Прецакаха го със страшна глупост
Българинът обаче беше сериозно ощетен, тъй като по време на второто му спускане незнайно защо четирима човека от организаторите бяха по трасето, пречейки на преминаването му
Алберт Попов завърши на 18-о място в слалома на световното първенство по ски алпийски дисциплини в Заалбах (Австрия). Българинът обаче беше сериозно ощетен, тъй като по време на второто му спускане незнайно защо четирима човека от организаторите бяха по трасето, пречейки на преминаването му. Попов все пак не спря, а се спусна до финала, но след като пресече линията размахваше с ръце, очевидно недоволен от огромния гаф на организаторите.
"Какво правят тези хора там? Каква е тази глупост? Това е световно първенство", възмущаваше се коментаторът по "Евроспорт" Никола Ибришимов. "Как може такова нещо? Четирима от организациония комитет по трасето... Единият се спускаше на полурало на 30-40 метра пред Алберт, такова нещо за първи път виждам", добави журналистът.
75 години по-късно световната титла отново отиде в Швейцария, след като Лоик Меяр триумфира. Той направи безупречно спускане и завърши с общо време от двата манша от 1:54.02 мин. Меяр изпревари с 0.26 сек. Атле Ли Макграт, а бронзът остана за Линус Щрасер. Лидерът след първия манш Клеман Ноел се провали, тъй като отпадна и не успя да пресече финала.
Режат с до 4000 евро заплатите на болничните шефове, 60 лечебни заведения са засегнати
Кючек пред Асеневци взриви Велико Търново: Граждани видяха гавра с паметта на българските царе
Командирът на Граф Игнатиево: МиГ-29 трябва да лети до края на жизнения си цикъл
Пребитото 5-годишно е в кома, бащата го налагал, защото се напикава
DARA към Бургас: Покажете силата на Черно море, Евровизия е магия и вие я притежавате!
Инвеститори съдят Селена Гомес за измама заради 1,2 млн. долара
Кричим се сбогува с Георги Кузев
Свастики и заплахи за саморазправа се появиха на Младежкия хълм след убийството на Георги Кузев
Иван Христанов влиза в битката за президент
Първан Симеонов: Бургас с Евровизия, а Стара Загора ще е Европейска столица на културата през 2032 г.
83-годишен стреля с арбалет от терасата си по 18-годишен в Пловдив
НАТО свали дрон над Латвия, хиляди бяха призовани да се укрият

Я да беше италианец,австриец или французин,примерно,така ли щяха да се мотаят хора по трасето,когато те се спускат...???