Гей ли е
Мъжете действително му налитат, но той си е 100-процентов хетеро
Със старта на новия сезон на „Ергенът“ името на Виктор Русинов се оказа едно от най-често споменаваните в родния ефир. Младият шампион по плуване като че ли изплува от нищото в риалитито на бТВ и веднага беше обявен за най-красивия Ерген в историята на предаването в България.
Оказва се обаче, че той от години предизвиква интерес с атлетичната си фигура и сексапил. Само че не толкова сред дамите, колкото сред мъжете с нестандартни сексуални предпочитания.
Плувецът Виктор Русинов става Мистър България през 2021-а и оттогава не може да се отърве от оферти за гей секс от мераклии от всякаква възраст, раса и националност. Много от предложенията включват заплащане, включително за снимки на интимни част от тялото му, които човек няма как да види по стандартен телевизионен канал.
Слуховете, че Виктор е гей, обаче не спират. Може би защото мачото изглежда твърде неуверен и неопитен с нежния пол. А още в първия епизод на новия сезон на „Ергенът“ показа доста кръшни и нежни танци, които са характерни за хомосексуални мъже.
Русинов обаче наистина не е обратен, а и ма подчертан интерес към жени, разкриват хора, които добре го познават, пише „Уикенд“.
Младият мъж е зодия Риби. В риалитито на бТВ той казва, че е на 26 години, но до седмици ще стане на 27.
Младият мъж е израснал почти без баща, тъй като родителите му се развеждат още когато е много малък. Майка му обаче, изглежда, е държала здраво юздите на неговото възпитание, защото го учи на дисциплина чрез спорт.
Мистър България става уж на шега. Записва се в школа за манекени, в която го убеждават да се пробва. „Спечелих много нелепо!“, убеден е Виктол. Когато започват да обявяват победителите, той слиза от сцената и не чува, че са съобщили името му. Налага се да го изикат няколко пъти, за да му сложат лентата.
Жегата ни състарява: 4 допълнителни дни в гореща вълна се свързват с 9 дни към биологичната възраст
Телефонът загрява и зарядът изчезва за часове: Причината невинаги е батерията
Бургаската Жаклин Костадинова прави голямата крачка: Представя първата си авторска песен "Аз и ти"
Този бутон на климатика остава подценен, а в жегите носи повече комфорт и по-нисък разход
Нито правоъгълник, нито квадрат: Това е единственият такъв национален флаг в света
Евровизия 2027 в Бургас: Стратегически шанс за дългосрочен възход на българския туризъм
Несебър ще бъде домакин на още един футболен турнир
Янко Славов оглави „Прогресивна България“ в Сунгурларе
Над малко полско село се извиси най-високата Дева Мария в Европа - 55,6 метра вяра, памет и надежда
Внимание, шофьори: Ограничения по Тракия и Хемус от утре до 20 август
Цените отново тръгнаха нагоре
Разгадаха вечната мистерия с мигачите на BMW? Отговорът се крие под капака
