×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Столична община обяви конкурс за главен архитект
  • Затварят част от ул. „Оборище“ заради ремонт
  • Бургас ще посрещне чудотворната мироточива Хавайска Иверска икона на Пресвета Богородица
  • Пътната система в България е в критично състояние: 261 загинали от началото на годината
  • До 39° и поне още 12 дни жега, прогнозира проф. Рачев
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Ивайло Мирчев: Да гласуваме бюджета, за да не може руски проксита да ни саботират за еврозоната!


Ивайло Мирчев: Да гласуваме бюджета, за да не може руски проксита да ни саботират за еврозоната!
Днес празнуваме три години от „Киев за три дни“, каза Ивайло Мирчев, припомняйки ни този израз на ген. Марк Мили, който бе нарекъл Тръмп фашист до мозъка на костите си
24 Февруари 2025, Понеделник, 20:00 ч.
Автор: Михаил ДИМИТРОВ

Срещу нас имаше водни оръдия, а на този протест на „Възраждане“ само девическия манастир не бяха извикали, коментира той

Ще направим всичко възможно при приемането на бюджета, да подкрепим тези мерки, които ще гарантират влизането на България в еврозоната. Самите ние сме автори на такива политики, които ще направят така, че това да стане наистина на 1 януари 2026 г. и да не може руски проксита като „Възраждане“ да саботират по какъвто и да е начин този процес. Това каза в „Лице в лице“ по бТВ Ивайло Мирчев от ПП-ДБ.

Водещата Цветанка Ризова поясни, че депутатите от либералната коалиция няма да подкрепят на първо четене бюджета, но на второ ще гласуваме „за“ за определени политики и той потвърди това. 

На въпроса й има ли противоотрова срещу браненето на лева той отговори с „да“ и добави, че тя е в убеждаването, говоренето, разяснителните кампании. „Ние с колегите внесохме проект на решение, с което да задължим правителството да проведе информационна кампания за ползата от еврото. Не може да се сърдим на хората, че са уплашени от това, което „Възраждане“ и др. политици се опитват да им вменят. От тази партия използват страховете на българите, за да може да ги манипулират“, поясни депутатът. 

„Нека дойде Костадинов, да видим как ще спре работата на парламента! Трябва да работим, за да гласуваме бюджета за влизането ни в еврозоната. Няма да могат да ни саботират. Не може да им се получи това нещо“, добави той.

„Имаше съборена полицайка пред сградата на Европейската комисия в София. На този протест го нямаше водното оръдие. Когато ние протестирахме срещу назначаването на Пеевски в ДАНС, имаше такова оръжие и специализирани полицейски сили. Изключително сериозна сила ни беше противопоставена, а сега единствено девическия манастир не бяха извикали на този протест на „Възраждане“. Защо е рискована сигурността на самите полицаи?“, попита Мирчев. 

Той коментира и войната в Украйна. 

„Да благодарим на смелите украинци! Те не пазят само себе си, а и Европа“, подчерта депутатът. 

„Днес празнуваме три години от „Киев за три дни“. От великата руска армия нищо подобно не се случи“, добави той, припомняйки ни по този начин думите на бившият председател на Съвета на началник-щабовете на въоръжените сили на САЩ Марк Мили.

Именно Мили е автора на "Киев за 3 дни" и че много хора го обвиняват, че именно заради него САЩ са влезли в този конфликт, който нанася огромни загуби на Америка. Генералът бе нарекъл Тръмп фашист до мозъка на костите си.

Още преди началото на т.нар. специална военна операция, ген. Мали бе предупредил, че ако САЩ не помагат на властите в Киев, нашествениците ще превземат Украйна за три дни. 

„Важно е да има смели европейски политици, които да разберем, че ако сега се снишим, няма да последва нищо добро“, заяви Мирчев. 

„Принципът на Тодор Живков, когато Горбачов обявява перестройката, че ще се снишим и ще видим какво ще стане, не е правилен в този случай. Точно сега е момента да покажем истинска смелост, да подкрепим не Украйна, а България, като модернизираме армията си и помогнем по всички възможни начини на Киев, за да спре руския агресор“, каза още той.


В категории: Политика


Михаил ДИМИТРОВ Автор
Михаил ДИМИТРОВ
11
Коментара
11
Коментара по темата
11.
Асен
06.03.2025 09:47:33
0
1
ДБ да не се правят на световен жандарм, а да вземат да свършат нещо полезно за страната си
10.
Никой
25.02.2025 07:27:54
2
2
Прав е наивни избиратели на ГЕПи(ГЕРБ) плюете на горе и чакате плюнката жалко за вашите деца!
9.
???!!!
25.02.2025 02:21:17
3
8
Мирчев - срам за човечеството! Наглост и безочие! Как живеете с липса на морал и съвест?!
8.
грух грух
24.02.2025 22:52:43
5
8
свинята е много нагла
7.
Бай Цоло
24.02.2025 21:42:36
6
7
Мъдър човек бе другаря Тодор Живков - понякога наистина е най добре да се снишиш когато нямаш сили да обърнеш нещата в своя полза
6.
Menta
24.02.2025 21:29:35
1
12
Йорданчо Ментата не е от Добрич,а от Карапелит,село до Добрич
5.
Пусть всегда будет Солнце
24.02.2025 20:43:55
6
22
Мирчев (син на последния БКПпартиен секрегар в гр.Толбухин) -Добрич.
Във Варна имат един лаф за натегачите кариериеристи свръхнахалници от Добрич
Във Варна ги наричат ЖИТНИ БЕГАЧИ (малки свръх активни черни бръмбари които хвърчят много и навсякъде понеже комбайните са ожънали житни класове)
Други прочути ЖИТНИ бегами :
Слоница Сачева
Данчо Ментатата
Миро от Каризма
Екс областната Севдалина Туроманова
Шефа на Полицията във Варна
4.
Бай..,..
24.02.2025 20:28:04
10
28
Нискочелен педал !
3.
Капитана
24.02.2025 20:14:38
5
26
Намерих записа да гледате това бивше мазно прасе по голия задник, аххахаха!

https://youtube.com/shorts/3aTiLmhzd-8?si=7Y3K6DdK4rkddbF-
2.
победа и здраве
24.02.2025 20:14:17
8
31
този да се разстреля, не - да се измъчва дълго, след което да се разстреля.
1.
Капитана
24.02.2025 20:12:56
5
46
Помните ли го това бивше дебело прасе как се търкаляше по гол задник пред резиденцията на Доган в Росенец?ХАХахаххахахахаххахаха
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Няма ракетна заплаха за България, но Иран отваря фронт за хибридни атаки Няма ракетна заплаха за България, но Иран отваря фронт за хибридни атаки Експерти не очакват удар по авиобаза Безмер, но предупреждават за кибератаки, дезинформация и натиск върху критичната инфраструктура TOP MOBILITY вече предлага велосипеди под наем в България TOP MOBILITY вече предлага велосипеди под наем в България Клиентите могат да избират между разнообразни механични и електрически велосипеди – градски, туристически, планински, gravel и детски модели, съобразени с различни нужди, предпочитания и маршрути Духът на Украйна оживя по Южното Черноморие (СНИМКИ) Духът на Украйна оживя по Южното Черноморие (СНИМКИ) Тази вечер, 28 юли, от 19 часа сцената на „Охлюва“ отново ще принадлежи на талантите, традициите и децата, които носят бъдещето със себе си Бургас даде заявка да се превърне в новата филмова дестинация на България Бургас даде заявка да се превърне в новата филмова дестинация на България Продукцията с бюджет над 6 млн. евро ще се снима в морския град през август Камерите заснели последния гост на Владо Загатото: Разследват екзекуция заради биткойни Камерите заснели последния гост на Владо Загатото: Разследват екзекуция заради биткойни Бизнесменът вечерял в Бояна часове преди смъртта си, а след това се прибрал в Банкя с мъж Гробище за делфини край Приморско: 11 загинали бозайници заради рибарските мрежи Гробище за делфини край Приморско: 11 загинали бозайници заради рибарските мрежи Човешка намеса е най-вероятната причина за морът, потвърдиха експерти  Започна 40-ото заседание на Общинския съвет в Бургас (СНИМКИ) Започна 40-ото заседание на Общинския съвет в Бургас (СНИМКИ) На масата са извънредната докладна за наемането на стадион „Лазур“, филмът за Христо Стоичков и изборът на управители за КОЦ и Белодробната болница България ще бъде домакин на среща на ръководството на един от най-големите  туроператори в света - TUI Group България ще бъде домакин на среща на ръководството на един от най-големите туроператори в света - TUI Group През септември 155 висши мениджъри в мултинационалната компания ще се съберат в КК “Златни пясъци”, което дава възможност за непосредствено представяне на потенциала на страната ни Проф. Константинов за промените в Изборния кодекс: Махнете тази глупост с цензурата! Проф. Константинов за промените в Изборния кодекс: Махнете тази глупост с цензурата! Водеща сравни поредния ремонт на изборните правила с „Дързост и красота“ 40-ото заседание на Общинския съвет в Бургас (СНИМКИ) 40-ото заседание на Общинския съвет в Бургас (СНИМКИ) На масата са извънредната докладна за наемането на стадион „Лазур“, филмът за Христо Стоичков и изборът на управители за КОЦ и Белодробната болница
Европа гори: 280 000 души евакуирани във Франция и Испания преди нова жега Европа гори: 280 000 души евакуирани във Франция и Испания преди нова жега Еманюел Макрон предупреди за трудни седмици, а Педро Санчес обяви тежки часове в битката с огнената стихия Енергийният клас влиза в обявите: Нов разход при продажба на жилище Енергийният клас влиза в обявите: Нов разход при продажба на жилище Сертификатът ще дава повече информация на купувачи и наематели, но поставя въпроса кой плаща обследването на старите блокове „Един грам живот“ - филмът феномен ще бъде прожектиран на открито в Бургас „Един грам живот“ - филмът феномен ще бъде прожектиран на открито в Бургас Определян като най-добрия български филм на 2025 година, „Един грам живот“ се нарежда сред трите най-гледани български филма за всички времена и се превръща в истински обществен феномен, предизвикал широк обществен отзвук и дискусии Путин поиска референдум в Армения за ЕС или за Евразийският икономически съюз Путин поиска референдум в Армения за ЕС или за Евразийският икономически съюз Пашинян отговори, че национален вот трябва да има едва след официална молба за членство в ЕС Тръмп притисна Иран за бърза сделка: Ще сложат ли тайните разговори край на войната? Тръмп притисна Иран за бърза сделка: Ще сложат ли тайните разговори край на войната? Американският президент обяви, че разговорите с Техеран били добри, но предупреди, че военните удари могат да бъдат възобновени Огнен ад в Португалия: Над 1000 пожарникари се борят с няколко фронта Огнен ад в Португалия: Над 1000 пожарникари се борят с няколко фронта Най-активните пожари бушуват край Сантарем, Гуарда, Брага и Браганса Тръмп пита Путин: Помагат ли руски сателити на Иран да избира цели Тръмп пита Путин: Помагат ли руски сателити на Иран да избира цели Вашингтон проверява твърденията за разузнавателна помощ от Москва, докато преговорите с Техеран продължават Талантлив бургазлия направи сериозна крачка към голямото кино Талантлив бургазлия направи сериозна крачка към голямото кино Късометражният му филм Доброто зло беше представен в програмата на Международния филмов фестивал в родния му град След атентата на Берлин Прайд: Проблемът е, че се казва Абдул, а не Хайнрих След атентата на Берлин Прайд: Проблемът е, че се казва Абдул, а не Хайнрих Абдул Б. е бил осъден седмици преди нападението и познат на службите, а случаят постави тежки въпроси за оценката на риска в Германия Владо Загатото е бил изгорен жив при убийство в Банкя Владо Загатото е бил изгорен жив при убийство в Банкя Овъгленото тяло на бизнесмена Владимир Янков е открито след пожар в дома му в Банкя, а аутопсията трябва да разкрие как е настъпила смъртта
Калин СТОЯНОВ, депутат от ДПС-Ново Начало: Калин СТОЯНОВ, депутат от ДПС-Ново Начало: Демерджиев е превърнал кабинета на МВР министъра в бандитско сборище Виц на деня Виц на деня Мъж на околовръстното се спира пред една кака:
- Кажи какво правиш за 50€?
- Всичко правя, бате, само кажи какво искаш?
- Айде тогава качвай се с мен в колата да отидем леем бетон.
Виц на деня Виц на деня Попът и кметът на едно село пият.
Кметът:
- Дядо попе, защо не изпееш нещо?
Попът:
- Лягай и почвам...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Биберон - първата силиконова измама в живота на мъжа...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори