Подробности за шокиращия инцидент с 13-годишно дете зад волана
Добре, че малчуганът "шофьор" и още по-младият му спътник са сложили колани
Децата, катастрофирали след гонка с полицията в Ботевград, били с обезопасителни колани. Може би именно това е спасило животите им след силния сблъсък във вторник вечерта.
Припомняме, че 13-годишно момче откраднало ключовете от семейния автомобил и решило, заедно със свой приятел на 12 г., да се повози из града.
Автопатрул забелязал нелогичните действия на колата и опитал да спре автомобила. При опит да избяга малолетният водач минал през бариера на супермаркет, през тревни площи, а гонката завършила със сблъсък в няколко паркирани коли.
Екшън: 13-годишен подкара кола, ченгетата го подгониха
Началникът на "Охранителна полиция" в Ботевград Ангел Илиев обясни, че подобни инциденти не се случвали често в населеното място, при това с възрастни.
"Децата са имали колани. Те със сигурност са спомогнали да са добре и да няма наранявания по тях", каза Илиев в ефира на НОВА.
За щастие, инцидентът не води до наранявания за малчуганите.
Повече гледайте във видеото.
Георги Константинов с премиера в Бургас, разказва за срещите си с Петя Дубарова
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни

Полицая : Вечерта на десети срещу дванадесети!
А бащата : Нормално дете е ходи на работа!
В бг има дете на 13г което ходи на работа и на никой журналист не му прави впечатление? Дете да си изкарва хляба вместо да учи, докаде я докарахме?