Извънредно! Пенсионер с ВАЗ предизвика тежка верижна катастрофа, затвориха пътя между Лъка и Каблешково
Двама пострадали са откарани в болница, пътят ще остане затворен поне 4 часа
Близо 4 часа още пътната отсечка между лъка и Каблешково ще остане затворена за движение заради тежка катастрофа, предизвикана от пенсионер с ВАЗ. Инцидентът е станал около обяд с участието на три превозни средства. По първоначални данни от Лъка в посока кръстовището на поморийския квартал Каменар се движели два автомобила, вторият от които - "ВАЗ", с бургаска регистрация, предприел изпреварване.
По време на маневрата обаче водачът се опитал да се върне в собствената си пътна лента, като допуснал страничен сблъсък с изпреварваното МПС и челен сблъсък с насрещно движещ се лек автомобил.
От инцидента пострадали двама от водачите - на ВАЗ-а и насрещно движещия се автомобил, които са откарани в болнични заведения, вероятно с фрактури на долните крайници. Движението се осъществява по обходен маршрут.
Внимание, родители! От 1 август всичко се променя: Вижте дали влизате в новия списък за детски надбавки
Неподозиран бонус от държавата: Как НАП ни връща пари след ремонт у дома
Критично засушаване: Нивото на река Дунав падна под един метър и застраши корабоплаването
Космически обрат след 7 юли: Ретроградният Нептун взривява илюзиите ни
ЦСКА с мощен трансферен удар - взе играч, за когото са давани 25 милиона евро
Призиви за убийството на Тръмп на погребението на върховния лидер на Иран Али Хаменей
93-годишен пенсионер умишлено взриви къщата си, девет души са ранени
Свърши ли мъката на АМ „Тракия“? Пуснаха движението по обновените 32 км, ето къде отива старият асфалт
Сърцето може да не издържи: Защо среднощното гледане на Световното се оказа фатално?
Извънредна ситуация в Италия! Етна се събуди и наложи спешни ограничения на голямо летище
Китай с пробив в космоса: 750N Хол двигател постави нов световен рекорд
Известен неврохирург катастрофира тежко, прилоша му зад волана

интересно и защо драскача не си е подписал г*вното
Преди време се чудех....защо толкова ви нападат...като журналисти
Като репортери
Като хора, отразяващи случаите.....
Но Вие наистина сте..... БЕЗНАДЕЖДНО....неграмотни......във всеки смисъл н думата
Ужас ..
Преди време се чудех....защо толкова ви нападат...като журналисти
Като репортери
Като хора, отразяващи случаите.....
Но Вие наистина сте..... БЕЗНАДЕЖДНО....неграмотни......във всеки смисъл н думата
Ужас ..
Има и видео.
Корупция в униформа? Полицай от Бургас с твърдения за натиск от висшестоящи за изпълнение на „мокри“ поръчки