Тийнейджъри създават проблеми в Сунгурларе, полицията реагира
Задържани са двама 16-годишни младежи
Тийнейджъри пристъпиха многократно закона в Сунгурларе. В резултат обаче на полицейски действия на местни служители на реда са задържани двама 16-годишни младежи от Сунгурларе.
Установено е, че те са проникнали в магазин в града, чрез счупване на прозорец, откъдето откраднали дрехи и маратонки. Също така са проникнали в магазин за пакетирани стоки и напитки, разположен на ул. "Георги Димитров" в Сунгурларе, откъдето откраднали сумата от около 100 лв.
Чрез счупване на предното ляво стъкло пък проникнали в кола "Ауди А 4", със смолянска регистрация, ползвана от 36-годишен мъж, откъдето крадат сумата от 10 лв. и преносима флаш памет.
Младежите направили пълни самопризнания и върнали част от откраднатите вещи. Работата по случаите продължава от служители на Районно управление - Сунгурларе.
Припомняме, че вчера до Флагман.БГ пристигна сигнал, че група непълнолетни вилнеят в Сунгурларе, а хората в града са притеснени за сигурността си.
Бандити плячкосват магазини, кръчми и домове в Сунгурларе безнаказано, защото са непълнолетни
Любен Дилов-син: Готови сме за нови избори, но трябва да помислим и за държавата
Лошото време не позволява евакуация на екипажа на танкера, заседнал край Ахтопол, заяви Антон Златанов
САЩ - Европа се разпада икономически и може да се срути цивилизационно до 20 години
Изтеглят заразена с листерия сьомга от голяма верига в България
Празнуваме Никулден, над 200 000 българи черпят днес
Как да създаваш по-привлекателно видео съдържание директно от телефона си
Ученици и учители искат 40-минутни часове
Меси посочи основните фаворите за Световното, липсата на един отбор отвори дискусия
Радикални промени за три зодии
Как да премахнете жълтите петна от възглавници
Симеон Николов с нов блестящ мач в Русия, Локомотив е лидер
Трима души загинаха при катастрофа между кола и товарен автомобил
