Твърдят, че носи чанта за...
Около 5 бона
Беба от "Биг Брадър" е много ексцентрична дама. Тя е сочена за голяма красавица и има не малко фенове. Младата жена е бивша гимнастичка. В реалитито по НОВА се стигна до ситуация, в която гаджето й извън къщата и мускулестия бургазлия Виктор Ангелов водиха тежък разговор, касаещ чувствата им към Беба.
Именно така е известна по прякор Теодора Янева.
Появиха се информации, че Беба обича да се глези. Според мълви свързани с нея, тя си е купила чанта "Луи вюитон" за 2700 евро. Сумата е много сериозна за средностатистическия българин.
Но Беба наскоро заяви, че "половин България я иска". Твърди се, че интересът за рекламни ангажименти към нея не е малък след излизането й от предаването.
Внимание, родители! От 1 август всичко се променя: Вижте дали влизате в новия списък за детски надбавки
Неподозиран бонус от държавата: Как НАП ни връща пари след ремонт у дома
Критично засушаване: Нивото на река Дунав падна под един метър и застраши корабоплаването
Космически обрат след 7 юли: Ретроградният Нептун взривява илюзиите ни
ЦСКА с мощен трансферен удар - взе играч, за когото са давани 25 милиона евро
Призиви за убийството на Тръмп на погребението на върховния лидер на Иран Али Хаменей
93-годишен пенсионер умишлено взриви къщата си, девет души са ранени
Свърши ли мъката на АМ „Тракия“? Пуснаха движението по обновените 32 км, ето къде отива старият асфалт
Сърцето може да не издържи: Защо среднощното гледане на Световното се оказа фатално?
Извънредна ситуация в Италия! Етна се събуди и наложи спешни ограничения на голямо летище
Китай с пробив в космоса: 750N Хол двигател постави нов световен рекорд
Известен неврохирург катастрофира тежко, прилоша му зад волана

Няколко пъти съм бил в Тайланд и мога да ви гарантирам, че тая е 1 към 1 със тайландските джендерасти.