Днес сме на театър в жк „Меден Рудник“
В Младежкия международен център ще гостува постановката „Снежанка и седемте джуджета“
На 8 февруари (събота) от 17:00 ч. на сцената на Младежкия международен център в к/с „Меден рудник“ ще гостува постановката „Снежанка и седемте джуджета“.
С много любов настроение и музика актьорите от Държавен куклен театър Бургас ще разкажат класическата приказка за истинската красота, която живее в сърцето и се проявява в добрите дела.
Това е едно от редовните представления от репертоара на Държавен куклен театър Бургас, които са включени в календара на Младежки международен център – локация, която вече се утвърждава като сцена за гостуващи театрални събития.
Новото място за култура в к/с „Меден Рудник“ е привлекателно за местни и гостуващи театри поради подходящите условия, които предлага.
Голямата мултифункционална зрителна зала е със самостоятелни съблекални, гримьорни, озвучаване и климатична инсталация за микроклимат. Капацитета й е до 180 седящи места.
Режисьорската кабина е оборудвана с подходяща техника за кино, звук, осветлeние и мултимедия. Телескопичната подвижна трибуна позволява пространството да бъде мултифункционално и да се използва с различна подредба както за провеждането на представления, концерти, презентационни събития, така и за репетиции и обучения.
*Билети за постановката можете да купите на място преди представлението като касата отваря 45- минути преди началото на спектакъла, или онлайн от платформата на Grabo.bg. А следващото редовно представление на ДКТ е „Пепеляшка“, което ще се играе на 22 февруари /събота от 17:00 ч./
Защо таверните в Гърция са празни в 19 часа, а след 21 часа няма свободна маса
Силен трус разлюля Южна Испания
Българските праскови пред изчезване: "Черната златка" и евтиният внос притискат овощарите
Кметицата на ГЕРБ отиде при ПБ, а лидер на структурата стана нейният заместник
Заловиха италиански бос на Камората в България
Дунав край Русе почти изчезна
Задържаният за тежкия побой над 5-годишно дете отрича: Падна от скала
Нетаняху разгневи Лондон, нарече Великобритания "ислямска република"
Внимание! Нова телефонна измама: Номерът на банка или близък вече не доказва кой ви звъни
Рокада в ГЕРБ-Варна: Иван Портних вече не е областен координатор, Стоян Петков поема временно
Черно денонощие на пътя: Трима загинаха, 34 души са ранени
Какво следва за Михаела и Виктория след потвърждаването на ареста им по случая на Младежкия хълм в Пловдив
