Медведев: Единственият начин украинците да се излекуват е да станат руснаци
По-рано президентът на САЩ Доналд Тръмп каза в интервю за Fox News, че един ден Украйна "може да стане Русия"
Заместник-председателят на Съвета за сигурност на Русия Дмитрий Медведев нарече глупости предложенията на Киев за "размяна на територии". В канала си в Telegram Медведев написа, че ударите на руските въоръжени сили по Киев „не са в състояние напълно да прояснят умовете“.
„Мир чрез сила? Понякога тази концепция наистина работи. Например чрез демонстриране на реално съотношение на силите, а не измислено от някого. Както днес в Киев след пристигането на нашите ракети и БПЛА. Въпреки че дори подобни действия не са в състояние напълно да прочистят съзнанието на онези нелегитимни мутри, които, треперещи от страх и наркотици, говорят глупости пред камерата за размяна на територии. За такива хора единственият начин да се излекуват е да се почувстват отново руснаци. По съвет на президента на САЩ, написа Медведев.
По-рано президентът на САЩ Доналд Тръмп каза в интервю за Fox News, че един ден Украйна "може да стане Русия".
Радев: Наследихме плячкосана хазна, но социалните плащания са гарантирани
Калин Стоянов сезира прокуратурата от Страсбург за „PNR-гейт“
Българи подпалиха храсти край Кавала с електрическа машина, глобиха ги 2000 евро
ГЕРБ иска да спре социалните мрежи за деца под 16 години
Тръмп дава на Украйна правото сама да произвежда ракети Пейтриът
България се покланя пред Иван Вазов 176 години след рождението му
Почина Надежда Захариева
Румен Радев и България показват жълт картон на Брюксел
Скандалната сенаторка "взриви" парламента: Ку*и сине - Мбапе, ако можеш да четеш, ще разбереш
Два свята в четвъртък: Бури и градушки в България, историческа жега в Испания

Цялото изречение е - Украйна може да направи сделка, може и да не направи сделка. Може да бъде Русия, може и да не бъде. Тоест прост редакторе, Тръмп намеква че ако Зеленски е умен и направи сделка, ще има Украйна.
I'll take care of them for you!"
Z
Украинците са тормозени,още по времето на Сталин, с гладомор...През ВСВ ,на първа бойна линия на фронта,са пращани само украинци и там където е било най-тежко,а и не само....затова и украинци и руснаци не се понасят.....
до 10
Депортирането става по силата на Дъблинското споразумение - те се връщат обратно в страната, от която са влезли в Европейския съюз. Това се случи през България, което означава, че страната ни отговаря за молбите им за убежище.
Германското федерално правителство разреши на федералните провинции да организират свои собствени чартърни полети за репатриране на нелегални мигранти. Според властите.
Честито бухали !
Промиват им мозъците и умират хора за нищо .
Ако се върне Сталин, нямаше много да ги бави като Путин до сега беше ги оправиш всички украйнци и бяха си седнали на газовете.
То човек само като види руснак като медведев, който явно рядко изтрезнява и му става ясно.
Даже и най заклетите местни копейки си остават Българи европейци, а не стават руснаци.