Пламен Карашев съобщи голяма новина навръх рожденния си ден
Националният празник ще бъде отбелязан по незабравим начин в Бургас
Бургаският общественик и истински родолюбец Пламен Карашев, който вече осем години поддържа жив пламъка на патриотизма с легендарното Българовско шествие, обяви официално: националният ни празник ще бъде отбелязан с още по-голяма и мащабна проява.
Навръх рождения си ден Карашев направи вдъхновяващо обръщение в социалните мрежи, като благодари за вниманието и любовта на приятелите си, но също така сподели голямата новина – на 3 март в Бургас отново ще се развеят хиляди български знамена, а тазгодишното шествие ще бъде по-впечатляващо отвсякога.
"Скъпи приятели, сърдечно Ви благодаря за любовта и уважението, с които ме засипахте по повод рождения ми ден. Ще се постарая лично да отговоря и благодаря на всеки. По традиция на този ден, като създател и организатор на Българовско Шествие 3-ти Март, имам честта и удоволствието от името на нашето голямо семейство Сдружение „Мисия Будители“, да Ви поканя за 8-ма поредна година да отбележим заедно националния ни празник. Очакваме Ви на 3-ти март от 09:00 часа на Морска гара Бургас. Вдъхновявайте с нас!" – написа Карашев в профила си.
Българовското шествие – символ на родолюбие и национална гордост
Събитието, организирано от Сдружение „Мисия Будители“, не просто обединява хиляди българи, но и връща усещането за национално единство. Всяка година улиците на Бургас се изпълват с автомобили, които поемат към град Българово за най-мащабното автошествие в страната. През 2025 година се очаква да бъдат надминати всички досегашни рекорди, а Флагман.бг узна, че организаторите са подготвили доста интересни изненади. Моторът на всички тези инициативи е Пламен Карашев.
Израелски удар погуби семейство с четири деца в Газа
Мъж претегли обувките си и замеря продавачка със сладолед в Монтана
Военният министър за самолетите на САЩ в Безмер: Пряка заплаха няма, но терористичен акт не е изключен
Ужас на купон: Баща изнасили 16-годишната приятелка на сина си
Кървава драма на плаж в чужбина: Убиха младеж пред очите на гаджето му
Скандалът с „райски газ“ зад волана в Пловдив извади наяве опасен абсурд в закона
Мистериозен хищник почина на 150 години, но роднините му остават господари на дълбините
Южна Америка се дави, Европа гори: Атмосферата затвори планетата в капан
18-годишна звезда загина в тежка катастрофа
Футболна бомба: Гуардиола на крачка от подпис със спящ гигант
21/07/2026, Вторник 19:00
0
Почина TikTok звезда
Узана Поляна Фест чупи рекорд с 25 отбора и 32 шахматисти
