Бургаски ученик зове в сигнал до Флагман.бг: Опасни дупки по велоалеята на улица „Гурко“, да ги ремонтират
Чрез вашата медия искам да апелирам отговорните институции да вземат мерки
Бургаски ученик от Професионалната гимназия по транспорт алармира за проблем в рубриката ни „Вашият сигнал до ФЛАГМАН.БГ“. Касае се за улицата, на която той живее – „Гурко“.
„Здравейте, ученик съм в Професионалната гимназия по транспорт и живея на ул. „Гурко“ в Бургас. Чрез вас искам да подам сигнал, който, ако е възможно, да прехвърлите към Община Бургас, или друга институция, която отговаря за пътищата и тротоарите. По велоалеята на ул. „Гурко“, пред номер 51, има неравности, на места асфалтът буквално го няма, което застрашава живота на преминаващите. Хората много често се спъват и понякога се стига до по-сериозно нараняване. Лично аз неведнъж съм повикал спешен медицински екип заради пострадал. Ще се радвам, ако във Флагман.бг отразите сигнала ни и той да стигне до компетентните органи“, пише ученикът.
Той ни изпраща и снимки, на които се вижда състоянието на настилката.
Ако сте попадали на подобни случаи, или сте свидетели на нередности, споделете ги с нас чрез платформата „Вашият сигнал до Флагман“ или на [email protected].
Почина шимпанзето "гений" Ай
Обявиха грипна епидемия във Варна
Милионерче, не се подгрявай: Имат ли руснаците и италианците пари за Алекс и Мони Николови
Дядо шашна опашката в квартален магазин: Как пазарува с евро и лева
Виетнамци ще работят в Свети Влас в сферата на туризма и строителството
Как новите промени в закона за ДДС засягат продажбите на недвижими имоти
Пътните блокади на гръцките фермери преминаха символично
ЦСКА се разделя с Густаво Бусато след 6 години в клуба
Наградите „Златен глобус“ през 2026 г. предложиха всичко, което интернет обича
Азис ще се омъжва в САЩ за американец
Снеговалежите и силният вятър отмениха над 100 на летището в Истанбул
Стана ясно кога ще се проведе церемонията Спортист на годината
