Сигнал до Флагман.БГ: Има сериозен проблем в "Меден рудник"
Жена твърди, че едни и същи коли са многократно неправилно паркирани
Читателка на Флагман.БГ сигнализира за проблем в бургаския ж.к. "Меден рудник". Тя твърди, че неправилно паркиране от точно определени водачи създава главоболия за други шофьори в комплекса.
Ето какво сподели дамата, без редакционна намеса:
"Здравейте,
Искам да сигнализирам за сериозен проблем с неправилно паркиране, който се случва всяка вечер в Меден рудник до бл. 513. Поради безразборното оставяне на автомобили, улицата се запушва и става трудно или невъзможно преминаването на други коли. Колите са едни и същи. Редовно се сигнализира на 112, но явно няма санкции.
Прикачвам снимки като доказателство за ситуацията. Надявам се, че ще обърнете внимание на този проблем и ще го отразите, за да се предприемат мерки от отговорните институции".
Ето й въпросните снимки:


Пишете ни за подобни случаи на [email protected] или чрез платформата "Вашият сигнал до Флагман.бг"
Горещините в Европа се придвижват на изток
Деница Сачева: Този бюджет няма никаква философия и цел, оценката му е 3
Шефове на агенции със заплати като председателя на Народното събрание
Сочна лятна торта с кисело мляко, която всеки може да направи за нула време
Поредно меле с тир и три автомобила
Алибегов: Когато видите цени, които не ви изнасят, правите две крачки вляво и сядате в друго заведение
Шок на пътя: Плащаме по 5 евро за обществена тоалетна, КЗП подпука „миризливия“ бизнес
Катар покри всички разходи на феновете си за Световното
Новите „патриотични паспорти“ на САЩ са с лика на Тръмп (СНИМИ)
САЩ атакуваха Иран заради нападнат кораб в Ормузкия проток
Путин призова за преговори
Трагедия без край: Броят на жертвите от земетресенията във Венецуела мина 920

Няма институции какви да се търсят да се обясни на въпросната госпожа ...хората са спряли така поради липса на места и да от един адрес.И не е път да минават сульо и пульо оттам.
Буз комисионна.