×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Подземната улица в Бургас и част от кръстовището между улиците „Христо Ботев“ и „Княз Борис Първи“ е затворено за движение до 18 часа на 25 април.
  • В началото на сезона за изкачване, огромен леден блок блокира пътя към Еверест
  • Гюров прави промени в МС в последната минута
  • Балансът на силите се променя: Финландия влиза в ядрената игра
  • Близо 6 по Рихтер удари в района на Крит
  • До 20 градуса в неделя, очаква ни застудяване и дъжд около 1 май
  • Родители сигнализират за бити, заключвани и тормозени деца в детска градина в Павликенско
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Тръмп вече е разговарял с Путин за край на войната


Тръмп вече е разговарял с Путин за край на войната
Предстои другата седмица държавният глава на Щатите да посети и Зеленски
09 Февруари 2025, Неделя, 09:05 ч.

"Той иска хората да спрат да умират", изтъкна американският президент

Президентът на САЩ Доналд Тръмп заяви, че е разговарял с руския държавен глава Владимир Путин по телефона, за да обсъдят прекратяването на войната в Украйна, съобщават "Ройтерс" и "Ню Йорк поуст".

В петък той посочи, че е "по-добре да не казва", когато беше попитан колко пъти са разговаряли двамата лидери. "Путин иска хората да спрат да умират", изтъкна Тръмп.

В края на януари говорителят на Кремъл Дмитрий Песков съобщи, че Путин е готов да проведе телефонен разговор с Тръмп и Москва очаква изявление от Вашингтон, че също има такава готовност, предава news.bg.

В петък Тръмп отбеляза, че вероятно ще се срещне с украинския президент Володимир Зеленски следващата седмица, за да обсъдят края на войната.

Войната, която започна с нахлуването на руските сили в Украйна, ще отбележи своята 3-годишнина на 24 февруари. Хиляди хора, по-голямата част от които украинци, бяха убити по време на конфликта.

Тръмп изтъкна, че "винаги е имал добри отношения с Путин" и че има конкретен план за прекратяване на войната. Той обаче не разкри повече подробности.

"Надявам се да е бързо", коментира американският президент. "Всеки ден умират хора. Тази война е толкова лоша в Украйна. Искам да сложа край на това проклето нещо".




17
Коментара
17
Коментара по темата
17.
До 16
09.02.2025 18:00:29
0
4
Чуетох че щял или вече подписал указ за забрана на хартиените сламки и връщането в употреба на нормалните.
16.
Бат Дончо никаква няма да я свърши
09.02.2025 15:38:39
0
10
Много дрънка, но нищо съществено не прави. И какво като е разговарял? Няма какво да направи. Бил предложил $500 млн на Зеленски срещу природни богатства и щял да осигури защита на Украйна?! Как може да осигури защита? Като влезе във война с Русия ли? Нали уж щеше да спре войната за 24ч.? И аче пак мисли за търговищка и финикийски знаци. Тръмп ще излезе най-неадекватният президент на САЩ в цялата им 250 годишна история.
15.
*********
09.02.2025 14:15:02
2
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
14.
До 13
09.02.2025 14:09:06
2
5
Так точно. Хауевър тея ресурси няма да отидат (освен 10-15% за да е мирно "селото") за хормонална терапия, борба с "присвояване на културата" и прочие ню-ейдж хуйни, чието налагане беше еликсир за враговете на сащ, а за истинско възстановяване, въоръжаване и икономически подем. Дано да греша, в смисъл Тръмп наистина да се окаже въздух под налягане и/или да затънат в "блатото" на подновен конфликт в близкия и средния Изток, защото иначе вместо да каталясат, ще съберат сили и вече ще вкарат целият свят в голяма беля...
Ако не живеете в сащ (дори в такъв случай е спорно..) нямате интерес сащ да са силни, разбирате ли?
13.
Коко и Софка
09.02.2025 13:42:46
7
5
Дядо Дончо е търговец, сметнал е всичко, Тавариш Путин тоже, само крадливия артист ще яде паламарката, дядо Дончо прави ревизия на парите които са им дали, и едни 35 милярда липсват, май нацистите трябва да повръщат откраднатото, дядо Дончо ще им вземе в замяна полезните изкопаеми
12.
До 10
09.02.2025 11:59:27
13
7
Няма нужда да ги унищожават, тъпите американци се самоунищожават съвсем успешно. Цар клоун тръмп (от "тръмплин") е гарант, че сащ се стягат за сериозна война и пестят ресурси откъдето сварят, но резултатът е ясен отпреди началото на мача- 1.5млрд мъртви и нова "желязна завеса" зад която ще обесняват на клетници, редящи се на опашка за паница каша от хлебни червеи и дъждовна вода, как на Изток е по-зле...
Победителят е Китай, а прокълнати по рождение държави като сащ, белгия, франция и др. ще останат на бунището на историята. Да ти е сладко!
11.
*********
09.02.2025 11:19:42
0
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
10.
До 5
09.02.2025 10:37:48
23
7
А дано унищожат славянските народи САЩ .
Всъщност той е един - руския.
А дано
9.
Бенджамин Фулфорд
09.02.2025 10:37:07
7
5
В своето петъчно видео интервю Бенджамин Фулфорд даде обяснения какво се е случило в катастрофата на самолет с хеликоптер на летището във Вашингтон. Предварително той обяви, че на самолета е имало важен двойник на Тръмп, но сега той дава друго обяснение. Според Бенджамин Фулфорд, в катастрофата е убит истинският Тръмп (почти със 100% сигурност) и това също се вижда в среща на двойник на Тръмп с (двойник) Нетаняху и неговите нови изявления за Израел и евентуално към ядрена война с Иран. На видеото Тръмп и Нетаняху са еднакво високи, въпреки разликата (190 см срещу 184 см). Това означава нова победа на Израел чрез убийство на американски президент и пълния контрол на САЩ от Израел.
8.
ХХ
09.02.2025 10:33:33
11
9
Айде Тръмп да напада НАТО и Украйна, иначе язък че станахме русофили тръмписти което си е минетТромпетисти.
https://youtu.be/Ec4zrC1eggI?si=BsfTmy99lj4axNbV
Наште не тряааше да бягат от толкова градове и територии ся щеше да ги задържат. За кво умряха 1 милион братушки, преди да е пристигнало НАТО?
Все си мисля че Трупин победи НАТО по някакъв таен начин и Орешника падна над Росоийка :))))
7.
За путин
09.02.2025 10:20:51
21
11
Край на войната означава край на главата, така че не може да я прекрати.
Ако я прекратят ще влязат в най-лошата икономическа криза в Историята си.
Няма да стане по лесния начин, за съжаление.
Тръмп да стяга санкциите и да намаля цената на петрола.
Руснаците само от бой разбират.
6.
И още
09.02.2025 10:08:14
8
18
Тръмп, поиска сделка за 500млн долара във вид на укр. залежи за редки метали, срещу гаранция за безопастността на украйната.
Тръмп, иска да лепне стикер ВИС 2, на украйната, за да пази, това, което ще остане от нея, от Путин.

Фирми на Тръмп ще изкупят и фалиралият Северен поток и тогава по американският поток, че потече руски газ за Германия.

Няма по тъпи политици от сегашните в ЕС !
5.
Аналитик от ЦРУЛари Джонсън :
09.02.2025 10:02:48
12
16
САЩ са изградили над две дузини биологични лаборатории в Украйна
с цел създаване на биологични оръжия, насочени срещу славянските народи.
Украйна загуби четири милиона души във войната с Русия
4.
До 1
09.02.2025 09:58:22
7
19
Точно така е !
Тръмп заяви, че ще се срещне със Зеленски, за да не може никога вече някой да използва САЩ БЕЗПЛАТНО !!

Тръмп и Путин делят баницата украйна.
Зеленски не е част от този пазарлък. Но ще бъде информиран, другата седмица в Мюнхен не от Тръмп а от заместникът му, Ванс.

Флагмани, пишете ги коректно изявленията а не преписвайте един от друг, бг сайтовете !
3.
Васко жабата
09.02.2025 09:29:32
19
12
Тръмп нарежда хобита изпълнява.
Това е.
В замяна Тръмп ще пусне хобита в NBA да поиграе баскетбол където ще има кошове високи метър и двайсе да може меджикпуткин да прави забивки.
2.
Цигансон
09.02.2025 09:19:50
22
8
Пълна излагация е таков, като Грозната мутра и Грознио Увиснал Нос на Плешо президенто румен радев да те представлява по свето.
1.
ХХ
09.02.2025 09:15:57
4
23
Всъщност Тръмп заяви че ще се срещне със Зеленски да обсъдят гаранции, че сащ ще получат нещо в замяна на досегашните и евентуално бъдещите траншове за Украйна. Засега мобилизацията на 18 годишните не е задължителна, но нищо чудно да стане.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Ремонт променя движението по пътя Нова Загора - Свиленград Ремонт променя движението по пътя Нова Загора - Свиленград От 27 до 30 април шофьорите ще преминават двупосочно в една лента в 300-метров участък край Нова Загора Ето го украинския шофьор на автобуса-убиец, паднал в дере край Малко Търново (СНИМКИ) Ето го украинския шофьор на автобуса-убиец, паднал в дере край Малко Търново (СНИМКИ) Съдът преценя да го остави ли в ареста до старт на делото срещу него за смъртта на две жени при катастрофата Заловиха марихуана за 3 мл. евро, укрита между перални машини на ГПП Лесово Заловиха марихуана за 3 мл. евро, укрита между перални машини на ГПП Лесово Арестуван е турски гражданин, стоката е превозвана транзитно от Румъния за Турция през България Бурка с барета: Скромната мода превзе Париж с хиджаби, флорални рокли и стрийтуеър Бурка с барета: Скромната мода превзе Париж с хиджаби, флорални рокли и стрийтуеър Първата Седмица на скромната мода в града събра близо 30 дизайнери Пращат Гала в пенсия, Венета Райкова щяла да я замести Пращат Гала в пенсия, Венета Райкова щяла да я замести Ако се стигне до смяна на водещите, „На кафе“ вероятно ще се промени из основи Рекордни над 400 състезатели по тай чи от 44 държави пристигат в Бургас  Рекордни над 400 състезатели по тай чи от 44 държави пристигат в Бургас  На последното световно първенство, което се проведе в Сингапур, 320 състезатели от 32 държави мериха сили Абитуриенти от Бургас разбраха как една бална вечер може да стигне до съдебната зала Абитуриенти от Бургас разбраха как една бална вечер може да стигне до съдебната зала Магистрати, лекари, полиция и Община Бургас показаха на зрелостници как рискът зад волана в балната вечер води до тежки последици Лили Иванова посреща рождения си ден, след тежка загуба и с турне в Париж пред себе си Лили Иванова посреща рождения си ден, след тежка загуба и с турне в Париж пред себе си Ден след прощаването с автора на Ветрове, примата на българската музика влиза в 87-ата си година с нова песен и национално турне Украински автомобил пламна в движение на пътя за бургаския кв. Сарафово (СНИМКИ/ВИДЕО) Украински автомобил пламна в движение на пътя за бургаския кв. Сарафово (СНИМКИ/ВИДЕО) Екип на пожарната пътува към мястото Емил Дечев защити Георги Кандев след твърдения за натиск срещу главния секретар на МВР Емил Дечев защити Георги Кандев след твърдения за натиск срещу главния секретар на МВР Вътрешният министър заяви, че целта е да бъде набеден и „убит обществено“
Голямо торнадо удари Оклахома, има щети във военновъздушната база „Ванс“ (ВИДЕО) Голямо торнадо удари Оклахома, има щети във военновъздушната база „Ванс“ (ВИДЕО) По първоначални данни няма загинали, а пострадалите са с леки травми. САЩ предлагат 10 милиона долара награда за информация за лидера на иракска въоръжена група САЩ предлагат 10 милиона долара награда за информация за лидера на иракска въоръжена група „Катаиб Сайид ал-Шухада“ (KSS) е определена от Вашингтон като терористична организация Епстийн и историите за настанените жертви на насилие в апартаменти в Лондон Епстийн и историите за настанените жертви на насилие в апартаменти в Лондон Много от тях са били от Русия, Източна Европа и други места  са доведени във Великобритания, след като лондонската полиция отказва да разследва твърдението от 2015 В активния сезон за изкачвания: Огромен къс от ледник блокира маршрута към Еверест В активния сезон за изкачвания: Огромен къс от ледник блокира маршрута към Еверест Шерпите не откриват безопасен обход и чакат естествено срутването Американският президент за Иран: Решихме да им дадем малко време да разрешат част от хаоса си Американският президент за Иран: Решихме да им дадем малко време да разрешат част от хаоса си Решението идва след среща във Вашингтон, водена от него Гиркин от затвора: Украйна напредва към победа Гиркин от затвора: Украйна напредва към победа Игор Стрелков, чийто отряд започна настоящата война, твърди, че „врагът“ постига „доста сериозен резултат“  Имотната криза удари града на българите в САЩ Имотната криза удари града на българите в САЩ Наемите в Чикаго растат, новото строителство изостава, а натискът върху пазара тревожи и голямата българска общност Иран отчете първи приходи от такси в Ормузкия проток при ограничен морски трафик Иран отчете първи приходи от такси в Ормузкия проток при ограничен морски трафик Техеран съобщи, че първите постъпления вече са преведени в Централната банка, докато напрежението в Близкия изток продължава да натоварва една от най-важните енергийни артерии в света Челен сблъсък между два влака в Дания рани най-малко 17 души Челен сблъсък между два влака в Дания рани най-малко 17 души Инцидентът е станал северно от Копенхаген по линията между Хилерьод и Кагеруп, а четирима от пострадалите са в критично състояние 17-годишният Бисер се застреля пред очите на приятелите си в Италия 17-годишният Бисер се застреля пред очите на приятелите си в Италия Всичко започнало като безобидна игра с пистолет, докато не се оказало, че в дулото има патрон
Георги КАНДЕВ, Главсек на МВР Георги КАНДЕВ, Главсек на МВР Не съм тук, за да се подчинявам на заплахи и игри! Виц на деня Виц на деня - Защо си продаде барабаните?
- Защото комшията си купи пушка...
Виц на деня Виц на деня Полицай спира кола за проверка на документите:
- Отворете багажника. Какво е това?
- А, това ли? Човешки труп...
- Виждам, че е човешки труп... а аптечката къде е?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Смехът е най-доброто лекарство, но не и при разстройство
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори