Ужасяващ удар на АМ „Тракия“: Лисица се наниза в бронята на бургаско Пежо (СНИМКИ 18+)
Инцидентът е станал след отбивката за Карнобат в посока Бургас
Лисица изскочи внезапно на пътя на бургаска кола и буквално се наниза в бронята. Страшният инцидент е станал късно снощи на АМ „Тракия“, алармират читатели на Флагман.бг.
Лекият автомобил Пежо се движел в посока Бургас, когато след отбивката за Карнобат животното се забило в него. За щастие инцидентът се разминал без жертви и пострадали, но хората са силно шокирани.
Материалните щети по автомобила са огромни – повреди в хидравликата и предния мост. Цялата електроника е започнала да свети след удара. Лисицата обаче останала жива.
Ако сте попадали на подобни случаи, или сте свидетели на нередности, споделете ги с нас чрез платформата „Вашият сигнал до Флагман“ или на [email protected].
Гордън Рамзи се готви за нова житейска роля, призна, че е ужасен
Какво търсят читателите при избора на нов автор?
Купи две ферарита, докато го съдят за невърнат кредит от 150 милиона лева
Спортно училище „Юрий Гагарин“ в Бургас открива обновената си учебна сграда и модернизирано общежитие
Виктор от „Ергенът: Любов в рая“ "оперира" носа си само с филъри и ботокс
Онлайн триумф на садизма: Убиец позира с победен знак пред издъхващия 17-годишен Луи
НАП затяга примката около хазарта: Посредниците в онлайн залаганията минават на лиценз и 10% данък
Любен Дилов-син е обявен за почетен гражданин на София
Тексас търси избягал жираф, дават 5 хил. долара награда
"Маркет линкс": Кабинетът „Радев“ бележи лек спад на доверието, Делян Пеевски с нов антирекорд
Разходите за заплати в държавния бюджет се свиват с 629 млн. евро
Закопчаха 64-годишен крадец минути, след като задигна автомобил в Бургас

Ама нищо …
Хахахаха на правят ги от станиол вече
Колата е смачкана до неузнаваемост,
А металният звяр е жив!
Шофьорът да си обръсне веждите и да се покае, за да се смоли Бог над сложната му тиква!
- Видях го вчера вашия Иван. Седеше на един пън и гледаше един мравуняк.
Отива началството там и го пита:
- Ваньо, къде се губиш? Какво се е случило?
А милиционера:
- Трети ден седя тук, гледам мравунявка. Нямат съвещания, оперативки, а работят!
- А, бе, старши! Ти, колко банички можеш да изядеш на празен стомах?
Униформеният отговорил:
- Ами, колко да са... Да кажем - три!
Студентът се засмял:
- Неее! Само една! Защото, другите - вече няма да са на празен стомах, разбираш ли? Айде, чао!
След тази случка, служителят на реда отишъл при своя началник:
- А, бе, шефе! Ти, колко банички можеш да изядеш на празен стомах?
Оня отговорил:
- Ами, колко да са... Примерно - пет!
Милиционерът махнал с ръка разочаровано:
- Тю, язък! Ако беше отговорил - три, да знаеш само какъв лаф щях да ти кажа!
- На другаря от милицията, три капута, моля.
Нашият се сгънал от срам, но един келеш на опашката, възкликнал:
- Вече в милицията няма само да ни бият, ами ще ни е е*т!
Възмутена другарка изсъскала:
- Ще ни таковат, но ще ни пазят, простако!
Пък някаква гражданка отзад, проявила любопитство:
- От кой квартал ще започнете, другарю?
- Прощавайте! Колко струва този акордеон?
Продавачката му отговорила:
- Седемдесет и пет лева, другарю милиционер.
Нашият се зачудил: "Брей! Тази как позна какво работя, като в момента съм без униформа? Може би по мустаците. Или по прическата? Я да си направя един експеримент!"
Залепил си фалшива брада, сложил си тъмни очила и широкопола шапка. И пак цъфнал на същия щанд:
- Прощавайте! Колко струва този акордеон?
- Седемдесет и пет лева, другарю милиционер.
Милиционерът здравата се нахъсал да надхитри продавачката. И отново се предрешил - този път като бабичка. Доближил се за трети път до щанда и задал дежурния си въпрос:
- Прощавайте! Колко струва този акордеон?
Тя отново отговорила:
- Седемдесет и пет лева, другарю милиционер.
Завалията съвсем се шашнал. Свалил си забрадката и женската перука и възкликнал смаяно:
- Ама как така всеки път познавате, че съм милиционер?!
Продавачката свила рамене:
- Ами, това е РАДИАТОР, другарю милиционер.