Мерцедес изгоря в Бургас! Чужденец пък бе спипан с голямо количество марихуана
Причините за възникването на пожара се изясняват
Вчера в ранните часове органите на реда получават съобщение за горящ лек автомобил "Мерцедес Е" в Бургас. Той е на 57-годишен бургазлия.
Автомобилът е паркиран в района пред бл. 14 А в к-с "Лазур".
Огънят е потушен от един противопожарен автомобил и четирима огнеборци. От инцидента колата е изгоряла напълно, а частично обгорял е паркираният в съседство автомобил "Шкода Октавия", също с бургаска регистрация. Причините за възникването на пожара, както и стойността на нанесените щети, са в процес на изясняване.
Работата по случая продължава.
Чужденец пък си спретна мини ферма за наркотици в Бургас.
Вчера около 17.30 ч. служители от Второ Районон управление извършват претърсване в частен апартамент, разположен на ул. "Иван Богоров" в града.
Жилището е обитавано от 31-годишен ирландски гражданин.
Органите на реда намират и изземат различни по размер полиетиленови пликчета и пластмасови съдове, съдържащи суха зелена тревна маса (с общо тегло около 400 гр.). При направения полеви нарко-тест се установява, че става въпрос за марихуана. Намерени са и електронни везни.
Мъжът е задържан за срок до 24 часа. По случая е образувано бързо производство.
Масов навик съсипва хиляди смартфони! Вижте фаталната грешка, с която моментално изгаряте екрана
11/07/2026, Събота 18:30
1
Ад на „Калотина“! Сърбите се спасиха с хитър ход, хиляди българи и чужденци са в капан на границата
11/07/2026, Събота 18:00
3
Ирония на съдбата: Млад шофьор се уплаши от камера за скорост, закова спирачки и обърна колата си по таван!
Тези симптоми издават опасната перфорация на червото, с която се бореше Бони Тайлър
Подводният свят на Черно море: Потънали кораби, рифове и рискове за начинаещите
Изкуството среща вкуса: Билет за постановката „Мръсното копеле“ в Бургас ви води на петзвездна вечеря под звездите
Мързеливи тиквички по турски: Гениалният летен хит, който заменя пицата и баницата
Слави Трифонов: Вместо един Румен Радев, получихме двама – единият за пред България, другият за ЕС
МВР спря гонки с коли, двама са арестувани
Решението за процес срещу обвинения в убийството на Чарли Кърк се отлага за септември
ООН: Май и юни са най-тежките месеци за цивилните в Украйна от началото на войната
Пиян софиянец с 1,59 промила се заби в ТИР край Симитли (СНИМКА)
