Много грозна кражба в България
Младежи обраха възрастен мъж в Шуменско
За броени часове са установени и задържани извършители на грабеж във Върбица. Малко след 02:00 часа на 10 февруари е получен сигнал от 61-годишен мъж от града, който съобщил, че минути преди това е застигнат от двама неизвестни на ул. "Христо Ботев".
Единият го държал, докато другият противозаконно му отнел портфейл с лични документи и парична сума в размер на 650 лева. Предприети са незабавни действия за установяване на извършителите. Два часа по-късно служители на участъка във Върбица са задържали двама местни жители за извършеното престъпление -на 26 и 22 години.
Работата по образуваното досъдебно производство продължава под ръководството на компетентната прокуратура, съобщи ОДМВР-Шумен.
Слух от „Дондуков” 2: Радев няма да издигне Йотова за президент
Близо 90 бургаски учители ще получат отличия на тържествена церемония по случай 24 май
Синоптици бият тревога за Бургас за утре
Клиент остана без пари и гориво след като спря на бензиностанция за самообслужване
Часове преди обявяването на носителите на „Букър“, номинираната Рене Карабаш със специално послание към Бургас
Кои са най-търсените професии
Райънеър с план как да не фалира
Уби ли баща си наследникът на империята Манго заради 4,5 милиарда евро
Айтозлийката Йорданка Андреева е била класен ръководител на ДАРА
Заплатите в IT сектора надхвърлиха 3100 евро през първото тримесечие
От Борoвец до Евровизия: как се роди хитът „Бангаранга“
Прогресивна България предлага сериозни промени в правилника на НС, дебатът е утре

Щом ги представят като "младежи", и щом няма снимки, имена или поне инициали.
Циганската сган мародерства из цяла България.