×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Затварят кръстовището между „Оборище“ и „Петко Каравелов“ заради ВиК ремонт
  • Стартира 20-ото юбилейно издание на Международния конкурс на изкуствата „Радост на брега“ в Бургас
  • Театралният хит „Дами канят“ в Бургас! Асен Блатечки и Калин Врачански завладяват публиката на 6 юли
  • Бургаският духов оркестър се завръща с летни концерти на открито
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Руснаците превзеха Торецк, вкарват в капан и хиляди украински бойци


Руснаците превзеха Торецк, вкарват в капан и хиляди украински бойци
Торецк вече е Дзержинск, а според военните анализатори това е значима победа за руската армия
07 Февруари 2025, Събота, 00:03 ч.
Автор: Флагман.Бг

Военните анализатори гадаят дали след падането на 74-хилядния град неговите завоеватели ще помогнат за обкръжаването на Покровск или ще тръгнат към Константиновка

Руското Министерство на отбраната обяви официално, че Торецк вече е освободен и на новите карти, публикувани в някои телеграм канали, градът вече е с предишното си име – Дзержинск.

Това е значима победа, коментира Юрий Подоляка от украинския град Суми. 

Последният отбранителен възел – Шахта Торецка, е „прочистен“ от войници на въоръжените сили на Украйна, добавя той. 

След превземането на 74-хилядното селище възниква въпроса дали бойците ще тръгнат към Покровск, за да помогнат на бойните си другари, които се стремят да обкръжат града, или заедно с войската, която вече държи по-голямата част от Часов Яр, ще се стремят да разбият последната отбранителна линия в Донецка област Константиновка - Славянск — Краматорск. 

След окупирането на Курахово и Дачное, руската армия щурмува Андриевка. По-голямата част от населеното място вече е под неин контрол. Водят се ожесточени сражения. Превземането му е сигурно, ако ВСУ не успее да намери резерви. 

В същото време руснаците атакуват от юг и съседното село Констянтинопол и ако го вземат под свой контрол, хиляди украински бойци ще се окажат напълно обкръжени. 
 


В категории: Войната в Украйна


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
40
Коментара
Георги РУСЧЕВ Голям астероид преминава близо до Земята в събота Голям астероид преминава близо до Земята в събота 25/06/2026, Четвъртък 17:30 0
40
Коментара по темата
40.
до 35
11.02.2025 00:23:51
0
0
Ами виж интервюто на Путин, там казва какво ще вземе от Украйна, точно кои области, Киев не влиза в това число. Това за три дни Киев го казаха американците.
Както сега се лъже, че след Украйна били наред Полша, Литва, Латвия, Молдова, Румъния.
Путин ясно си е заявил претенциите към конкретни територии, какъв Киев те гони?
39.
Слава!
08.02.2025 16:14:26
1
3
Слава на славните бойци и от двете страни, които се бият по заповед на Сульо и Пульо!

И след като победят едните или другите, ще настане такъв живот - като в Рая.
38.
Лари Джонсън аналитик от ЦРУ:
08.02.2025 16:01:17
4
5
САЩ са изградили над две дузини биологични лаборатории в Украйна
с цел създаване на биологични оръжия,
насочени срещу славянските народи.
Украйна загуби четири милиона души във войната с Русия
37.
до русоРОБИТЕ флагман
08.02.2025 14:42:36
13
5
Кура ми превзеха...яко ги думкат в Курск,вече 6 месеца рашистка територия е превзета и втората ,,армия,, от клошари няма какво да направи.....хахаххахххаххахаххахаххаххах
36.
Комисаря
08.02.2025 12:39:14
19
11
Презели са ми куRа пияните московски парапитеци.
Свръх ракетите на хобита много гърмяли нещо една преди да излети друга след кратък полет над мусква.
Що така?
Орешки сармати като лади и москвета за никкъв хUй не стават както и всички руски маймуни - тумора на човечеството начело с злокачествения хобит путкин.
Дано измрът всички заедно с българските им кUрви.
35.
Водка,картофи и землянка
08.02.2025 12:04:23
18
8
Ще вземем Киев за три дни !
34.
Музикант в пенсия
08.02.2025 11:54:26
3
11
Новият химн на държавата 404:

https://m.youtube.com/watch?v=dl1JE9yWgrs&pp=ygUOTWV0YWxsaWMgbW9ua3M%3D

Z
33.
До 28
08.02.2025 11:52:08
14
7
Лъжеш, четеш кремълските лъжци.
32.
До 19
08.02.2025 11:51:30
10
17
Зеления дрогамен уж казал че няма да свали допълнително възрастта за мобилизация, докато не обещаят или изпратят допълнителна военна помощ... И в двата случая тъпите укри са евани и сами са си виновни :))
31.
Е на това е !
08.02.2025 11:50:18
18
10
Не са го превзели това е фейк на русофилските тролове.
30.
До 28
08.02.2025 11:09:10
4
11
Запознат си с сво обстановката. Разкажи за интеграцията на Курск, как са нещата?
29.
До 28
08.02.2025 11:06:07
25
13
Фактите са,че фашисткия кремълски режим - непредизвикано и подло нападна Украйна. Другото са подробности.
28.
До 27
08.02.2025 10:52:16
12
19
Ти сам ли преброи загубите на едните и на другите ?
Пишеш глупости и бъркаш желаното с реалността.
А първата жертва на всяка война е Истината. И двете страни я крият и манипулират.
Затова гледай фактите !
А те са, че и Торецк падна.
Часов Яр се държи на косъм. Покровск го обкръжават. В Русия няма мобилизация. Мариопул го възстановявят. Жп линията и магистралата до Крим през новите територии е почти построена.
Т.е. не само са завладени териториите но са и интегрирани в Русия.

А сега кажи фактите за Украйна ?

Това е.
27.
До Сту
08.02.2025 10:38:29
6
25
Кога Курск е бил украински? Бил е само в мечтите на глупаците като вас :) А какво стана с американския генерал, предсказал, че Русия ще превземе Украйна за три дни? Може и да познае, ако янките спрат наистина помощите.
26.
*********
08.02.2025 10:23:15
9
3
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
25.
До 25
08.02.2025 10:06:41
9
34
Фантазии и бълнувания и 1000 пъти да ги напишеш, факта е че Торецк падна.
Факт е че Ясов Яр е на последни издихания.
Факт е че Покровск се обкръжава.

А срещу фактите ти бълнуваш. Паднал вторият Орешник и това го видяла една врачка в Киев и го написала в блога си. Смях.

Умират хора. Зеленски ще хвърли в геената и децата !
Клоуна който унищожи страната си !
24.
Ей флегмии
08.02.2025 09:38:51
0
16
Ко изтрихте и спряхте коментарите за смешния селски бизнесмен с ментетата якета, който плаща 600 лв??
Големи подстрекатели сте
23.
Пьотр
08.02.2025 09:26:36
29
15
До три дни ще са на другия край на Уктайна. ХАХАХАХАХАХАХАЖАЖААЖАЖ
Еваха им майката, все ден гледам клипове в телеграм как разпарчатосват орки с дронове.
Хубави картофи ще излязат от тея земи, толкова руснах захранва почвата като торф, че ще е много плодородно.
22.
Сту
08.02.2025 09:19:13
24
13
Флегмен, чий е Курск? хахааха
И какво стана с втората изстреляна Орешник?
И следващата седмица кой ще бъде направен на хумус в маскви? Тея като си палят колите сутрин дали им се приачква на "генералите"? хахахах
21.
ХХ
08.02.2025 09:03:10
7
23
До 19

"Следващия град който ще падне е Покровск !" - ц. Часов Яр.
При срутване на фронта даже Константинова може да падне преди Покровск.
20.
Заключение
08.02.2025 09:02:21
34
19
Украински лекари, учители, художници, артисти и инженери срещу руZки затворници, крадци на перални и чеченски главорези.
Два свята. Единият иZлишен.
19.
XX
08.02.2025 09:00:31
8
28
Другата седмица Тръмп ще натисне урките да мобилизират и 18 годишните, а надявам се и 16 годишните уркчета. Все пак ресурсите на САЩ в бивша украйна трябва да бъдат осигурени.
А после дано почнат да мобилизират и местните евроатлантици! Все пак два милиона у нас гласуваха за ЕС, НАТО и евроатлантически ценности!
18.
Евроатлантиците
08.02.2025 08:59:51
15
22
Включете си мозъците , ако ги имате това е гражданска война .Бият се руснаци с руснаци , но окрайнските руснаци почнаха да се осъзнават и вече се крият . А окрайнците които са малко като население няма да отидат да се бият защото са страхливци , само накой ако се излъже от омраза към Русия . Следващия град който ще падне е Покровск !
17.
ХХ
08.02.2025 08:57:20
12
26
Надявам се до 5 дни да се затвори чувала при Дачне и няколкостотин урки да бъдат пленени директно и без жертви от руска страна!
16.
До 16
08.02.2025 08:51:06
37
15
Руска мършо тегли си куршума.
Путин е на батерии.
Партизански запъртък майка ти те е обрала от пръста в землянката.
15.
До 14
08.02.2025 08:25:49
14
45
Бай Димо, изкарай си главата от задникът с опитите за остроумие и приеми фактите.
И Торецк стана Джерджинск.
Руснаците настъпват.
Украйнците отвличат мъже от всякъде за да ги пращат на фронта.
В Русия няма дори мобилизация.
Целият Запад издържа Аватара си украйна.
Русия се справя в условията на изолация.

Но ти гледай, бтв и нова и си дръж главата в задника и бъди щастлив !
14.
ХАПЧЕТАТА
08.02.2025 08:20:43
21
10
Хапчетата.....кавал ненормален.....
явно яко си изперкал и лоботомията няма да ти помогне,тури си един камък на врата и се хвърли в дълбокото,така и така никакъв ъй не става от теб,поне да се отървеш от мъките,които си причиняваш,на себе си и околните...мършо русофилска

до 14
13.
Бай Димо
08.02.2025 08:11:16
28
12
Пълни глупости! Не е Торецк а Варшава и не са украинци,а натовци 10 000 натовци са в руски капан във Варшава.
Спрете с натовската пропаганда,братушките освободиха Донецка област Донбас още 2015 година и няма как след 10 год още да воюват за Донбас. В капан са и 15 американски генерала и съветника на Тръмп- Кийт Келог. Путин се е обадил на Тръмп и му е казал, че ако не нападне НАТО и Украйна,Путин ше му прати 100 човека от
червените барети и 50 човека от розовите барети и ше превземат Вашингтон за 3 часа. Чичо ми е личен приятел с Путин и заедно са били във Виетнам,Афганистан и Чечня.
Китайците работят за Путин и Кот им каже тва правят. На Путин лимузината е руска и е бронирана и издържа на 100 удара със американски ракети.
Путин, Кадиров и чичо ми редовно ходят в
Украйна и само тримата с по един нож
унищожават по 500 американци .
12.
До 9
08.02.2025 07:57:16
13
42
Плевнелиев, ти ли си ?
В Атлантическият клуб да не би да ви слагат нещо в храната ?

Каквото остана от Газа след бомбандировките на Израел, това ще стане със Света след война Русия-НАТО!
Тя ще е ядрена война.
И няма да има картечни гнезда и окопи.
Това в Украйна си е СВО. Без тежки въоръжени системи. Щадящи гражданският сектор.

Но какво да ти обеснявам, след като ти Плевнелиев живееш в паралелна реалност.
11.
AA
08.02.2025 07:54:20
6
23
До 9. Те всички заедно, не могат да произведат патроните и снарядите, ти си седнал да ги величаеш.
10.
Хахахах
08.02.2025 07:40:26
6
22
Славейков будала, както винаги представя мечтите си за действителност ХАХАХАХАХ
9.
Тодоров
08.02.2025 07:27:59
11
30
Славейков махала забравяш ,че Русия има ядрено регулиране ръжие.Мисли реалистично,това не е Call of duty.
8.
Славейков махала
08.02.2025 06:31:05
49
19
До коментатора Н1. Нато мато приятелю не се е включило във воюната. Това, че продава оръжие и дава пари не е помощ, а бизнес. Нато ако влезе, до 1 година руснакът ще върне териториите. Представи си 900 Ф 35, 4000 ф16, 700 а10, 160 000 западни танка и над 3млн войска. Неограничени финансови мощности, неограничено сателитно оборудване, неограничен ресурс. Война по всички руски граници, от трите океана. и така. Може и до маскфа да се стигне. Флагмана е трол, на заплата, но май и ти си такъв. А най-жалкото е да си трол, безплатно.
7.
Иван
08.02.2025 06:18:14
10
34
Искам да дойдат и в България че е пълно с Орки който хрантутим да ги изчистят.....
6.
Румен фърчилкьов с чорапа
08.02.2025 04:51:55
27
14
Флагман взех рублите къде да ви ги донеса
5.
НАТО
08.02.2025 02:36:27
20
14
Ти си маскиран бляд,като натовец,кадировците са ти скъсали халката,ама трябваше не дъската,ами цялото дюшемето ти да наковат,че много ти хлопа.....изперкал си тотално.....
4.
НАТО
08.02.2025 02:23:08
26
33
Здравейте аз съм наемник от Нато. Отидох в Курска област да се правя на Рамбо и ме изнасилиха в храстите група руснаци. Казах им че насила са ме пратили там. Те ме съжалиха и пуснаха. Сега като се прибрах у дома, всички мислят че съм герой. Честно казано липсва ми Курск, тъгувам много за единия руснак, на който му беше много голям.

С любов: Джон Рамбо
3.
Ами
08.02.2025 00:34:34
21
35
Лудуя Путин им каза.Щом не се оредавате ще ви избием.Сега другуя лумпен Зеленски не знае какво да каже Те му избиха хората.Егати ненормалните.Заради двама идиота убиха над 1 милион.Буквално за нищо
2.
Оффгффф
08.02.2025 00:29:26
10
26
Мноооого отдавна разбрахме че е от град Суми.
1.
така така
08.02.2025 00:25:42
65
42
Ко стана ве НАТО мато ????
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Шофьорът на камиона-убиец: Направих всичко възможно да го овладея, след като гумата се спука Шофьорът на камиона-убиец: Направих всичко възможно да го овладея, след като гумата се спука Той сподели, че се е опитал да помогне и поднесе своите съболезнования на опечалените роднини Експерт: Тирът, погубил двете деца, не е спукал гума, причината за трагедията са мантинелите Експерт: Тирът, погубил двете деца, не е спукал гума, причината за трагедията са мантинелите Да премине товарен камион без товар с лекота през тях, е недопустимо, коментира и вътрешният министър  Ексклузивен разказ за апартамента на ужасите на ул. "Сливница", в който живеят 45 котки и 2 кучета Ексклузивен разказ за апартамента на ужасите на ул. "Сливница", в който живеят 45 котки и 2 кучета Кооперацията е пълна с бълхи, миризмата на урина и повръщано се усеща от километри, не издържаме, жалват се съседи При проверката на язовир „Ахелой“ се откри мащабна схема: Иззеха тонове риба При проверката на язовир „Ахелой“ се откри мащабна схема: Иззеха тонове риба Мащабната акция на Областна администрация, МВР и ИАРА доказа, че обектът от национално значение е бил брутално окупиран за промишлен улов за сметка на водната сигурност "Ахил" се завръща в Бургас: Пуснаха под домашен арест Стоян Колев "Ахил" се завръща в Бургас: Пуснаха под домашен арест Стоян Колев „Много съм доволен! Съдът взе правилното решение!”, каза на излизане от залата на Окръжен съд-Пазарджик „Транспортера” Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни МВР закрива "паразитно звено", част от пенсионерите в системата ще бъдат освободени Модерни времена: Мъж възбуди с орална любов приятел, за да изнасили в Слънчев бряг момиче, надрусано от тях Модерни времена: Мъж възбуди с орална любов приятел, за да изнасили в Слънчев бряг момиче, надрусано от тях Сложили ѝ наркотик в питието и се възползвали от нея ДАРА ще участва в кампания на Министерството на туризма за представяне на България пред света ДАРА ще участва в кампания на Министерството на туризма за представяне на България пред света Министър Илин Димитров: Страната ни има нужда от звездните си лица, за да научат милиони хора за нейната история и красота Айтоският стрелец Иван Георгиев спечели бронз на националния турнир - влезе във финалната шестица за състава на България Айтоският стрелец Иван Георгиев спечели бронз на националния турнир - влезе във финалната шестица за състава на България Въпреки тригодишно прекъсване, вицеевропейският шампион от ЛРС - Айтос демонстрира отличен мерник на състезанието „Компак Спортинг“ 2026 край Велико Търново Стотина GenZ-та протесират ареста на Стоян Колев в Пазарджик (СНИМКИ) Стотина GenZ-та протесират ареста на Стоян Колев в Пазарджик (СНИМКИ) Те изглеждат неорганизирани, не носят плакати и не скандират нещо конкретно - там са в подкрепа на „Транспортера”
Гърция върна на Египет древни статуетки, открити случайно в контейнер за боклук в Атина Гърция върна на Египет древни статуетки, открити случайно в контейнер за боклук в Атина Необичайната история на шестте теракотени артефакта приключи с официална дипломатическа церемония Идва ли редът на Кримския мост? Идва ли редът на Кримския мост? След като прескочи всякакви забранителни линии, Украйна се стреми да изолира Крим и поставя под въпрос устойчивостта на Русия  САЩ изпращат спасители в Каракас САЩ изпращат спасители в Каракас Тръмп: Броят на жертвите е опустошителен Апокалипсис във Венецуела: Адски трусове сринаха столицата, броят на жертвите е огромен Апокалипсис във Венецуела: Адски трусове сринаха столицата, броят на жертвите е огромен Според Американския геофизичен институт броят им ще достигне между 10 000 и 100 000 души Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн B cтpaнaтa-лидep бpoят им ce yвeличи cъc 75% зa 10 гoдини Промени в диетата и физическа активност помагат за трайно понижаване на нивата на холестерола Промени в диетата и физическа активност помагат за трайно понижаване на нивата на холестерола Специалистите съветват да се наблегне на разтворимите фибри и мононенаситените мазнини, вместо да се разчита единствено на медикаментозна терапия GPS подведе български шофьор и блокира центъра на Кавала, лепнаха му скъпа глоба GPS подведе български шофьор и блокира центъра на Кавала, лепнаха му скъпа глоба Шофьорът се насочвал към митническия пункт Учени коригираха възрастта на най-стария метеоритен кратер на Земята Учени коригираха възрастта на най-стария метеоритен кратер на Земята Ударът в кратера Ярабуба е стопил ледниците и е предизвикал мащабно глобално затопляне Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама Mercedes 280 SE - колата, в която се вози Първата дама Автомобилът е с 6-цилиндров редови двигател Германия вдига пенсионната възраст до 70 години в опит да спаси социалната си система Германия вдига пенсионната възраст до 70 години в опит да спаси социалната си система Канцлерът Фридрих Мерц обяви бързото и цялостно прилагане на мащабен пакет от 33 реформи, изготвени от специална експертна комисия
Йордан Цонев Йордан Цонев Правя го от 1990 г., 36 години са достатъчно Виц на деня Виц на деня Иванчо казва на баща си:
- Татко, ти си голям късметлия!
- Защо?
- Няма нужда да ми купуваш нови учебници! Оставам в същия клас!
Виц на деня Виц на деня - Какво се получава, когато 5 блондинки се наредят една до друга ухо до ухо?
- Въздушен коридор!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ами имам две пози за сън: зимна - охлюв и лятна - морска звезда.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори