Бургаско осъмна със снежна покривка, но идва... (СНИМКИ)
Очаква се през следващите дни температурите да се повишат, но за кратко
Студеното време докара снега и в Бургаска област, но не само по планинските райони, но и край морето. Ахтопол тази сутрин се събуди с бяла покривка, съобщават читатели на Флагман.бг.
Докато в Бургас пече слънце, а термометърът показва, в малкото градче в община Царево продължават да прехвърчат снежинки. В момента там е 3 градуса, но усещането е за -3, сочи наша проверка. Прогнозата за днес за Ахтопол е да е облачно, с полусилен вятър и със слаб снеговалеж.
Всъщност не само Ахтопол осъмна в зимна приказка. По цялото крайбрежие на юг от Бургас се беше образувала тънка снежна покривка, включително и в Созопол.
В Бургас сутринта също беше мразовита. Термометърът показваше -2 градуса, но усещането беше за много по-ниски температури. В момента е около 5 градуса, а според прогнозите през следващите дни очакваме затопляне, което обаче ще продължи кратко. В петък и в събота максималните температури ще са между 10-11 градуса, минималните също ще са над нулата. От неделя ще започне постепенно захлаждане.
Проф. Рачев обяви, че България влиза в "топъл сектор" - вижте кога
Жестока болест покоси обичан американски актьор
Лудогорец мечтае в Европа, "орлите" записаха една от най-ценните си победи
Има чудно поверие за 20 февруари
Облачно и дъждовно време на 20 февруари - жълт код за порои в четири области
Дневен хороскоп за 20 февруари: Пари за Телеца, но да не рискува
Жерар Депардийо обжалва присъдата - нов процес
Почина Ян Тиман - най-силният шахматист на Запада от ерата на Карпов и Каспаров
Михаела Василева разпали страстите в "Ергенът" - Марин и Стоян в битка за сърцето ѝ
Нарушител ли е този автомобил без номера на синята зона на Бургас
ЦСКА готви трансферна бомба, натиска за доказан шампион от Аржентина
Виктор Тодоров - от изоставено дете до победител в "Като две капки вода"
