Катастрофа край хижа „Странджа“: Мерцедес се сблъска с влекач, шофьорът пострада
В резултат на удара шофьорът на „Мерцедес“-а е получил прорезна рана на лявата ръка
Инцидент на пътя Созопол – Бургас завърши с ранен шофьор, след като лек автомобил „Мерцедес С 320“ се сблъска с преминаващ влекач „Скания“ с полуремарке. Катастрофата е станала на 11 март около 11:50 ч. в района на хижа „Странджа“, в близост до автобусната спирка.
57-годишен бургазлия, управляващ лекия автомобил, е отворил внезапно предната лява врата, без да се увери, че това няма да създаде опасност за движението. В този момент от лявата му страна е преминавал товарният автомобил, управляван от 48-годишен мъж от Сливен, което довело до сблъсъка.
В резултат на удара шофьорът на „Мерцедес“-а е получил прорезна рана на лявата ръка. Той е бил транспортиран до УМБАЛ – Бургас, където е прегледан и освободен за домашно лечение, като няма опасност за живота му.
Причините за инцидента се изясняват, а органите на реда апелират към водачите да бъдат особено внимателни при отваряне на вратите на автомобилите, особено в натоварен трафик.
Почина голямо име в българското изкуство
Криптонит ли закусва: Мони Николов със статистика от друга планета
Зрелище в Мелбърн - отписаха Джокович за първи път в историята
Супер сладък и без мляко: рецепта за кекс, която всеки трябва да опита
Експерт разкри ключов фактор за поскъпване на имотите в страната
Кола превиши допустимата скорост с 4 километра, шофьорът е заплашен от близо 3 000 евро глоба
Камаро от 1969 г. струва цяло състояние - вижте за колко го купиха
Депутат: Закриха КПК и шредерите за унищожаване на документи прегряват
Драма с голяма пума, която реши да се разхожда сред хора - съдбата й е различна от тази на шуменската пантера
3 зодии ще се радват на щастие и хармония през февруари - ето кои са те
Разкриха колко милиона рубли получи Русия за новата звезда на българската борба Шамил Мамедов
България се включи в "Illuminations" - Бургаският мост и НДК светят в розово
