Собственик ли е Ергенът Мартин на "Джанъм"?
Плъзна слух, че бизнесменът върти веригата
Най-богатият ерген Мартин Елвиса, който в момента гледаме на малкия екран в романтичното риалити, май е собственик на известната верига ресторанти "Джанъм". Поне такъв слух се прокрадна в хайлайф средите.
Тази новина сериозно разбуни духовете, тъй като ресторантът се слави с високо ниво и солидни обороти. Подобни обекти има София, Пловдив, Варна, Созопол и Велинград, и се посещава предимно от светски личности и богаташи.
Марто Елвиса е милионер или поне така се представя. Проверка в търговския регистър обаче показва, че зад веригата скъпарски заведения седят няколко имена. Всеки собственик има различен дял.
Мартин Николов е сред съдружниците и държи едва 15 %.

С какво впечатлява всяка зодия още при първа среща
Рио Фърдинанд: Ламин Ямал ме кара отново да обичам футбола
Как да почистим микровълновата само с вода и лимон - лесен домашен трик
Ейса Гонсалес с голямо признание за Григор Димитров
Тази зодия ще има късмет през втората половина на април
Неостаряващият Нойер с голям рекорд в Шампионската лига
Агнешка чорба по домашна рецепта - ароматна класика
Рекорден интерес към появата на Везенков в София: треска за билети
Жестока катастрофа затвори Прохода на Републиката
Световноизвестният фрийстайлър и феномен в социалните мрежи Били Уингроув идва в Бургас за "Мача на Надеждата"
Великденски козунак с локум и стафиди
Коя е вашата тайна сила според зодията
