Развитие по казуса с кмета на Минерални бани
Мюмюн Искендер заяви, че ще обсъди със семейството си дали да обжалва...
Хасковският окръжен съд промени мярката за неотклонение на кмета на Минерални бани Мюмюн Искендер от "домашен арест" на "парична гаранция" в размер на 100 000 лева.
След съдебното заседание Искендер заяви, че ще обсъди със семейството си дали да обжалва размера на гаранцията. Той отново определи обвиненията срещу него като политически мотивирани и допълни, че предстои да реши дали ще продължи да изпълнява кметските си задължения след края на болничния си. Той е подкрепян от партията около Ахмед Доган.
Искендер беше задържан по време на миналата предизборна кампания по разследване от 2019 година с обвинение за участие в организирана престъпна група, свързана с неправомерно получаване на евросредства. Решението на съда може да бъде обжалвано пред Апелативния съд в Пловдив, предаде НОВА.
Катастрофа между камион и трактор на пътя София - Варна
Тръмп за стрелеца във Вашингтон: Помислих, че е паднал поднос
Температури до 28 градуса, но и жълт код за 12 области
Детето, паднало от парапет на НДК, е в много тежко състояние
Кола избухна мистериозно в пламъци край къмпинг "Европа"
Дневен хороскоп за 26 април 2026: Радост за Овена, Близнаците да се доверят на интуицията си
Камера засне микробус-нарушител, но пропуск спаси фирмата на Милушев от солена глоба
Украйна е готова за преговори с Русия в Азербайджан
Лекари отново настояват за по-висока потребителска такса
Жълт код в неделя: силен вятър в част от страната
Възобновени са международните полети от Техеран за първи път от началото на войната
