Търсят се десетки хиляди работници за летния туристически сезон в България
"Проблемът с липсата на работна ръка, е огромен и ще продължава", каза зам.-председателят на БХРА Веселин Налбантов
Черноморието се подготвя за летния сезон, а хотелиерите и ресторантьорите са изправени пред сериозен недостиг на работна ръка. За да осигури необходимите работници, бизнесът е готов да предложи по-високи възнаграждения.
"Проблемът с липсата на работна ръка, е огромен и ще продължава и в бъдеще. Базата е прекрасна, времето е хубаво, хотелиерите и ресторантьорите сме готови за работа през цялата година, но държавата - пак я няма. Не са регулирани отношенията с миграцията, с Министерството на туризма, и с хората, които внасят работници от други страни", коментира в ефира на "Здравей, България" и НОВА зам.-председателят на Българската хотелиерска и ресторантьорска асоциация Веселин Налбантов.
По негови думи се търсят десетки хиляди работници за българското Черноморие.
Той счита, че има и сериозни проблеми в образованието в страната.
Ето какво твърди зам.-председателят на БХРА, целият разговор с него:
Домашен хляб с хрупкава коричка и пухкава сърцевина
Животът на 2 зодии се преобръща на 180 градуса до края на лятото
Почина голямият турски актьор Кадир Инанър, дори Ердоган скърби за него
Зрелищно меле блокира ключов булевард в София: Автомобил се преобърна след мощен удар отзад
Искате ли да ядете череши на корем - отидете в Кюстендил
Родители на съд за убийство: Оставеният да умре 7-годишен Каспър тежал стряскащите 116 килограма
22-годишен младеж се удави след среднощен кошмар
Трагедия! Кола изхвърча от пътя, загина водачът
Комитова: 10 милиона евро на ден отиват за косене на тревички през зимата
Горещините в Европа се придвижват на изток
Деница Сачева: Този бюджет няма никаква философия и цел, оценката му е 3
Шефове на агенции със заплати като председателя на Народното събрание

На работниците се плаща труда.
Чорбаджиите търсят роби.
Na google li
Е па мое ли се нагънеш така ,че собствено да си го туриш изотзадзе ?
Ем искате работа ,Ем искате да лежите -освен у затвора или легнал полицай евентуално -друго не се сещам
Два дирника под една мишца не се носят .
Освен ако не си си бил хуялурон при доктор Гуудз и имаш втора мишца от едната страна.
Ама пак ще тежи де .
Хахахахахахахахахахахахахаха
То нито има зима ,нито нищо .Спокойно можете да удължите сезона целогодишно и д спрете да ревете че няма работа и пари .
Млади или стари ?
Руси Русев ще ви чака на бургаската гара ,на светофара ,в колата ,с чудна вафла "серената"
Който търси -намира !
Люти чушки с боб !!!
Никога в туризма.