звездата на София прайд, финансиран от враговете на България Организаторите призоваха последователите си във Фейсбук, ако я искат на сцената, да я тагнат, но все още не са обявили официално дали ще пее утре „Бангаранга“ Километрично задръстване край Бургас заради необичайна спасителна операция Километрично задръстване край Бургас заради необичайна спасителна операция Униформени спряха стотици коли, за да спасят обитателите на „Пода“ от сигурна смърт под гумите на туристите Шестима се борят за кметския пост на "Средец" Шестима се борят за кметския пост на "Средец" Общо 28 009 души имат право на глас „Хензел и Гретел“ ще очарова децата в събота в Операта „Хензел и Гретел“ ще очарова децата в събота в Операта Сцената на Държавна опера – Бургас ще се превърне във вълшебна гора, в която всичко е възможно – дърветата шепнат, курабийките танцуват, а доброто намира пътя към дома Любимите герои от киното оживяват в пясъчния град на Бургас Любимите герои от киното оживяват в пясъчния град на Бургас С много въображение, талант и хиляди тонове пясък скулпторите ще вдъхнат живот на темата „Пясъчни герои от екрана“ Черна вест затвори делото срещу Индиана Джоунс от Обзор: Илия Дочков отнесе тайните си в гроба Черна вест затвори делото срещу Индиана Джоунс от Обзор: Илия Дочков отнесе тайните си в гроба Внезапната кончина на уредника изпревари съда в Бургас, магистратите конфискуваха над 340 безценни антики в полза на държавата Илия Луков дари музикални инструменти на български деца в Молдова Илия Луков дари музикални инструменти на български деца в Молдова Народният певец осъществи каузата заедно с Васил и Емил Янакиеви от „Форте Мюзик“ ООД Благоевград, за да помогне на млади таланти от Тараклия Прибраха в ареста Иван Костов от Бургас и Румяна Кузманова - готвели пико в хотел в Слънчев бряг Прибраха в ареста Иван Костов от Бургас и Румяна Кузманова - готвели пико в хотел в Слънчев бряг В обекта са намерени пликчета фосфор, стъклена колба, ел.везна и марихуана Пълен абсурд: Планови ремонти блокират сектора, който храни националната икономика през лятото Пълен абсурд: Планови ремонти блокират сектора, който храни националната икономика през лятото Удобният достъп до морските и планинските курорти е компрометиран от безумни графици, алармират предприемачи Крайморие ще танцува, пее и твори: „Крайморски фестивал“ събира близо 600 участници край морето Крайморие ще танцува, пее и твори: „Крайморски фестивал“ събира близо 600 участници край морето На 20 и 21 юни 2026 г. там ще се проведе дългоочакваното второ издание, което обещава да донесе много емоции, музика и танци
Путин: Русия ще има система като Старлинк, никой не може да й нанесе поражение Путин: Русия ще има система като Старлинк, никой не може да й нанесе поражение Според него не Москва е започнала войната в Украйна. Той изтъкна, че осем години се опитвал да убеди противника за мирно решение на проблема в Донбас Исторически пробив или крехко примирие: САЩ и Иран приели текста за мирното споразумение Исторически пробив или крехко примирие: САЩ и Иран приели текста за мирното споразумение Новината обяви пакистанският премиер Шехбаз Шариф, а иранският му колега Арагчи потвърди, че Меморандумът за разбирателство „никога не е бил по-близо“ "Абсолютна" тапа на магистрала "Тракия" "Абсолютна" тапа на магистрала "Тракия" Освен плановите ремонтни дейности, има и пътен инцидент с аварирал ТИР в тунела "Траянови врата" Почина Дейвид Хокни - икона на попарта и съвременното изкуство Почина Дейвид Хокни - икона на попарта и съвременното изкуство Хокни е признат като един от най-значимите творци на XX и XXI век ЕС въвежда по-строги правила за контрол и прием на мигранти ЕС въвежда по-строги правила за контрол и прием на мигранти Рязко се увеличава ролята на граничните държави Ариана Гранде забрани на Белия дом да използва нейни песни в политически видеоклипове Ариана Гранде забрани на Белия дом да използва нейни песни в политически видеоклипове Поп звездата реагира остро срещу озвучаването на правителствени кадри за имиграцията с нейния хит от 2024 година Германка роди близнаци за трети пореден път без асистирана репродукция Германка роди близнаци за трети пореден път без асистирана репродукция Изключително редкият медицински феномен е регистриран в баварския град Фюрт, като семейството вече отглежда шест деца Русия гори, искаме да гори още повече: Украйна поиска спешни 20 милиарда долара от Запада Русия гори, искаме да гори още повече: Украйна поиска спешни 20 милиарда долара от Запада Киев постави ултиматум пред съюзниците за огромни нови траншове, преди Москва да е прегрупирала силите си 30 години затвор за бившия президент на Южна Корея 30 години затвор за бившия президент на Южна Корея Според прокуратурата операцията с безпилотните летателни апарати е била част от по-широк план на тогавашния държавен глава за консолидиране на властта чрез създаване на извънредна ситуация в отношенията с Пхенян Идва Супер Ел Ниньо! Климатично чудовище от Тихия океан преобръща времето и у нас Идва Супер Ел Ниньо! Климатично чудовище от Тихия океан преобръща времето и у нас Забравете за кучия сибирски студ: Природата ни готви необичайно мека, но брутално кална и дъждовна зима с риск от наводнения
Доналд Тръмп Доналд Тръмп Обичам инфлацията! Много я обичам! Виц на деня Виц на деня В градският транспорт:
- Госпожице, ще ми отстъпите ли мястото си, че съм много уморен?
- Ами ако съм бременна?
- Няма как да сте бременна, крокодилите снасят яйца.
Виц на деня Виц на деня - Защо краката на човека миришат?
- Защото излизат от задника.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Истинският мъж не обича тежкия, силен грим. Той носи лек, дневен грим.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори