Кметът на Царево проведе изнесен приемен ден
Това се случи в село Бродилово
Кметът на община Царево Марин Киров проведе изнесен приемен ден в село Бродилово като част от инициативата за приемни дни и обществени обсъждания извън общинския център преди приемане на Бюджет 2025.
На място кметът отново запозна хората, че през настоящата година е приоритет проектирането на останалата част от водопровода на селото и довършването на пътя до гр. Царево. Ще продължи облагородяването на детските площадки и паркови пространства.
(1).jpg)
В приемния ден бяха поставени и различни въпроси от жителите.
Регистриран и сертифициран био животновъд сигнализира за затруднения в процедурите за отдаване на общинските имоти под наем.
Друг жител на селото, с активна гражданска позиция, отбеляза няколко проблеми, решения и добри практики за разделното сметосъбиране, инфраструктурни проекти и др.
Беше поставен въпрос и за необходимостта от брегоукрепване в една от частите на селото.

"Заедно с моя заместник Денис Диханов и кмета на село Бродилово Костадин Стоев посетихме проблемни точки в селото, обсъдихме важните проекти за 2025 година. Бате Динко познава всички проблеми на селото и се грижи за хората, в приемния ден имаше само няколко посетителя и въпроси, които касаят по-сериозна намеса.
.jpg)
Личи си, че той си върши добре работата. Местното читалище е много силно, тази година предвиждат също много богата програма през цялата година", заяви кметът Марин Киров.
Заплата под осигурителния праг: Кой плаща повече от 1 август
Камион скъса мантинелата на АМ Струма и полетя от мост
Алла Пугачова тръгна с бастун след тежко падане
Спипаха осъждан мъж с марихуана за 5820 евро, част от нея била заровена в дупки
12 контейнера за над $2 млн. задържани в Бургас и Варна по разследване на Кьовеши
Много хубави новини ще зарадват 4 зодии
Дни преди сватбата си: 22-годишната Даяна загина край Видин
Нови подробности за загиналия българин, разбил камиона си в бетонна мантинела в Гърция
Жертвите след щурма към Сеута растат: Мароко потвърди 11, Испания отчита 72
Заплата под осигурителния праг: Кой плаща повече от 1 август
03/08/2026, Понеделник 13:30
0
БСК: Чуждите работници не изместват българите и не свалят заплатите
Ариана Гранде слиза от сцената и се оттегля от публичността
Нелеп инцидент с Николай Василковски
