Ужасяващ удар на АМ „Тракия“: Лисица се наниза в бронята на бургаско Пежо (СНИМКИ 18+)
Инцидентът е станал след отбивката за Карнобат в посока Бургас
Лисица изскочи внезапно на пътя на бургаска кола и буквално се наниза в бронята. Страшният инцидент е станал късно снощи на АМ „Тракия“, алармират читатели на Флагман.бг.
Лекият автомобил Пежо се движел в посока Бургас, когато след отбивката за Карнобат животното се забило в него. За щастие инцидентът се разминал без жертви и пострадали, но хората са силно шокирани.
Материалните щети по автомобила са огромни – повреди в хидравликата и предния мост. Цялата електроника е започнала да свети след удара. Лисицата обаче останала жива.
Ако сте попадали на подобни случаи, или сте свидетели на нередности, споделете ги с нас чрез платформата „Вашият сигнал до Флагман“ или на [email protected].
Преди да се съблечеш: 11 неща, които променят секса напълно
Кои са най-трудните за разбиране зодии
Започна извеждането на блокирани кораби през Ормузкия проток
Синът на Дейвид Бекъм прави филмов дебют в гей драма
Фалшив ИИ билкар подмами болни хора с „мехлем чудо“ в интернет
ФИДЕ отложи санкциите срещу българския шахмат до 30 септември 2026 г.
СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
24/06/2026, Сряда 18:20
2
Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг
Грешки при монтажа на климатик могат да съсипят ефективността на уреда и да вдигнат сметките за ток
Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн
Променливо време в страната с предиобедно слънце и следобедни летни порои

Ама нищо …
Хахахаха на правят ги от станиол вече
Колата е смачкана до неузнаваемост,
А металният звяр е жив!
Шофьорът да си обръсне веждите и да се покае, за да се смоли Бог над сложната му тиква!
- Видях го вчера вашия Иван. Седеше на един пън и гледаше един мравуняк.
Отива началството там и го пита:
- Ваньо, къде се губиш? Какво се е случило?
А милиционера:
- Трети ден седя тук, гледам мравунявка. Нямат съвещания, оперативки, а работят!
- А, бе, старши! Ти, колко банички можеш да изядеш на празен стомах?
Униформеният отговорил:
- Ами, колко да са... Да кажем - три!
Студентът се засмял:
- Неее! Само една! Защото, другите - вече няма да са на празен стомах, разбираш ли? Айде, чао!
След тази случка, служителят на реда отишъл при своя началник:
- А, бе, шефе! Ти, колко банички можеш да изядеш на празен стомах?
Оня отговорил:
- Ами, колко да са... Примерно - пет!
Милиционерът махнал с ръка разочаровано:
- Тю, язък! Ако беше отговорил - три, да знаеш само какъв лаф щях да ти кажа!
- На другаря от милицията, три капута, моля.
Нашият се сгънал от срам, но един келеш на опашката, възкликнал:
- Вече в милицията няма само да ни бият, ами ще ни е е*т!
Възмутена другарка изсъскала:
- Ще ни таковат, но ще ни пазят, простако!
Пък някаква гражданка отзад, проявила любопитство:
- От кой квартал ще започнете, другарю?
- Прощавайте! Колко струва този акордеон?
Продавачката му отговорила:
- Седемдесет и пет лева, другарю милиционер.
Нашият се зачудил: "Брей! Тази как позна какво работя, като в момента съм без униформа? Може би по мустаците. Или по прическата? Я да си направя един експеримент!"
Залепил си фалшива брада, сложил си тъмни очила и широкопола шапка. И пак цъфнал на същия щанд:
- Прощавайте! Колко струва този акордеон?
- Седемдесет и пет лева, другарю милиционер.
Милиционерът здравата се нахъсал да надхитри продавачката. И отново се предрешил - този път като бабичка. Доближил се за трети път до щанда и задал дежурния си въпрос:
- Прощавайте! Колко струва този акордеон?
Тя отново отговорила:
- Седемдесет и пет лева, другарю милиционер.
Завалията съвсем се шашнал. Свалил си забрадката и женската перука и възкликнал смаяно:
- Ама как така всеки път познавате, че съм милиционер?!
Продавачката свила рамене:
- Ами, това е РАДИАТОР, другарю милиционер.