Жител на Слънчев бряг с благодарствено писмо към криминалистите на РУ-Несебър
Желая им здраве и професионални успехи, пише местният мъж
Жител на най-големия ни курортен комплекс "Слънчев бряг" изпрати до редакцията на Флагман.бг благодарствено писмо, което ръчно е написал и занесъл в местното Районното управление. В него Георги Русев изказва признателността си към служителите на РУ-Несебър за отлично свършената професионална работа, за което сърдечно им благодари. Той потърси медията ни, за да каже на всички хора, че трябва да оценят помощта и работата на органите на реда.
На 27.02.т.г. Русев е станал жертва на престъпна дейност, която за броени дни е била разкрита от полицаите. Мъжът оставил велосипеда си, близо до входа на супермаркет "Младост" и влязъл в обекта, за да пазарува. Когато приключил с покупките обаче от колелото нямало и следа. Русев веднага подал сигнал в полицията и разказал за кражбата.
В рамките на седмица криминалистите на РУ-Несебър успели да открият задигнатото колело и задържали апаша.
"Искам да изразя своята благодарност за бързите и професионални действия на полицаите от сектор "Криминална полиция" към РУ-Несебър. Благодарност към инспектор Халил Халилов, инспектор Радостин Топалов и старши разследващ полицай Антон Иванов. Желая им здраве и професионални успехи", пише в писмото си Георги Русев, което е адресирано до началника на РУ-Несебър главен инспектор Коста Кирязов.

Бактерия, която "спи" в очите, може да е причината за алцхаймер
Пататник по родопски стъпка по стъпка
Пролетна диета за бързо влизане във форма
Топ 5 на зодиите, които трудно забравят обида
Лесна рецепта за пилешки хапки на фурна
Как да почистим дивана у дома
Само чудо праща Кирил Милов и Семен Новиков на Европейското по борба
Любо Ганев с емоционални думи след смъртта на Боби Михайлов
Любо Пенев проговори за битката с рака
Трикове, които всяка домакиня трябва да знае
Баница със сирене стъпка по стъпка
Гонзо със словесен гаф за Михайлов и критиците му
