Жена тормози цял квартал
Какво се случва във Велико Търново?
Жители на цял квартал във Велико Търново твърдят, че са подложени на системен тормоз от агресивна съседка, съобщава НОВА. Тя не е освидетелствана, въпреки множеството сигнали от хората, но редовно се разхожда с хладно оръжие из квартала и постоянно крещи и заплашва. Съседите ѝ от около пет години алармират институциите да вземат мерки.
"Тази жена е силно агресивна. Като я видя, изпитвам страх. Обикаля с голяма метална ножица из града и крещи на хората. Напълно неадекватна е", споделя съседката на жената - Галина. По думите на друг съсед - Калин Василев, преди години агресивната дама е минала преглед при личния си лекар, който установил, че тя била напълно здрава.
Проблемната жена редовно вървяла по маршрута, по които деца отиват към най-близкото училище. Съседите събират подписи за принудителното й извеждане от квартала и настаняването й в болнично заведение.
Повече гледайте във видеото.
Иран иска да контролира и световния интернет
Затварят бензиностанциите по АМ Тракия в сряда
Кой е мъжът на Дара, каква “опасна” професия има и как се запознават
Как една държава превърна ресурсите си в бъдеще, а не в корупция
Турция изпраща нов кораб да търси газ в Черно море
Жозе Моуриньо поема Реал Мадрид
18/05/2026, Понеделник 13:59
0
Почина майката на бившата кметица на столичния район "Младост" Десислава Иванчева
Сгответе дроб по венециански с карамелизиран лук и полента, ще си оближете пръстите
Радев назначи още четирима зам.-министри
Халваджиян за Дара: Спомням си, че на кастингите през 2015 г. имах една забележка към нея
Революция в европейския транспорт: ЕК премахва пречките пред пътуването с влак
Мъж стреля с прашка по деца във Велико Търново, има пострадали
