×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Силвестър Сталоун избра Мария Бакалова за главната роля във филма "Моят шедьовър" (ОБНОВЕНА)


Силвестър Сталоун избра Мария Бакалова за главната роля във филма "Моят шедьовър" (ОБНОВЕНА)
Мария Бакалова ще си партнира, освен със Сталоун, с Райън Рейнолдс и Кенет Брана
12 Февруари 2025, Сряда, 08:23 ч.
Автор: Флагман.бг

Актрисата ще влезе в ролята на наемен убиец - новината на бТВ обаче се оказа претоплена манджа отпреди 2 години

Холивудският актьор и продуцент Силвестър Сталоун, който е и посланик на Доналд Тръмп в Холивуд, избра Мария Бакалова за главната роля в следващия си филм - "Моят шедьовър", съобщава бТВ.

Актрисата ще влезе в ролята на наемен убиец и ще си партнира, освен със Сталоун, и с Райън Рейнолдс и Кенет Брана.

Предишната голяма роля, поверена на Бакалова, е на Ивана Тръмп в лента за живота на сегашния президент на Съединените щати – „Стажанта“, определян като антиТръмп филм.

Междувременно у нас беше спряна рекламата с Бакалова, инициирана от Министерството на външните работи.

България избра за лобист пред САЩ Мария Бакалова, която се изгаври с Тръмп

Правителството изтри Мария Бакалова, излагала ни пред Тръмп

Как грантоядните медии подведоха читави хора в „защита на Мария Бакалова”

- - -

Междувременно обаче, се разбра, че оповестената от бТВ новина се оказа отпреди 2 години. На 20-ти май 2023 година българските медии разпространиха същата тази вест - за намеренията на западналата екшън звезда да снима такава лента. До ден днешен филм няма, очевиден е само опитът да се замаже гафът на новия външен министър Георг Георгиев, за който Флагман.БГ пръв съобщи и за който бяха похарчени над 300 000 лева на данъкоплатците.

 


В категории: Лайфстайл


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
18
Коментара
18
Коментара по темата
18.
do 17
13.02.2025 11:56:00
0
2
Е,че от българята по-големи мърши има ле бе,педалче недоклатено.....бях пределно ясен в коментара си,то и дядо Славейков го е казал преди сто и кусур години...МЪРШИ СТЕ.... Какво не разбра...???
Пък най- добре си тури един камък на врата и се хвърли в дълбокото,така и така,никакъв уй не става от вас...да се отървеш от мъките,които причиняваш не само на себе си ,а и на околните...мършо скапана...
17.
До 16
12.02.2025 21:06:03
2
1
Къде се пръквате такива педерасчета направо ми е чудно. Само война ще ви оправи, като украинските мърши натръшкани в калта пфу бляд... Мара... посерко гнусен
16.
хахахаха
12.02.2025 15:31:22
3
1
А ти ей така,работиш без пари,само за слава ли бе скъсаняк...?
Пък ти Мара не я мисли,не можеш я стигна,срещу нея да бягаш и след 100 години....Добре,че е жена ти,да заработва на Околовръстното,щото ти ,пари за кафе не можеш да изкараш и ако не тя,ша умрете от глад.....боклук...!!!

до 9
15.
Пишьо
12.02.2025 11:45:52
2
3
Пуснете я да участва в snuff филм най-добре
14.
бай Митко
12.02.2025 11:15:54
1
4
Тази новина е от преди 2 години и от тогава до ден днешен такъв филм няма и това некадърно унижение нищо не е играло!
13.
Бат Танас
12.02.2025 10:06:01
0
4
Браво бе, вий сгряхте най-накрая, ама бързате да преписвате от тъпанарите ...
12.
има гаф
12.02.2025 10:05:12
1
5
има гаф ама на едно мистерство, че я баха приготвили за лобист. Нещо, което няма нищо общо с рекламата и слогана в нея, и не е ясно защо я свалиха, като тя е за БГ екземпляри искащи УС виза, като знаят, че ще им откажат. Не знам как ще се намалят отказите до 3% но с една релклама само едва ли.
11.
Сту
12.02.2025 10:01:32
4
5
Седнали тука миячи на чинии, зидари и сотаджии да разсъждават за геополитика и да я плюят тая двойка. На мен тя ми е безинтересна. Нито съм и фен, нито обаче мога да я плюя, защото не ми пука.
Ама като гледам някакви бедни, безполезни за обществото и неуспели мишоци да плюят и завиждат, ми е много трагикомично. За това сте на тоя хал. Вместо да се развивате, се опитвате да събаряте другите. Цял живот обслужващ персонал ще си седите.
10.
Пищова
12.02.2025 10:01:28
2
4
Сигурно пак ще се червим докато гледаме филма, ако излезе
9.
Хахахааа
12.02.2025 09:17:23
7
7
Активно мероприятие на ГЕРБ. Какво друго да очаквате от ченгета и деца на комунисти?!
Салоун възнамерявал преди 2 години? Да,но от тогава станаха много събития и тази Меденруднишка курвичк@ тотално е отпаднала от списъците. Защото е алчна за пари и е безскруполна.
8.
*********
12.02.2025 08:29:15
10
17
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
7.
Хахаа
12.02.2025 08:27:47
10
23
Представям си какъв БОКЛУК е филма….
При положение,че още по-голям БОКЛУК
ще е в главната роля…..
6.
Глашатай
12.02.2025 07:56:05
2
12
Олигофрените като номер 4 имат нова дума в "арсенала" си: "тръмпутинизъм"... С което доказват очевидното, а именно че олигофренията им няма край и жизненият й път е съпоставим по продължителност със този на физиологическите им животи. Прекъсне ли се физиологически съществуването им, приключва и олигофренията им, може би с малко закъснение, но Никога по-рано!
5.
Лъжа !
11.02.2025 22:29:39
2
31
Тази "новина" е от 2023г. !
Такъв филм не се е снимал все още.
Соросоидните медии, бтв и Нова, притоплиха "новината" в опит да спасят реномето на техните Иван-Андрей с тази откровенна ЛЪЖА !

Такова е нивото на инфорвационните ни медии.
Добре, че вече почти никой българин не вярва на бтв и Нова !
4.
ХХ
11.02.2025 21:25:40
16
30
Пак ни го прибраха в русофилския вонючий заден долап по наследствена русофилска линия и лошото е че прибраното е че.прибраното е лилав афроамериканс хобот. Тежка русофилска съдба,ракията не блага не сме честни .
Водата и тока скъпи баня и рязане на некътя само в неделя,разсипаха я тази държава. Откъдя на къдя тая шъ дипли гущери,а не рубли,а ний шъ гинем в русофилкомънъзка бугария
Шъ ми обикаля света пък ний до туркия на пазар,халва и на коч. Тежка бунакрусофилска съдба.
И тоз Тръмп и той нъ извъртя,само дет станахме русофил американофили биполярки.
3.
..?
11.02.2025 21:12:33
8
22
Имат ли нещо общо нашите, от нашите данъци, 250 000 лв, дарени й за наскорошното фиаско на етюда с рекламата на България?
Рядко неприятно същество, но завинаги запомнено с унижението над женската природа.
Тя е близнаци, това обуславя "таланта" й. Те са с безчет маски по рождение и накрая заприличват на онези клоуни, които от години макиаж и роли, са забравили кои са всъщност.
2.
СМЯХ
11.02.2025 20:38:18
6
22
ПУНТА МАРА.
1.
*********
11.02.2025 19:52:07
3
10
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
В бургаския кв. "Банево" са бесни на ЕВН - имат ежедневни прекъсвания на тока, електроуредите им горят В бургаския кв. "Банево" са бесни на ЕВН - имат ежедневни прекъсвания на тока, електроуредите им горят Кварталът се разраства сериозно през последните години, но очевидно ЕВН не инвестират достатъчно в поддръжката на мрежата си, за да обезпечат абонатите, което от своя страна предизвиква подобни сривове Община Несебър се включва активно в координацията за въвеждането на еврото Община Несебър се включва активно в координацията за въвеждането на еврото Кметът Николай Димитров участва в областен координационен център за сигурен и прозрачен преход към новата валута Бургаският музей представя научен сборник в памет на проф. дин. Иван Карайотов Бургаският музей представя научен сборник в памет на проф. дин. Иван Карайотов Той напусна този свят на 76 г., на 30 януари 2018 г. Областният управител: Държавата е на мястото си при въвеждането на еврото в Бургас Областният управител: Държавата е на мястото си при въвеждането на еврото в Бургас Само 5 нарушения при стотици проверки: как върви преминаването към еврото в Бургас 15-годишно момче в болница след прекаляване с енергийни напитки и вейп 15-годишно момче в болница след прекаляване с енергийни напитки и вейп Тийнейджърът е изпил пет енергийни напитки, взета му е кръвна проба за токсикохимична експертиза За тези три зодии студената зима става гореща още преди края на януари За тези три зодии студената зима става гореща още преди края на януари Астрологични прогнози сочат силни любовни обрати за тях в последните дни на месеца Задържаха отново синът на бизнесмена Бобоков в Пампорово след полицейска проверка Задържаха отново синът на бизнесмена Бобоков в Пампорово след полицейска проверка В автомобил, чиято собственост е на 19-годишния Божидар, е открит пакет със суха тревна маса След третия мандат фокусът се измества към служебния кабинет и изборите След третия мандат фокусът се измества към служебния кабинет и изборите Политолози очакват бързи консултации при президента, но датата за вота зависи от състава на служебното правителство Швейцарски банкер си продава пентхауса в Бургас за 1,3 милиона евро Швейцарски банкер си продава пентхауса в Бургас за 1,3 милиона евро Чужденецът продава още един подобен имот з Поморие и явно е решил да се върне в родината си Няма такъв бар в Бургас! Официално откриха Red Lion в комплекс Central Park Няма такъв бар в Бургас! Официално откриха Red Lion в комплекс Central Park Още в първата си вечер показа, че това ще е едно от най-оживените места в града
„Книгите на Яков“ – шедьовърът на Олга Токарчук с премиера в Бургас „Книгите на Яков“ – шедьовърът на Олга Токарчук с премиера в Бургас Заедно с литературни гости, преводачът Крум Крумов и издателката и редактор Невена Дишлиева ще ви поведат из многопластовия свят на Яков Не пропускайте! Благотворителният концерт за рояла на Музикалното училище в Бургас ще е тази вечер Не пропускайте! Благотворителният концерт за рояла на Музикалното училище в Бургас ще е тази вечер Събитието, което ще се състои от 19:00 часа в зала „Тончо Русев“ на НХК Бургас посреща първата предпремиера на „3.0 килограма щастие“ тази събота Бургас посреща първата предпремиера на „3.0 килограма щастие“ тази събота Очаква се на събитието да присъстват част от актьорския екип на филма, като допълнително ще бъде потвърдено участието на Владимир Зомбори и Герасим Георгиев – Геро Прокуратурата повдига обвинение за наркоразпространение срещу сина на един от най-богатите българи Прокуратурата повдига обвинение за наркоразпространение срещу сина на един от най-богатите българи В колата му откриха 384 грама марихуана  За тези три зодии студената зима става гореща още преди края на януари За тези три зодии студената зима става гореща още преди края на януари Астрологични прогнози сочат силни любовни обрати за тях в последните дни на месеца Доналд Тръмп прати в карцера северномакедонците Доналд Тръмп прати в карцера северномакедонците Нареди ги  до Гамбия, Ливан, Непал, Пакистан и Руанда  Коя е скандинавска страна се утвърждава като едно от най-добрите за отглеждане на деца Коя е скандинавска страна се утвърждава като едно от най-добрите за отглеждане на деца Ново проучване нарежда Норвегия сред най-щастливите дестинации за емигранти и семейства   Франция предупреди САЩ, че завладяването на Гренландия е преминаване на червената линия Франция предупреди САЩ, че завладяването на Гренландия е преминаване на червената линия Париж сигнализира, че подобен ход ще застраши икономическите отношения между Европа и Вашингтон Бившият президент на Южна Корея Юн Сук Йол е осъден на 5 години затвор Бившият президент на Южна Корея Юн Сук Йол е осъден на 5 години затвор Юн е признат за виновен в осуетяване на заповед за арест и фалшифициране на документи след опита му да въведе военно положение Швеция пусна „Убиецът от рудника“ да броди на свобода Швеция пусна „Убиецът от рудника“ да броди на свобода Афганистанският мигрант бе осъден доживот, след като изнасили жена и я хвърли в минна шахта  
Росен Желязков Росен Желязков Трябва бързо да се отива на избори, без политическо шоу Виц на деня Виц на деня Гледам новините и някак ласкаво започвам да псувам на сръбски, щото българският вече не обхваща обема на ситуацията. Виц на деня Виц на деня Една жена се явила на интервю за стюардеса. Служителят я попитал:
- Защо се ориентирахте точно към тази професия?
Тя отговорила:
- Ами, защото в самолета ще се запозная с много мъже!
Оня се шашнал:
- И само за това?! Ами, че Вие може да се запознаете с мъже и в някоя кръчма!
Тя се аргументирала:
- Да де, ама в самолета няма къде да избягат!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Да правим всичко с лекота
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори