Четири бургазлийки обявиха девствеността си на търг, една от тях иска 150 хил. долара
Доказват, че са девици с медицински документ от гинеколог
Четири от петте българки, които предлагат девствеността си в онлайн платформа, са от Бургас. Всички момичета в платформата са пълнолетни, а освен четирите бургазлийки, има и една жена от Русе. В профилите си те уверяват, че разполагат с медицински документи, доказващи девствеността им, и дори предлагат да посетят лекар заедно с потенциалния купувач, за да потвърдят автентичността на удостоверенията.
Сумите, които българките търсят, започват от 10 000 долара, като най-високата обявена цена е 150 000 долара. За толкова се е оценила момиче, представящо се за "Ема от Бургас". С химена ще се простят Лилия и Гери, ако някой им плати по 10 хил. долара. За Селин и Ейрена цената е 15 хил. долара.
Обявите се публикуват в международна платформа. Въпреки това, момичетата използват стикери, за да прикрият лицата си в снимките, като допълнителна мярка за сигурност.
Търговията с девственост не е пряко забранена, но в някои държави може да попадне в сивата зона на закона, което принуждава участничките да договарят срещите си в страни, където подобни сделки са разрешени.
Според експерти от Националната комисия за борба с трафика на хора, макар че жените в тези платформи твърдят, че действат доброволно, съществуват значителни рискове от експлоатация. България все повече се превръща не само в източник, но и в транзитна точка за подобна дейност, а анонимността на интернет пространството допълнително усложнява разкриването на потенциални жертви
Справка в платформата показва, че нашенките се търгуват евтино..Рускини например продават девствеността си за 500 хил. долара.
БНБ: Депозитите в банките се увеличиха с над 19% за година
Бургаски творци превръщат малко българско село в международна сцена за визуално изкуство
Без следи и петна: Добавете една евтина съставка от аптеката и прозорците ще останат чисти двойно по-дълго
Дете на 12 г. успя да спре кола от пасажерското място на АМ "Струма", майка му получила инсулт зад волана
Удар по имотния балон: Двоен данък за втори дом може да извади на пазара 200 000 празни апартамента в София
Международният турнир по спортни танци "Купа Несебър 2026" събра състезатели от над 10 държави
Нови строги правила в ЕС слагат ясни етикети на меда, соковете и конфитюрите
Филмът „Майкъл“ стана най-касовият музикален биопик в историята
Рокада в МВР: Старши комисар Марин Маринов е новият директор на полицията
Рецепта за лучена запеканка, приготвя се бързо и е адски вкусна
"Бюджетът на реалността": Таван на заплатите в държавните фирми, по-скъпи винетки и удар по онлайн хазарта
Голямото лятно пътуване: С кола, влак, автобус или самолет - как най-изгодно да стигнем до морето

Мдаа.. неадекватните родители на сегашните надути курвета и ефемерни лекета, добре ги дондуркат, по душевно примитивни от сегашните 18-30 годишни, че и нагоре не съм виждал.
България пак смях за цяла Европа.
Един в чужбина ми каза,
" ..жените при вас в Източна Европа са най-големите боклуци на Европа, вероятно и на цялата планета." - това от наблюденията му как българки се опитват да се закачат за някой по-стабилен там.
Присаждане на девственост,
Струва около $100.000
Нормално е дамите да искат такива суми
за нова Дефлорация!