Подробности за шокиращия инцидент с 13-годишно дете зад волана
Добре, че малчуганът "шофьор" и още по-младият му спътник са сложили колани
Децата, катастрофирали след гонка с полицията в Ботевград, били с обезопасителни колани. Може би именно това е спасило животите им след силния сблъсък във вторник вечерта.
Припомняме, че 13-годишно момче откраднало ключовете от семейния автомобил и решило, заедно със свой приятел на 12 г., да се повози из града.
Автопатрул забелязал нелогичните действия на колата и опитал да спре автомобила. При опит да избяга малолетният водач минал през бариера на супермаркет, през тревни площи, а гонката завършила със сблъсък в няколко паркирани коли.
Екшън: 13-годишен подкара кола, ченгетата го подгониха
Началникът на "Охранителна полиция" в Ботевград Ангел Илиев обясни, че подобни инциденти не се случвали често в населеното място, при това с възрастни.
"Децата са имали колани. Те със сигурност са спомогнали да са добре и да няма наранявания по тях", каза Илиев в ефира на НОВА.
За щастие, инцидентът не води до наранявания за малчуганите.
Повече гледайте във видеото.
Пухкав блат, сочни череши и невероятен аромат – този сладкиш е истинска наслада за сетивата
Ричард Алибегов скочи срещу черния пиар за родното Черноморие
Започна масовото производство на дисплеи за сгъваемия iPhone
СДВР подхваща ромите с ножове в подлез „Плиска“
Иван Демерджиев: Показанията на Олег Невзоров разплитат схемата с незаконния град „Баба Алино“
Фестивалът Фантастичен Бургас 2026 завършва с мащабна среща с писателя Васил Попов
Магистрати и съдебни служители в Бургас дариха кръв в благородна акция
Трима души и дете пострадаха след удар в дърво и преобръщане на автомобил в Карнобатско
ГЕРБ отстъпва избора на парламентарната квота във ВСС на „Прогресивна България“
Деветокласничка от Айтос спечели първо място в международен конкурс за фотография
КЗК наложи санкции за заблуждаващо предлагане на продукт като масло
Падаща противоградова ракета подпали житен масив във Видинско

Полицая : Вечерта на десети срещу дванадесети!
А бащата : Нормално дете е ходи на работа!
В бг има дете на 13г което ходи на работа и на никой журналист не му прави впечатление? Дете да си изкарва хляба вместо да учи, докаде я докарахме?