Инж. Петър Кънев връчи приз в наградите „Бизнес хонорис кауза“
На церемонията присъстваха представителите на някои от най-големите бизнеси в България
Председателят на Комисията по икономическа политика и иновации в парламента инж. Петър Кънев награди победители в кампанията на „24 часа“ „Бизнес хонорис кауза“.
Той отличи компанията „Филип Морис България“ с отличието „Подкрепа за развитието на местните общности“. Фирмата дарява за тази си дейност 2.5 млн. лв. годишно.
„Доброто трябва да се показва. Научих и нещо интересно за учителя Дънов - да даваш 10% от парите, които притежаваш, и се сетих откъде идва плоският данък“, пошегува се Петър Кънев.
На церемонията присъстваха представителите на някои от най-големите бизнеси в България, както и вицепремиерът и министър на транспорта Гроздан Караджов, министърът на труда и социалната политика Борислав Гуцанов, кметът на София Васил Терзиев, министърът на туризма Мирослав Боршош и министърът на икономиката и индустрията Петър Дилов.
Гръцкото разузнаване активира операция „Пустинен скорпион“
Пенсиониран лейтенант и бивш войник от украинската армия са арестувани у нас за шпионаж
Вкъщи не купуваме хляб, правя тези бейби питкис ленено брашно - хем здравословни, хем вкусни
5-те прокълнати села на България. Спиш на светната лампа!
„Черен дъжд“ в Иран
Стрелба по консулството на САЩ в Торонто
Започна ли новата бежанска вълна? Задържаха иранки с фалшиви френски паспорти на „Капитан Андреево“
Това не е нито Украйна, нито Газа, нито пък Иран, а български град
Пентагонът се закани: Днес ще бъде най-интензивният ден на американските удари срещу Иран
Марин и Михаела били гаджета отдавна, разиграват спектакъл в Ергенът
Двама пенсионирани военни украинци са обвинени в шпионаж в България
Александър беше изчезнал, откриха го мъртъв
