Влизаме в нова епоха, а краят на либерал-глобализма е пред нас (ПОДКАСТ)
Скорострелно се задействаха процеси, които почти никой не подозираше, че могат да се развият толкова бързо в геополитически план, а преходът няма да е лесен, каза Божидар Божков
Администрацията на Доналд Тръмп задейства процеси, които никой не очакваше да се задействат толкова бързо. Сега, в новата геополитическа обстановка, полюсите се сменят, а посоката, в която се движат важните играчи на планетата, се променя. А този процес обикновено не е лесен.
Във Ф-Студио днес гостува журналистът и политически анализатор Божидар Божков, с когото опитваме да хвърлим светлина на някои от основните събития от последния месец и да изкажем хипотези за това по какъв начин те ще променят света в идните години.
Кой печели от и във войната в Украйна? Ще се промени ли картата на Европа? Ще се разпадне ли ЕС? Има ли смисъл от НАТО? В каква позиция се намира България и на кой исторически период напомня случващото се днес? Това са само част от въпросите, на които Божков ще опита да даде информиран отговор. А някои от отговорите ще ви изненадат.
Вижте повече във видеото:
Плъзна жестока мълва за Сияна от Биг Брадър
Историческо завръщане на Клоп във футбола?
Владимир Путин се обади на 10-годишно момче
Може ли 6-метрова стълба да се помести в 2-метрова кола?
Кметът Коцев, у дома кадър от семейната му идилия
В кои общини ще има повишаване цената на водата
Социалните работници в Бургас излязоха на протест-настояват за 20% увеличение заплатите
Фотографът Милуш Киряков дари част от изгревите си на Колежа по туризъм в Бургас
Десерт чудо и то само с три съставки
Путин изрази благодарност към Орбан за домакинството му за срещата на върха
Кметът на Варна от дома си: Моята свобода е ваша победа
