Младежи подпалиха с бензин жилищна сграда
Трима младежи запалиха с бензин жилищна сграда. Те са задържани в управлението в Свиленград. От полицията съобщиха, че вчера пред служителите момчетата на 28 и 20 години признали, че предния ден са запалили новопостроена едноетажна жилищна сграда на улица „Златьо Бояджиев“ в града.
Сигнал за пламъците подала 25-годишната собственичка наобекта. В хода на работата се изяснило, че младежите проникнали в сградата след изкъртване на входната врата с твърд предмет, поръсили с бензин и след разпалването на пламъците избягали.
От пожара е изгорял покрива на сградата. Тримата направили самопризнания за стореното от тях и описали механизма на извършването. Задържани са до 24 часа по образуваното досъдебно производство.
Проф. Иво Христов: Вървим към Трета световна, САЩ пишат сценария „НАТО 3.0“ и ни превръщат във васали
Топ фитнес инфлуенсър загина при шокиращи обстоятелства
Фатален купон за Световното: 17-годишно момиче намерено мъртво, убиецът изчезна
Домът на писателя в Бургас дълго ще помни премиерата на "Лунни витамини", всички си тръгнаха с рецепта за тях
Звезда от Балканите с мощен удар по Вингегор, който блестя в България
Скандал: Тийнейджър избухна в сълзи, след като изнасили момиче, но се размина със затвора
Подробности за драмата с 18-месечно момченце, което се събуди в моргата
Парадоксът България: Първи сме по раждаемост, но се топим най-бързо в ЕС
Приеха инвестиционната програма на ВиК-Бургас
Министерството на туризма и университетите обединяват усилия за подготовката на кадри за сектора
Скандал в bTV: Шефът на новините ли спря Мартин Атанасов от ефир (СНИМКИ)
