Трагедия! Известна актриса почина от усложнения от грип (СНИМКА)
Барби е развила пневмония
Тайванската актриса Барби Хсу, участвала в телевизионната драма Meteor Garden, много популярна в Азия, е починала на 48 години след пневмония, предизвикана от грип, съобщиха световните осведомителни агенции.
Позната с прякора Big S, Хсу е починала по време на семейна почивка в Япония, съобщи сестрата й Ди Хсу, като новината се превърна в най-търсената на популярния китайски микроблог Вейбо (Weibo).
„Моята най-скъпа и добросърдечна сестра Барби Хсу почина от пневмония“, пише Ди в изявление. „Благодарна съм, че бяхме сестри в този живот и че имахме възможността да се грижим една за друга и да прекарваме време заедно. Винаги ще й бъда благодарна и ще ми липсва“.
Сестрите за първи път се прочуват с поп групата си S.O.S, а главната роля на Хсу в романтичната телевизионна драма Meteor Garden затвърждава популярността ѝ.
Новината за внезапната смърт на Барби Хсу шокира много хора в Азия, където мнозина са гледали нейните роли още от началото на кариерата ѝ.
Тя бе омъжена за корейския рапър Ку Джун Юп в продължение на почти три години, след като прекрати 11-годишния си брак с китайския предприемач Уан Сяофей. Хсу е майка на две деца, отбелязва "Асошиейтед прес".
БТА
Край на лева: Милиарди остават в обращение, какво правим с тях
Има ли значение в колко часа закусваме
Февруари носи финансов успех за тази зодия
Колко процента от българите не могат да отопляват домовете си
Малкият дронго лъже на поразия, за да се храни
Ще се играе ли срещата Лудогорец - Левски, какво се случва със снега на Националния стадион
Новата песен на Ивелина Георгиева LYNN "Влез" впечатлява
Александър Николов с фурор в Италия, никой не може да го стигне
Февруари ще бъде труден месец за Водолеите: какво предричат астролози
Пържене с масло: как да го направите безопасно и вкусно у дома
Горчиви истини и разкрития: началото на февруари носи емоционални трусове за Телец, Рак и Скорпион
Дара взе решение за "Евровизия"
