Шокиращо: Мъж хвърли граната в бар
Има тежко ранени
Повече от 10 души бяха ранени при взривяване на граната, хвърлена в бар в град Гренобъл, Франция, предаде Франс прес.
"Един човек влязъл, хвърлил граната, изглежда без да каже и дума, а след това избягал", заяви пред медии дошлият на място прокурор Франсоа Туре дьо Куси.
"На този етап няма водеща хипотеза, но няма нищо, което да ни кара да смятаме, че това е свързано с тероризъм. Една от хипотезите, които се проучват, е връзка с трафик на наркотици", отбеляза той.
Има сведения, че човекът е бил въоръжен с автомат „Калашников”, но това предстои да се установи.
По време на експлозията в заведението е имало много клиенти. Взривът е станал малко след 20:00 ч. местно време.
На около 10 души е била оказана медицинска помощ. Двама от тях са тежко ранени, но няма опасност за живота им след инцидента.
Домът на писателя в Бургас дълго ще помни премиерата на "Лунни витамини", всички си тръгнаха с рецепта за тях
Звезда от Балканите с мощен удар по Вингегор, който блестя в България
Скандал: Тийнейджър избухна в сълзи, след като изнасили момиче, но се размина със затвора
Подробности за драмата с 18-месечно момченце, което се събуди в моргата
Парадоксът България: Първи сме по раждаемост, но се топим най-бързо в ЕС
Приеха инвестиционната програма на ВиК-Бургас
Министерството на туризма и университетите обединяват усилия за подготовката на кадри за сектора
Скандал в bTV: Шефът на новините ли спря Мартин Атанасов от ефир (СНИМКИ)
Палестина насрочи първите си парламентарни избори от 20 години
САЩ удариха Иран, Техеран отвърна по американски бази в Залива
Жена спечели 12 млн. от лотарията, но касиерът изхвърлил билета ѝ в коша

Всички ги мързи да гледат .На никой не му се работи !