×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Прощаваме се с Александър Александров – втория българин, излетял в Космоса, днес в 11:00 часа в Централния военен клуб в София
  • Трафикът през Ормузкия проток е най-нисък от седмици
  • Броят на жертвите на земетресенията във Венецуела достигна 4490 души
  • Огромен пожар в заведение в Банкок, има над 20 загинали
  • Над 20 държави вече ограничават достъпа до социални медии за деца
  • Яник Синер защити титлата си на „Уимбълдън“ след епичен финал срещу Зверев
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Ивелин Михайлов: Човек от ЦИК ни каза колко от изчезналите гласове са за нас


Ивелин Михайлов: Човек от ЦИК ни каза колко от изчезналите гласове са за нас
Лидерът на партията с живо включване от автомобила си изрази увереност, че ще влязат в НС
12 Март 2025, Сряда, 09:40 ч.
Автор: Флагман, снимка: Нова ТВ

„Ако влезем в парламента, бихме се обединили с „Възраждане”, за да свалим правителството”, обяви лидерът на партията

След скандала с преизчисляването на изборните резултати и информацията за 780 липсващи гласа, ще преминат ли от „Величие” бариерата за влизане в парламента? Темата коментира лидерът на партията Ивелин Михайлов пред Нова тв.

„Човек от ЦИК, който има достъп до изчисленията, ни каза колко от изчезналите гласове са били за нас. Ние бяхме допуснати и в Конституционния съд, за да се запознаем с фактологията като страна по делото”, обяви той.

Според „Величие” от 2204-те повторно проверени секции, партията е загубила 41 гласа. По данни на „Информационно обслужване” обаче формацията трябва да има нови 32 гласа. Припомняме, че 21 вота не достигнаха на „Величие”, за да има свои представители в 51-вото Народно събрание. Ако изчисленията на партията на Михайлов се окажат верни, тя ще има 10 депутати в парламента.

От броенето в КС: "Величие" не само остава извън парламента, но и губи още гласове

Във вторник задочен спор възникна между ГЕРБ-СДС и „Величие”. Първите в НС ги обвиниха, че са единствената формация, която получава информация от Конституционния съд. Михайлов отговори, че „не вярва Десислава Атанасова да не дава информация на ГЕРБ”.

„Ако влезем в парламента, бихме се обединили с „Възраждане”, за да свалим правителството”, обяви лидерът на партията.


В категории: Политика


14
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Европа плати кървава цена за рекордните жеги Европа плати кървава цена за рекордните жеги 13/07/2026, Понеделник 15:03 1
14
Коментара по темата
14.
_nib_
12.03.2025 13:13:49
3
0
Как бе Ивелинчо?
Ти си с роболепно съзнание.
Диаметрално противоположни възгледи имате за държавата с Костадин.
Само ,,Възраждане"!
13.
Тези с гръмките имена
12.03.2025 13:00:01
4
3
Величие и Възраждане ще ни "възродят" и ще ни поведат с "велики" дела към "велики" бъднини!!!
Щеше да е смешно, ако не беше трагично. Та тези могат само да крещят ругатни, да бият и да мятат боклуци.
12.
до 11
12.03.2025 12:14:54
2
6
Викам, че си прост избирател на Величие, както и прост фен на пропадналия киро брейка с мазния потник.

Не го викам...то си е очевадно.

Толкова си можете.
11.
До 10
12.03.2025 12:01:07
4
2
Викам, че ако се видите наживо, ще се наакаш и начуркаш едновременно!!
Мишоче!!
10.
До 6
12.03.2025 11:33:20
4
7
Викаш Киро брейка е реален герой
9.
ГРАЖДАНИН
12.03.2025 11:31:26
2
9
Тука на загуби,щом ще се сливате с мошенниците от Израждане
8.
Ами
12.03.2025 11:06:09
5
9
Не знам за гласовете но тоз си е жив мошенник и както писаха е завлякъл много хора.Възраждане са други по нормални.Нямат пирамиди.То в общи линии трябва парламента да се закрие
7.
Васко жабата
12.03.2025 10:58:20
4
11
ИвИлИнчоо Любо Жечев ти праща поздрави и на киру (умното) брейка също.Що така ви разказа играта с факти???
Пирамида та дрънка.
А кирчо брейка курви въртял патрЕота а?
Хитра селска мастия си ивилинчо.
Крадец драпащ за депутат та да се покриват кражбите по пример на другия патреот от селския ви край копейкин.
6.
До 5
12.03.2025 10:39:45
7
7
Класи е за такива оръфляци, като теб, които търсите сеир!!
Виртуални герои, без никакво покритие в живота!
Не съм учуден, че киснеш по цял ден тук, като накъпоният си идол, с мазната косичка
5.
do 4
12.03.2025 10:30:30
7
11
Любо Жечев е класи над сводника с мазния потник киро брейка и вас неговите още по мазни фенове. ххаха

Само странджански чобани, като теб, държат да се снимат с такива отрепки
4.
До 3
12.03.2025 10:23:44
13
4
Гледай Любчо Жечев и симо тека и ще станеш човек!!
А брейка като го срещнеш наживо се наакваш и се снимаш с него
Шматка насрана
3.
до 2
12.03.2025 10:08:09
11
24
Показва, че е смешник.
За да показваш нещо, трябва да имаш интелект и авторитет. С неграмотни парцали като киро брейка и полковник генерал смешник зад гърба не става.
2.
Пю
12.03.2025 10:02:16
18
16
Показа ви човека,как 35г.,фалшифицират избори.
1.
хах
12.03.2025 09:57:24
3
27
Атака, ВМРО, НФСБ
Възраждане, МЕЧ, Величие

Тоя филм съм го гледал някъде
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Деца освободили от скорост буса, който прегази 18-месечно момченце в Орлинци Деца освободили от скорост буса, който прегази 18-месечно момченце в Орлинци Фолксвагенът потеглил сам на заден ход, след като група деца влезли през незаключената му странична врата Страшна гръмотевична буря удря Бургас до минути Страшна гръмотевична буря удря Бургас до минути Метеоролози предупреждават в следващите часове да не сме на открити места Безплатна квартира, храна и до 1800 евро чисто: Южното Черноморие спешно търси да назначи дюнерджии Безплатна квартира, храна и до 1800 евро чисто: Южното Черноморие спешно търси да назначи дюнерджии Дюнерите също поскъпнаха, вече струват до 18 евро - повече, отколкото в Лондон  Бургас влиза в бойна седмица: Звездите на MAX FIGHT 66 застават лице в лице Бургас влиза в бойна седмица: Звездите на MAX FIGHT 66 застават лице в лице Пресконференцията е на 14 юли в Морското казино, а галавечерта ще събере шампиони по муай-тай, бокс и кикбокс в зала Младост 11 хиляди служители в пенсионна възраст още са в МВР 11 хиляди служители в пенсионна възраст още са в МВР Над 7000 души получават едновременно пенсия и заплата, а почти целият проектобюджет на ведомството отива за персонал Адът с кучетата в блок 42 в ж.к. "Зорница" продължава, Флагман.бг притисна д-р Юлиян Киров Адът с кучетата в блок 42 в ж.к. "Зорница" продължава, Флагман.бг притисна д-р Юлиян Киров След малко повече от месец скандалът с десетките четириноги в апартамент в ж.к. „Зорница“ отново ескалира България остава най-евтината туристическа дестинация в ЕС България остава най-евтината туристическа дестинация в ЕС Хотелите и ресторантите у нас са почти два пъти по-евтини от средното европейско равнище Дъщерята на Орлин Алексиев с обвинение след гонката с Порше, пуснаха я срещу 5000 евро Дъщерята на Орлин Алексиев с обвинение след гонката с Порше, пуснаха я срещу 5000 евро Дрегерът отчел 2,31 промила, а кръвната проба потвърдила 1,89 промила алкохол Демерджиев държал архивите на Пепи Еврото и Нотариуса, твърди Калин Стоянов Демерджиев държал архивите на Пепи Еврото и Нотариуса, твърди Калин Стоянов Калин Стоянов сезира прокуратурата След две трагедии на Тракия: Мантинелите спират коли до 1,5 тона, но не и ТИР-ове След две трагедии на Тракия: Мантинелите спират коли до 1,5 тона, но не и ТИР-ове Диана Русинова поиска строг контрол над тежкотоварния транспорт, докато съдът в Бургас решава дали да остави в ареста водача от катастрофата край Карнобат
Европа плати кървава цена за рекордните жеги Европа плати кървава цена за рекордните жеги Над 9000 от допълнителните смъртни случаи са сред хора на и над 65 години, а Франция и Белгия отчетоха изключително високи стойности Търговският регистър заби: Фирми чакат по две седмици, сделки и кредити увисват Търговският регистър заби: Фирми чакат по две седмици, сделки и кредити увисват Агенцията по вписванията признава средно четири дни закъснение, а половината щатове за длъжностни лица по регистрацията са незаети Отвориха последния завет на космонавта Александър Александров Отвориха последния завет на космонавта Александър Александров Ирански вестник сложи Мелони, Тръмп и Нетаняху на мушка Ирански вестник сложи Мелони, Тръмп и Нетаняху на мушка Италия осъди публикацията като открита заплаха, след като световни лидери бяха представени като виновници за смъртта на Али Хаменей Прокуратурата: Отвлякоха 20-годишна жена и я принудиха да проституира в три града Прокуратурата: Отвлякоха 20-годишна жена и я принудиха да проституира в три града Мъж и жена са обвинени, че държали жертвата заключена, връзвали я с кабели и я пребивали, докато я водели по адреси на клиенти Пияни чайки блокират улици във Великобритания след пир с летящи мравки Пияни чайки блокират улици във Великобритания след пир с летящи мравки Птиците се клатушкат по тротоарите и губят равновесие, а орнитолози подозират натрупване на мравчена киселина Футболен бунт срещу Аржентина: Петиция иска Меси и компания вън от Мондиала Футболен бунт срещу Аржентина: Петиция иска Меси и компания вън от Мондиала Организаторите твърдят, че са събрали над 3 млн. подписа, но броячът на сайта не позволява независима проверка на гласовете Девет месеца учител, три месеца сервитьор: Педагозите в Гърция оцеляват с по няколко работи Девет месеца учител, три месеца сервитьор: Педагозите в Гърция оцеляват с по няколко работи Временните договори приключват през юни, а през септември започват нови назначения, премествания и търсене на жилище 7 сърдечни удара в Буенос Айрес по време на мача с Швейцария, единият смъртоносен 7 сърдечни удара в Буенос Айрес по време на мача с Швейцария, единият смъртоносен Спешните екипи в Буенос Айрес са реагирали на още шест случая със сърдечни и дихателни проблеми по време на мача и празненствата Украински ТИР с гуми без грайфер спрян на АМ Тракия Украински ТИР с гуми без грайфер спрян на АМ Тракия Полицията извади от движението тежката композиция, чиито гуми били силно износени както на влекача, така и на полуремаркето
Асен ВАСИЛЕВ Асен ВАСИЛЕВ Бюджетът на кабинета „Радев“ е по-лош от този на „Желязков” Виц на деня Виц на деня Жена пише на мъжа си:
"Скъпи, приготвила съм вечеря. Купи кренвирши, за всеки случай!"
Виц на деня Виц на деня - Колко тревомани са нужни, за да завинтят една крушка?
- 15 - един да я държи и 14 да пафкат, докато се завърти стаята.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Люта чушка, силна ракия и чужда жена са за хора със силни усещания.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори