Труден ли е този въпрос?
Кънчев отговори бързо, сякаш питането е лесно за 1000 лева
"Коя група възпява правилото на италианеца Вилфредо Парето, че победителят взема всичко?". Този въпрос бе зададен в "Стани богат" по бТВ. Питането бе шесто поред за 1000 лв.
Участничка пък се затрудни сериозно и поиска джокер Помощ от водещия. Ники Кънчев нямаше главоболия и посочи верния отговор сред опциите Рики и повери, АББА, Спайс Гърлс и Щурците.
"АББА", отговори той.
Дамата пък спечели 3000 лева, след като показа много по-добра игра на следващи питания.
Заблуди, които държат хората в нещастни връзки
Деклан Райс призна: Играя с болка, но жертвам тялото си за Англия
БДУ продължава партньорството с ASOMI College of Sciences с разговори за двойни дипломи и съвместни програми
Почина Людмил Стоилов-Льоди от „Бараби Блус Бенд“
България е първа в ЕС по годишен скок на цените на горивата
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна
Сигнал до Флагман.бг: EVN ни тероризира! Токът в жк "Възраждане" постоянни спира, уредите ни гърмят!
Обмислят още по-високи данъци за повече от едно жилище
В Русия се подиграха на Стармър, предложиха му да коси трева
Бургаските „Златни морски звезди“ спечелиха злато на Държавното първенство в Шумен

Между другото,формата не ми харесва,не го гледам и независимо от въпросите ,си абсолютна тъпня,както и почти всички побългарени формати,състезания и прочее....
За сравнение... ,,Последния печели,, по БНТ е в пъти по- интересено от този бълвоч ,,Стани богат,,
do 5
За историята на северна корея ли?
Боклук копейкински айде една гъбичка, веро и да измиеш лайната от главата на альоша.
Парцал прост.
Много начетен Джурналист.
Кара жип с ляти жанти.
Над 90% от въпросите са от англо-саксонсият свят.
Га че сме таквиз !
За 2 или 3 000 лева питат неща от историята на сащ или Великобритания и затова досега никой не е стигал не само до 100хил ами дори не е отварян въпрос за 50хил.
Ама такава е и самата Нова тв.
Чужда на народа ни.