Сигнал до Флагман.бг: Нискотарифните компании с голяма секира за багажа
Много хора изгоряха днес с по 65 евро
Ако досега при пътуването си със самолет на нискотарифна компания сте минавали между капките относно багажа, вече няма да е така. Това пише наш читател в рубриката ни „Вашият сигнал до ФЛАГМАН.БГ“.
„Вече няма приорити, неприорити, на изхода всички куфари се мерят и то – стриктно. Примерът е от днес от летище „Васил Левски“-София. Служители на Ryanair щателно провериха размерите на пътниците. Половин народ увисна и плати по 65 евро за надвишаването“, пише още в сигнала.
Той съветва хората още у дома да си видят размерите на саковете – височина, ширина и дълбочина (дръжка и колелца), за да нямат неприятности на летището.
„Не само Ryanair, но и останалите авикомпании също са започнали да проверяват. Пътници на WizzAir на летището се оплакаха от същите наложени мерки“, завършва сигналът.
И Джош Кавало поздрави Дара
Звезда от "Американски пай" се разведе
Паста Карбонара - лесна и вкусна рецепта за бърза вечеря
Как да сварите перфектни яйца всеки път
Фон дер Лайен с предупреждение към Кремъл
20/05/2026, Сряда 20:00
2
Диана Саватева и Людмила Иванова отличени със "Златно перо"
Закопчаха мъж, задигнал три мотоциклета за броени дни
Високо напрежение в парламента: Опозицията тръби за репресии
Скандал и оставка след "Евровизия"
Почина светило на българската художествена гимнастика
Ротари клуб Бургас приключи проект „Класна стая сред лехите“
Укрепването на велоалеята към „Сарафово“ напредва

А иначе нискотарифните са пълна простотия,вземете си за нормалните просто малко по-рано!
И не само, че са огромни, но са и няколко.
Куфар, раница, куфарче и раничка на детето,чанта с храна (за детето,де) плюс,палта и якенца. Общо взето, всичко.
Точно и ясно са описани размерите при покупката на билета .