Ужас в бургаски квартал! Жена с бебе в ръце бяга от горящата си къща
На място са пристигнали два екипа на огнеборци
Пламъци обгърнаха покрива на къща в бургаския кв. Долно езерово, съобщават наши читатели. Млада жена и невръстното ѝ дете е излязла от дома си с писъци, а съседи са позвънили веднага на спешния тел. 112.
На място са пристигнали два противопожарни екипа, които бързо са успели да потушат пламъците, излизащи от покрива на къщата, намираща се на ул. „Северна”. За щастие жената не е пострадала, прегледана е от дошлите на място медици и е констатирано, че е добре. Била е леко обгазена, детето е невредимо.
Предстои да се изясни какви са причините за възникналия пожар. Извършва се оглед, като по първоначална информация става въпрос за късо съединение.
Как да спестите пари и да подобрите финансовото си състояние за 1 месец: Стъпка по стъпка ръководство
5 лесни домашни упражнения за по-голяма сила
Как да поддържате дома си чист и подреден с малко усилия
Стъпка по стъпка рецепта за домашен хляб без месене
Какви са слабостите и силните страни на вашата зодия?
Най-честите грешки при пране
Как да приготвите вкусни кюфтета по български: Традиционна рецепта за перфектния вкус
Най-добрите упражнения за укрепване на сърцето: Подобрете сърдечното здраве с лесни тренировки
Бърза рецепта за български сандвич с лютеница и сирене: Лесна и вкусна закуска с вариации
Супермоделът и звезда от "Далас" Анабел Скофийлд почина
Как да се справим с праховите алергии у дома
5 плода от супермаркета, които подобряват здравето
