Шокира всички в "Ергенът"?
Маймуна остави Шри Ланка без ток
Маймуна, проникнала в ел. станция, се оказа причина за мащабно прекъсване на електрозахранването в цяла Шри Ланка. Аварията остави милиони жители без ток в неделя, когато температурите надхвърлиха 30°C.
Климатиците обаче не пускаха "студено".
"Маймуната е влязла в контакт с наш трансформатор, което е довело до дисбаланс в електроснабдителната система," съобщи енергийният министър Кумара Джакаоди пред медиите.
Екипи от инженери бързо се заели с отстраняването на аварията в страната с население от 22 милиона души. Основен приоритет било възстановяването на електрозахранването в критично важни обекти като болници и водопречиствателни станции. Въпреки че в някои райони токът бил пуснат светкавично, много домакинства останали на тъмно до късно вечерта.
Любопитно е, че в Шри Ланка се снима "Ергенът" 4 България. Не се знае с какъв приоритет е било имението, където двама българи и не малко родни дами търсят любовта. Твърди се, че снимките на предаването продължават. Възможно е всички останали във формата да са били шокирани, че климатиците не работят, но едва ли се предполагали кой е "виновник".
Известен ресторант попадна в списъка на НАП за запечатване
Замразиха майчинството на 398,81 евро, безработните остават с минимум 9,21 евро на ден
Издирване на 11-годишната Наталия продължава: Доброволци с призив към похитителя
Жега, локални бури и празник: Какво време ни очаква в петък и кого да поздравим
17/07/2026, Петък 07:20
1
Дневен хороскоп за 17 юли 2026: Важни решения за Овена, Рибите да внимават с обещанията
ЦСКА надви Дери Сити след прекъсване заради фенове и гол в 107-ата минута
Опасна стрела в небето: Астролог предупреди за удари в гръб и ескалация на конфликтите
След труса край Чанаккале: Геолог предупреди за голямо земетресение
БДЖ затъва в дългове, но директорът получава 12 924 лева месечно
Сватбен екшън в Пловдив: Младоженка се вози върху покрит с воал автомобил
Кои зодии си пасват най-много в любовта
