×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Ваксинирането срещу варицела става задължително от юли
  • Военни конвои на НАТО се движат по пътищата на страната
  • Повече от 50 000 души са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
  • Германия отчете температурен рекорд за всички времена с 41,3 градуса по Целзий
  • Екстремно горещо време днес, температурите скачат до 36 градуса
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Сигнал до Флагман.бг: Как не ги е срам за 150 г маслини да искат 30 стотинки за кутия


Сигнал до Флагман.бг: Как не ги е срам за 150 г маслини да искат 30 стотинки за кутия
Цакат ли ни веригите с таксуването на еднократните кутии
21 Февруари 2025, Петък, 21:00 ч.
Автор: Флагман.бг

Следващия път ще ги накарам да ги сложат в найлонова торба, гневи се бургазлийка

В хранителните магазини е масова практика да маркират и кутиите, в които слагат насипните продукти, но е некоректно. В рубриката ни „Вашият сигнал до ФЛАГМАН.БГ“ бургазлийка ни изпраща снимка на касова бележка от последната си покупка в хипермаркет, на която се вижда, че е купила два вида маслини, а двете кутии, в които са сложени, са по 30 стотинки. 

„Взех 160 грама черни маслини и 200 грама от друг сорт. За 160 грама маслини, които струват 1,29 лв., платих отделно 30 стотинки кутия. Как не ги е срам? Следващия път ще ги накарам да ги сложат в найлонов плик или ще им занеса кутия от вкъщи“, пише възмутената бургазлийка 

Всъщност това не е нововъведение. Кутиите се плащат навсякъде – във всички хранителни магазини, дори и в ресторанти. При поръчка за вкъщи съдът, в който е сложена храната, струва между 0,30 лв. до 1,50 лв. 

Отскоро обаче е практика в Т Маркет да се таксуват и малките найлонови за зеленчуци, което вбеси потребителите. 
 






50
Коментара
Тервел ИЛИЕВ 80 години от създаването на Веспа 80 години от създаването на Веспа 27/06/2026, Събота 21:50 0
Тервел ИЛИЕВ Почина бивш депутат Почина бивш депутат 27/06/2026, Събота 21:42 0
Тервел ИЛИЕВ Супер звезда идва на Макс файт в Бургас Супер звезда идва на Макс файт в Бургас 27/06/2026, Събота 19:32 0
50
Коментара по темата
50.
гост
24.02.2025 18:27:24
0
3
абе защо се чудите за тия 30 стотинки. в един наш магазин купуваш топла кухня сипват ти и го теглят с пластмасата но килото е близо 15. 20 лева и след това на каса ти начисляват и тия стотинки. е това са търгашите всеки може да сметне с колко ни цакат 30 стотинки плюс на кило за кутийка при цена от 15 лева за кило.ако тази кутия тежи 10 грама което ме съмнява значи още 15 стотинки отгоре значи че кутийката ни струва 45 стотинки.
49.
Има надежда
24.02.2025 12:46:46
3
0
Жената не е виновна, че е куха като прогнил пън. Но е обнадеждаващо, че се е сетила, че може да си вземе кутия от вкъщи, нещо което се случва доста често на запад. Всъщност може да си вземе и найлонови торбички, защо заемат по-малко място. В Германия на някои места те питат директно в какво да бъде опаковано дадено нещо, но тук понеже кутийки бол
48.
Бай Спас
24.02.2025 11:06:37
0
3
Не разбирате ли, че с изсмукани от пръстите доводи губите доверието на хората и публикациите ви имат обратен ефект.
Всеки може да поиска найлонова торбичка, ако няма 30 ст. за кутийка.
47.
ZZ
24.02.2025 01:39:10
0
4
Извадете крадливите си демократични ръчички от джобовете ми
46.
Бай Хой
23.02.2025 20:04:06
0
5
Квото кажат големите от Брюксел батка ,на тях пък им казват екозащитници и НПО -та ....та така демокрация ама педалска ,на кой ква извратена мисъл му хрумне и се налага ...ние ще си плащаме щото ги искаме ...те така ....
45.
България
23.02.2025 18:43:57
4
5
За пръв път чуваме за тези търговски световни вериги хипермаркети . Сигурно са някакви селски вериги. Като не ви харесват направо ги закривайте и отивайте по горите.
44.
Болеро
23.02.2025 05:40:24
1
4
При нас в Болеро вземаме по 6ст. за малките найлонови пликове в които се слагат плодовете и зеленчуците!
43.
Лъжлив Съби
22.02.2025 13:00:39
2
15
Така е! Този парадокс може да се срещне само и единствено в България: Таксата за опаковка да се заплаща от клиента и след това да се заплати втори път като отпадък в жълтата кофа за разделно събиране! Е...!
Данъците не се вдигнаха, но таксата за смет.....с 50% отгоре, даже и за населени места, в които липсват специализирани контейнери за разделно събиране!
42.
...
22.02.2025 12:10:50
3
24
Спрете да купувате от витрините. Научете се най-накрая как да бойкотирете наистна. Купете си в тенекия, буркан.....на витрините са най-големите боклуци. Толкова ли не ви стига акъла?
41.
Касиерка
22.02.2025 10:51:32
4
12
Що купуваш амсалак
40.
45
22.02.2025 10:07:51
2
7
В Анет що не таксуват по 30 ст. кутийката? Не са ли и те задължени?
39.
До 36 Един
22.02.2025 09:57:02
1
9
Остави джобовете. Ако си носиш кутия от вкъщи, ще ти я напълнят ли веригите или и цената на кутията влиза в касовия бон при тегленето и нямаш избор?
38.
Bvc
22.02.2025 09:22:39
5
1
Mрежички,хубаво,но всичко се вижда.Купувам си кола,от механата,след,два,три аперитива,тръквам си и като ме накачулят хората и се почва,от къде си я купихте,та от къде.Викам от София.Иначе неприятности!!!
37.
Вай
22.02.2025 09:13:31
3
5
Ако ги бе Срам,щяха да са от към Вашата страна,на щанда!!!
36.
Един
22.02.2025 08:46:08
13
9
Направо в джобовете да си ги слагат нещата тези които са недоволни
35.
Реалността хапе
22.02.2025 08:10:15
10
14
Аз също не разбирам по коя логика екотаксата да утилизиране се дължи от купувача, а не от този , който задръства държавата с дараци ента-употреба. С торбичката е същото, като не плаща вносителя, производителя или търговеца ще плаща гуджо.
Преди месото го опаковаха с промазана бакалска хартия, яйцата в хартиени пликове и пак опаковката е била в цената. Обаче имаше оборотни бурканчета за кисело мляко , бутилки за бира, олио и безалкохолно. Чисго, еко и на сметка Някой иска ли сега да мъкне амбалаж, като откачен,а?
34.
Bill
22.02.2025 07:31:03
14
33
Да си член на ЕС е гордост, привилегия и скъпо удоволствие. Освен вноската в съюза, която България превежда всяка година, длъжни сме да спазваме и хилядите регламенти на брюкселските бюрократи. Скъпите кутийки и торбички са й най-малкия проблем на госпожата. Ако не беше ЕС щяхме да плащаме много по-евтин ток и да го изнасяме към комшиите, а сега е обратното. Нямаше да плащаме екотакса за нов, Н-та ръка, автомобил и той нямаше да е набичкан с ДПФ, ЕГР, аддблу, 10 ламбда сонди, които само се чупят и налагат скъпи ремонти.
33.
Антонина
22.02.2025 07:08:45
3
21
Кутии от вкъщи не разрешават да се ползва...А в Билла,към маслините или която е да стока,вързана автоматично и цената на кутийката...
32.
Славейков махала
22.02.2025 06:02:00
5
26
До сигналиста:
2025 година е и по принцип не трябва да се ползват пластмасови кутии, вилички, чашки и тн...
31.
"Бургазлийката"
22.02.2025 05:24:28
11
22
Да "благодари" на директивите на ЕК и лично на Урсула за зелената сделка, въглеродната неутралност и останалите простотии за борба с климата.
Може и на гюдерията, до която праща поплаците си.
Която гюдерия напоително, ежедневно и ежечасно я информира коя публична мома какви нови джуки си е турнала, с кого спи, какво става в "Ергенът" и останалите интелектуални ТВ реалита, както и друга важна информация за всяко к@рве от всички полове, но не си прави труда да разяснява на подобни тьотки директивите на политк@рвите в Брасълз.
И такива тьотки имат право на глас... То затова сме на тоя хал.
Понеже и такива журнаглисти им пригласят.
Що не си смените професията най-после?
30.
Койчо от Койнаре
22.02.2025 05:19:07
14
43
Въпросната кутия някой някъде я е произвел.Вложено е труд ,материали, машини за производството и. Някой трябва и да получи възнаграждение за производството. Това първо.Второ: няма как да сложат маслините в джоба на клиента или в шепата. И ТРЕТО най важното. Магазините са задължени със закон да ви таксуват еднократните кутии за храна . Не могат просто да ги включат в цената За това се сърдете на ЕК която въведе тези директиви. Нали сте горди европейци,а врякате до небето за 30 стотинки.
29.
въй
22.02.2025 03:27:24
20
15
Те и торбичката ти ще маркират ма ей.Носи си бурканче другия път,като не ти се плащат 30 стинки.
28.
Ха Ха Ха
22.02.2025 01:34:24
9
35
Как не ви е срам да пишите такава статия и да се занимавате за 30 стотинки?А че водата е отровена и правителството краде нашите пари нищо не пишите!Бахти и тъпите флегмани
27.
truestory
22.02.2025 01:27:55
10
23
Ами Ганьо, ръгай ги у джоба и не плащай кутията бе бунак... аааа. Как не ги е срам да ти искат 30 ст. На този аристократ - Ганчо, от исикията, да му искат те 30 стотинки. Това си е направо престъпление.... Сега сериозно по въпроса: Ганчо вероятно от нова година насам е изневерил поне един път на жена си и то с жрица на любовта, която мирише на чорапи носени четири месеца, която го е таксувала с поне 100 кинта и не му издала касов бон, с което е ощетила фиска. Но Ганчо си е снимал фискалния бон и се възмущава от това, че не може да открадне продукта "Пластмасова кутия", а трябва да си го плати.... Амии, Ганчо! Ганьо бе? Ти да не мислиш, че на тях някой им ги подарява. Има един лаф - "ако искаш". Ако не искаш не си купувай маслини! Или пък ако искаш си носи кутийка втора употреба. Примерно можеш да си вземеш онази, от предишната ти покупка на маслини, която след това изхвърли на 83.2см от контейнера за боклук. Така ще спестиш 30 стотинки, ще си оправиш живота с тях и ще направиш едно добро дело като си вдигнеш боклука от земята. Пиша ти във второ лице, защото знам че четеш. Единствено число, защото си жалък
26.
до до помня
22.02.2025 00:54:16
16
11
ми от българята,по-голрми прошляци има ли бре...???
еми...няма......
купили някакъв продукт или стока,примерно за 5-6 лв. или направят сметка за 30-40 лв...циганят се за 0.30 ст.,,,,,???.. Егати смешниците.....
25.
ЕС е станал отвратителен
22.02.2025 00:43:48
9
33
Това с цените на кутиите и найлоновите пликове е заради еко директивите на ЕС. През последните 5 години ЕС съюз под управлението на Урсула прецака яко всички обикновени чиляци от страните членки. Заради далавери със зелената сделка и неадекватна политика, горивата са 2 пъти по-скъпи и имане поне трима посредника. Отвсякъде мирише на корупция
24.
Интелигентен
21.02.2025 23:38:19
18
6
Никога, никога, никога не съм купувал продукт, който да ми бъде продаден в такива пластмасови кутийки по 0.30 лв. едната.
Никога не съм купувал.
Да измислят нещо друго - друг начин.
Всеки да си носи свои пластмасови пликчета в джоба, например да се изисква( да се определи) някакъв ОБЩ, ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН ЦВЯТ на торбичките, например ТРЕВНО ЗЕЛЕНО, ОРАНЖЕВО, СВЕЛО - небесно синьо, цвят банан -- да се продават навсякъде( и НЕ В ТОЗИ МАГАЗИН), и всеки да си ги носи в джоба и така, И от хигиенна гледна точка, - всеки да разчита на своето си пликче от джоба.
23.
Сенко
21.02.2025 22:44:04
6
2
СЕНКО БРЪСНАРЯ СЪМ АЗ, ПРАВЯ ПИКО И ПЕЯ НА ЦЕНТЪРА ГОЛ, А ТЕ СЕ ИСКАТ КАСОВИ БЕЛЕЖКИ ДА ДАВАМ
22.
До 21
21.02.2025 22:38:54
5
12
Ако Боко Тиквата и Тошко Африканеца въведат ТАВАН на цените на фераритата, който да е достъпен за мен и колегите пориери от Лукойл, аз лично обещавам, че ще продължа да гласувам за ГЕРБ-Ново Начало!
21.
Службата
21.02.2025 22:36:32
4
19
Апелирам към 48-те българи, купили си Ферари през миналата година - КАК НЕ ВИ Е СРАМ! Ние, вгъзрождения Народ, бойкотираме от години тези коли, за да паднат цените и да си купим с братчедите по едно Enzo, но заради предатели като вас италианските кожодери продължават да инзудват българския народ с непосилни цени!
20.
Бонго Тцонго
21.02.2025 22:10:26
2
18
Лихваир Михайлов Психото търси хора да изтеглят 50 к кредит и да му ги дадът да строи къщи, които нямат акт 16
19.
ot 3 dni sam chlen na
21.02.2025 22:01:49
12
1
VELICHIE.Drugia mesec stavam chlen na kooperaciata.Gord sam s sebesi,za vas ne
znam.Vikaite nevoliata da pomaga.
18.
До помня
21.02.2025 22:01:15
4
21
Не знам, какво помниш,, но не обиждай така наречените от теб"прощляци".Щом и ти си на касите на ЛИДЛ е ясно що за благородник си. Муа ха ха.
17.
До помня
21.02.2025 22:01:09
2
12
Не знам, какво помниш,, но не обиждай така наречените от теб"прощляци".Щом и ти си на касите на ЛИДЛ е ясно що за благородник си. Муа ха ха.
16.
До помня
21.02.2025 22:01:03
4
17
Не знам, какво помниш,, но не обиждай така наречените от теб"прощляци".Щом и ти си на касите на ЛИДЛ е ясно що за благородник си. Муа ха ха.
15.
123
21.02.2025 21:57:18
18
33
Те не ги искат, за да богатеят от стотинки. Вашият ЕС, за който всички гласувате ги иска, заради някакви си емисии от пластмаси. И то не целия ЕС, а идиотите които го водят - Урсула, Шолц и Макрончо, Кирчо и Пеевчо от наша страна. Другите не го искат, защото им е ясно, че тия емисии до подобрение не водят, а до богатство за едни и мизерия за други.На огромни държави като САЩ, Китай, Бразилия, Русия и Индия не им пука.
14.
Vyrto
21.02.2025 21:56:36
9
7
Da pazaruvamw vsichki ot kvartalnite magazin4eta I da Nakajem evreiskite verigi
13.
XX
21.02.2025 21:54:31
15
8
Аз затуй пазаря само в магазините на ментата. Хем евтину хем качествену. Там няма такива глупости. Всичко в стъкло ти го дават евтино качествену всичку е по бдс
12.
Дь
21.02.2025 21:51:24
5
15
Ау и докато чета ми излиза теклама на кауфленд това някой маркетинк гении го измислил, новината се пуска заради рекламата смех
11.
Пепи еврото
21.02.2025 21:48:03
12
20
Другия път си носете кутия от вкъщи !!
10.
Помня
21.02.2025 21:37:34
14
33
На касите в Лидл ежедневно гледам прошляци, дето си купуват най-мизерната и нискокачествена стока, обаче не им се свиди да си купуват и найлонови еднократни торби, вместо да си донесат от къщи. Още по бай Тошово време като деца си носихме мрежичка, като ни пращаха да пазарим.
9.
Праят на на шматки
21.02.2025 21:36:54
5
22
Веднагически някой дупетат да се заеме с казуса. Немедленно да има дебат, анализ по темата в "Панорама"
8.
Ай сиктир
21.02.2025 21:34:42
34
20
Аман от тая пластмаса. Правилно таксуват тъпунгерите, дето ги мързи да си вземат кутия от къщи и бълват тонове отпадък. То основно мангасари се вписват в този профил, но има и много прости бледолики, дето ги мързи да мислят дори.
7.
ГДБОББ
21.02.2025 21:31:37
12
14
Ганьовица е чела статията, копирана във флегман, че Бъфет държи рекорден кеш и се притеснила за своите 30 стотинки, с които ще изкупи акциите на безценица :) АХХАХАХАХХАХА
6.
7
21.02.2025 21:30:00
1
35
НЕ ПАЗАРУВАЙТЕ ОТ ТОЗИ МАГАЗИН.
ГАВРЯТ СЕ С КУПУВАЧИТЕ, НО ВЪПРЕКИ ТОВА ХОДИТЕ И ПАЗАРУВАТЕ ОТ ТЯХ.
ТАКА ВИ СЕ ПАДА.
САМИ СТЕ СИ ВИНОВНИ.
5.
Фекрет Стораро
21.02.2025 21:27:23
11
12
къв е проблема, аз им казвам, че в джоба ще си ги нося и не ми трябват кутии
4.
Ами
21.02.2025 21:22:38
30
42
Е, то това са Европейските ценности. Глупости, глупости, още глупости и нищо друго! Европа задава тези ЗЕЛЕНИ глупости и ние плащаме за глупостите на ЕС. В Турция плащат ли за такива глупости? В Китай? Тръмп видя тези глупости на ЕС и си взе нещата в свои ръце. Гледа бързо да се махне от тези неща и да не изсипва пари за глупости, като пари за Зеля, през зелени сделки и още подобни глупости!
3.
Справедлив
21.02.2025 21:20:07
19
30
Къв е проблема бе, ще си платят разбирасе като идеш да магазина плащаш ли за торбичка тогава и за кутията ще платиш. Да не говорим че като отидеш на адвокат или зъболекар монтьор или строителен майстор въобще незнаеш за какво плащаш.
2.
Колю
21.02.2025 21:05:39
5
17
Позор, не си платиха нали. Те ви ся антирекламата.
1.
Хахахахахаха
21.02.2025 21:04:32
22
39
Оффф хайде стига! Купи си в буркан!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Почина бивш депутат Почина бивш депутат Последното сбогом с Юлий Славов ще бъде утре, 28 юни, от 12:00 часа в църквата на Централните пловдивски гробища Войната на фамилия Балеви приключи: Окончателно изхвърлиха красивата Ася от козметичното ѝ царство Войната на фамилия Балеви приключи: Окончателно изхвърлиха красивата Ася от козметичното ѝ царство Екссъпругата опитала тайно да изнесе оборудването на салона, а после да го продаде  Ще проведат търг за наемател на хотел "Мираж", има десетки кандидати Ще проведат търг за наемател на хотел "Мираж", има десетки кандидати Братя Диневи подходиха мъдро - пуснаха нисък наем и впериха всички погледи към хотела, сега ще имат възможността да проведат търг, да изберат наемател и осигурят пазарен наем за емблематичния обект Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд „За Бургас е чест и привилегия да бъде домакин на едно такова страхотно състезание", каза кметът Димитър Николов „Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето „Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето От ръководството на клуба, в лицето на председателя на Управителния съвет Пламен Николов и изпълнителния директор Михаил Атанасов, благодариха на всички фирми и компании, подали ръка на клуба в тежките моменти Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче След завръщането си от фолклорния фестивал в съседното село Юпер, кметицата получава сигнал за изпаднало в беда щъркелче Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца Според прокуратурата има опасност обвиняемият да се укрие Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца Николай Попов от движение „Сияние“ взриви мрежата с разкрития за тежък конфликт на интереси и опит за замитане на истината на пътя Мантинелите на „Тракия“ издържали само до 1500 килограма Мантинелите на „Тракия“ издържали само до 1500 килограма Собственикът на фирмата-доставчик чистосърдечно обяви, че модерните леки коли са твърде тежки за родните предпазни огради Геврекът на плажа поскъпна - от 4 лева на 3,5 евро Геврекът на плажа поскъпна - от 4 лева на 3,5 евро Чужденците са в шок от скъпотията, не са очаквали нещо подобно 
Жертвите във Венецуела може да се окажат 70 пъти повече от официалните данни Жертвите във Венецуела може да се окажат 70 пъти повече от официалните данни Докато Каракас съобщава за малко над 1400 загинали, американските сеизмолози предупреждават за невиждана катастрофа от 123 години насам 80 години от създаването на Веспа 80 години от създаването на Веспа Това е истинско бижу, което се превърна в емблема за Италия Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ Споразумение за мир между САЩ, Израел и Ливан бе подписано на 26 юни във Вашингтон   С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас Ако има трайно примирие в Близкия изток, цените може да паднат в разгара на лятото, прогнозират от петролната и газова асоциация  Супер звезда идва на Макс файт в Бургас Супер звезда идва на Макс файт в Бургас  Бурак редовно играе срещу най-големите имена в муай-тай включително мач за титлата на RWS Жега като за Апокалипсис: Германците развиха „ковид психоза“ и опразниха супермаркетите при 40°C Жега като за Апокалипсис: Германците развиха „ковид психоза“ и опразниха супермаркетите при 40°C Рафтовете за охладени продукти – сирена, млечни стоки, тесто и готови храни – са брутално ометени до шушка Хотелиери от Северното Черноморие: Толкова зле не е било досега, пускаме отстъпки между 20 и 40% Хотелиери от Северното Черноморие: Толкова зле не е било досега, пускаме отстъпки между 20 и 40% Има 35% по-малко туристи по Северното Черноморие в сравнение със същия месец на миналата година Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него Той беше един от известните турски актьори, чиито филми десетилетия наред се излъчваха по телевизията не само в Турция, но и в България Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад Сблъсъкът е възникнал, след като лек автомобил „Ауди“ е блъснал отзад движещо се пред него „Пежо“, като силата на удара е била толкова голяма, че едната кола се е преобърнала по таван на пътното платно Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма Докато изолираното от света момченце издъхвало от сърдечна недостатъчност в Мичиган, майка му и баща му извикали ветеринар за семейното куче, но не и лекар за собствения си син
Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Пиша среден 3 на Бюджет 2026 Виц на деня Виц на деня Срещат се двама:
- Как си?
- Пил съм и по-добре...
Виц на деня Виц на деня Между приятелки:
- Мъжът ми иска да се облека като медицинска сестра, за да му изпълня една фантазия.
- Каква?
- Че е здравно осигурен.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Когато една жена спре да яде след 18.00, в 19.00 почва да гризе съпруга си!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори