Скандал в Драчево: Жители заплашват с блокада заради мизерно електричество
„Скара не пече, бойлерът не стопля, уредите гърмят – докога?“
Жителите на село Драчево са на ръба на търпението си заради ужасно ниско напрежение в електрическата мрежа, което буквално съсипва домакинствата им.
Димитър Стефанов, който има вила в селото, изпрати сигнал до Флагман.бг и показа измерванията – без абсолютно никаква консумация токът не минава 210 волта, а често дори пада значително под този праг.
"Кошмарно е! Къде е ЕВН?! Скарата не пече, бойлерът не стопля, фурната едва работи – нищо не е като хората, а уредите ни изгарят един след друг!", възмущава се Стефанов.
Оплакването му не е изолиран случай – още 27 души от селото са подписали сигнала и са категорични: ако не се вземат мерки незабавно, ще блокират главния път Бургас–Средец.
Жителите настояват за спешна намеса от страна на ЕВН, за да бъде решен проблемът с нестабилното и опасно електрозахранване. Очакваме реакцията на дружеството.
Ако и вие сте засегнати от този или друг сериозен проблем, пишете ни на [email protected] или чрез рубриката „Вашият сигнал до Флагман.бг“.
Дворец за 600 котки: Как жена ги спасява от улицата и издържа приют за 600 пухкави животни
Дневен хороскоп за 24 юни 2026: Kъсмет за Раците и Рибите, важни решения пред Водолея
Слагам този продукт от кухнята във водата и подът блести от чистота
Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“

И ние викахме 3 пъти техник, дори сменихме фирмата и точно това казват, че е "слаб токът".
Бойлерът също! На няма и 2 години е. И там сервиз по гаранция, друг техник- слаб ток!
Асансьорът в блока непрекъснато забива. Поддръжката идва и си взема парите, за да го пусне. И след 2 дни е същото!
НО, сметките ни са увеличени!
ДОКОГА ще ги търпим бе, съграждани!
Мизерията е в кратуните на списовачите ви. С всеки ред скверните българския език.
Сменете си професията!
Аз имах проблем с манталитета на една от касиерките в кварталната Billa и писах директно до централата им. Описах ситуациите, приложих N на клиентска карта, за да си проверят колко оборот им правим и откога. Настоях да разгледат записите на камерите и наистина имаше решение. За 2 дни с мен се свърза Регионалният им, поднесе извинения, отстраниха въпросната жена и оттогава е мир.
Съграждани, наистина има смисъл да пишете до централата. Има чуваемост! Действат бързо и ефективно.
Усеща се по климатици, фурни, бойлери,...
АМАН!
ДОКОГА?!
ЗАЩО ОТНОВО СМЪРДИ НА ГАЗ в "Славейков"?!????
N- брой сигнали до РИОСВ и НИЩО!
Ултрамодерната ни и мегаскъпа система за денонощен мониторинг е забила в прекрасни стойности!
ЛИЦЕМЕРИ!
Едно време мангалите крадяха ток, но тези са по нагли.