Завършен е новият водопровод в с. Варвара, предстои изграждане на парково пространство
Кметът на Царево Марин Киров проведе приемен ден в населеното място
Кметът на община Царево проведе приемен ден в село Варвара. С кмета на селото Бистра Димова направиха оглед на новия водопровод.
Основен приоритет за селото в следващите години е изграждане на парково и площадно пространство - проектът вече е готов. Освен това важно е и ремонтиране на улици в селото.
В приемния ден имаше интерес от жители, които бяха дошли освен да изложат свои лични проблеми и въпроси, но да предложат идеи и помощта си за развитие на селото по отношение на културни събития и туризъм.
“Първият проект, за който кандидатствахме и реализирахме в мандата по правителствената програма, е водопроводът на Варвара, той вече е готов. Имаме готов проект за парк и площадно пространство, в процедура сме и за няколко улици. Ще проектираме и пречиствателно съоръжение на селото през настоящата година. Виждането ни за Варвара е - подобряване на инфраструктурата, развитие на културния календар, запазване на чара на района и дивата природа”, заяви кметът Киров.
Кметът на Варвара постави и някои ежедневни проблеми на хората - липсата на банкомат и аптека.
Голяма наша банка: Внимавайте! Това е измама, може да ви вземат парите
ВиК отчете напредъка по „Интегриран воден проект за област Бургас“ и строителните дейности в Созопол
Лили надъхва Дара: България се гордее с теб!
Наемите в ЕС: София и Атина - сред най-недостъпните столици в Европа
Ася Панджерова подаде оставка като зам.-министър на образованието
Вече е ясно: това са четиримата финалисти в „Като две капки вода“
37-годишен българин загина при катастрофа в Гърция
Евакуираха детска градина в Горна Оряховица
КЗК ще има право да забранява нелоялно високи цени
Заловиха и санкционираха футболни хулигани след Битката за Пловдив
Разчистване на сметки: Взривиха вратата на заведение в Монтана
