Значителна облачност над Черноморието
Ето прогнозата
Днес ще бъде предимно слънчево, с разкъсана средна и висока облачност над Западна България. Преди обяд над източните райони облачността все още ще е значителна, но след обяд и там ще се разкъса и намалее до предимно слънчево. Ще духа слаб, в Дунавската равнина и Източна България - до умерен вятър от изток-североизток. Максималните температури ще бъдат предимно между 1° и 6°, в София - около 4°.
В планините ще бъде предимно слънчево, с разкъсана средна и висока облачност над масивите в Западна България. Ще духа слаб до умерен вятър от изток-североизток. Максималната температура на височина 1200 метра ще е около минус 1°, на 2000 метра - около минус 7°.
Над Черноморието преди обяд облачността ще е значителна. Около и след обяд ще се разкъса и намалее до предимно слънчево време. Ще духа умерен северен вятър. Максималните температури ще бъдат между 2° и 5°. Температурата на морската вода е 6°-9°. Вълнението на морето ще бъде 2-4 бала.
Вучич: Близо сме до Трета световна война
Над 37 000 са подадените заявление за гласуване зад граница
Чък Норис спал 5 месеца до болната си съпруга и я върнал към живот
Глобиха Бербатов заради оставено без надзор огнестрелно оръжие
В Самоков бе открита уникална писта, Никола Цолов коментира значението й
Облачно с валежи от дъжд на много места ще е утре
Експерт: Дори малка панелка по 5000 евро на квадрат има купувач
Сърбия изнесла оръжие за Израел със 140% повече от 2024 г.
Ще скочат ли цените на смартфоните заради ИИ
Шотландия арестува двама ирански шпиони, опитали да влязат в базата за ядрени подводници
В Гърция дават по 1500 евро допълнително на лекари , за да работят по малките острови
