×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Емигрант в САЩ се фука – само гердана ми струва колкото панелка в България


03 Февруари 2025, Понеделник, 12:32 ч.
Автор: Флагман.Бг

Силните успяваме, слабите мрънка цял живот, констатиранаскоро Митко Президента

„На врата ми има една панелка в България“, хвали се в социалната мрежа български емигрант, който живее в Америка. Той е много активен във Фейсбук, където се подвизава като Митко Президента и има над 100 000 последователи.

Той често им дава различни съвети, най-често на тема как се правят пари. „Обиколил съм цяла Европа и половин Африка, но място като Америка още не съм видял! Да, не е за всеки. Трябва сила, воля, дисциплина, умения и възпитание, но имаш ли я тази основа, всичко можеш да построиш!
Запомнете едно нещо от мен! Няма човек на света, който е станал милионер тук и да не обича Америка!

Ако някой някъде казва, че не харесва Америка, гаранция ви давам, че на този човек хладилника му е празен! Силните успяваме, слабите мрънкат цял живот“, написа наскоро Митко Президента

В друга публикация той се хвали, че е първият българин, посетил над 500 музея.
„Ти ходиш в световни музеи, те ходят в селски автокъщи“, сравнява се той с обикновения българин и дава съвет: „Другият път, преди да ходите в някоя автокъща да гледате някоя бричка, хванете самолета и отидете на музей. Барем научите нещо и схванете някой пост на МИТКО Президента!!!“

Във въпросния музей Президента е с нещо като анцуг и маратонки, но според него само долницата струва 800 долара.

Митко Президента в поредния музей

 


В категории: Лайфстайл


24
Коментара
Флагман.БГ Трите основни стълба на успешната връзка Трите основни стълба на успешната връзка 29/03/2026, Неделя 22:00 0
Тервел ИЛИЕВ Как да почистите микровълновата за минути Как да почистите микровълновата за минути 29/03/2026, Неделя 20:18 0
Тервел ИЛИЕВ Най-добрата зодия за приятелство Най-добрата зодия за приятелство 29/03/2026, Неделя 19:40 0
Флагман.БГ Топ 5 храни за здрава кожа Топ 5 храни за здрава кожа 29/03/2026, Неделя 19:00 0
Тервел ИЛИЕВ Най-силната зодия в трудни ситуации Най-силната зодия в трудни ситуации 29/03/2026, Неделя 18:40 0
24
Коментара по темата
24.
Някой
04.02.2025 10:20:32
0
2
Нормално поведение на селянин
23.
Батка на батките
03.02.2025 19:22:11
1
2
Евала на Митко Президента така са прай като имаш кешовица$$$ сухо
Ходиш пътуваш и гледаш
МУЗЕЙ
Замъци
Палати
Галерии
Красиви сгради(фуристични викториански и др)
Ботанически градини
Паркове
Аква паркове
Разходка Корабчета,лодки,моторници,круизни кораби
Сафарита
А в САЩ цените на дрехи ,мебели оцувки могат да бъдат наистина мтого скъпи просто там си имат собствени правила за тва кое СКЪПО и вървежно а турски ментета като тука НЕМА
А не кат нашите мутри и новобогаташи за кэито итвестия в ЛАМАРИНИ е страшна върхова гъзария и смисъл на живота
Скъпата Кола може да е символ на престиж но по добре е да инвестираш в преживавания екшън приключения отколкото в ламарина със скъпа подръжка
22.
Гъзлия
03.02.2025 19:08:31
0
3
Ако анцуга е по-скъп от 20 долара, то е официален
21.
Диагнозата
03.02.2025 17:26:15
0
6
Поредният комплексиран шушляк дето не може да си покрие кредитните карти,но пък е супер баро.Когато човек няма с какво да се похвали и страда от липса на внимание,държи да натрапи какво носи, кара или пък къде ходи.Този вид поведение е универсално за хора израснали в нищета и се среща не само при българите,въпреки че хора с олигофрения се опитват да им го пришият.
20.
Знам го тоз мушмул
03.02.2025 17:09:49
0
6
Президента е американския еквивалент на пилИнцата от Монако.
19.
Ганьо германеца
03.02.2025 16:30:11
4
3
Ех а бяха времена когато тук идваха да работят германки,гъркини,англичанки, американки да берат ягоди, да бършат дупата на баба Пена, да сервират на баровеца Ганьо и да мият чиниите учащите му после. Ех времена ех нрави.
18.
Аман от US паспортници
03.02.2025 16:11:46
1
4
По 2-3 такива оправяме всяка седмица да кандидатстват за безмитни вносове като се връщат от там. Силни вилни по 10-15 години и се връщат съде все парцали от там и счупените си трошки.
17.
Хаха
03.02.2025 15:05:29
2
13
Изкарал себе си от панелката, но панелката от себе си не може да изкара, дори и в САЩ.
Кой е този семеядец?
16.
Някой
03.02.2025 14:59:53
3
14
Какъв е тоя пореден селянин напуснал страната и оплюва тези които са останали ами да си къса паспорта и да си остане американец и повече да не казва че е българин писна ми от такива той ако беше много умен и какъвто там се изкарва и в бг щеше да прави пари а там сигурно работи на пет места и ми се прави палячо
15.
:(
03.02.2025 14:37:42
4
8
Никак не ми е приятно когато го обиждат. Още като пристигнал в Америка е спало по пейките това момче. Говори се че е бил изнасилен от някакъв негър. После е нощувал в склада, където е работил като е разтоварваш кашони. Не му е била лека съдбата изобщо.
14.
gg
03.02.2025 14:33:11
2
14
Е тоя пич Митето е ясен. Нарочно провокира хората да го обиждат и псуват и по този начин канала му да има посещения и коментари и да прави някой лев от това.
13.
do 5
03.02.2025 14:26:56
1
3
и ти си прав пич,ама а иди и обяснявай,българина е така ще е контра,напук...за да си угоди на простащината и кухата кратуна....!!!
12.
АБЕ
03.02.2025 14:21:31
11
8
тоя,че е хвалипръцко и боклук бг-е,боклук е...ама и вие по долу коментиращите,не падате по-долу от него,не го оправдавам,щото българята дето са навънка,много обичат да се хвалят,ама щом е у Щатите,оправил си живота,що не ходи у Рашата,нали там е пълно и равно и тече масло и мед от чешмите....
Ма вие ша умрете от злоба и завист и е така ша си плюете до утре ,щото и без това ,за нищо не ставате....!!!
11.
Няма как да струва
03.02.2025 14:16:10
3
7
Толкова това е аналната му огърлица дето не му излиза от хаспела.
10.
България
03.02.2025 14:08:24
4
10
Всеки луд с номера си.
9.
Мун4о
03.02.2025 14:03:56
2
13
Абе в Америка тия с белите престилки как са го пропуснали тоя
8.
Знам
03.02.2025 13:58:56
2
8
Тоз беше избягал от лудницата
7.
Чудна реклама
03.02.2025 13:13:05
5
19
на изрод са изровили пак... Подобни мутанти по-трудно стигат до САЩ, но прочутият хавански полет едно време, както и лотарията са виновни за наличието и на такива. А за музеите просто нямам думи... Отпадъкът е ПРЕД музей, а не В музей, и ако влезе в него, сигурно ще посети само тоалетната или гифт шопа, за да си купи някакво доказателство за "интелектуалните" си занимания.

Сетих се за един стар виц по този повод. Екскурзовод свършва лекцията си в музей и пита дали има някакви въпроси. Вдига се само една ръка със следния въпрос: Много добре им е излъскан паркетът. С какво го лъскат?

Като се имат предвид темите въртящи се в момента, очаквам довечера пак да ни стряскат с бургаското плашило, а после да се чудят дълбокомудрено и целомъдрено защо младото поколение е тотално деградирало.
6.
Ники
03.02.2025 13:09:40
2
29
На моят началник дядо му когото бил малък му казал.
Данаиле цървула чепик няма как да стане моето момче
5.
00
03.02.2025 13:07:12
19
9
Какъвто и да е, колкото и да дразни Е НАПЪЛНО ПРАВ.
4.
wtf
03.02.2025 13:01:54
2
28
Баба ми също имаше перлена огърлица, но беше жена, тоя какъв е? Халка ли е?
3.
Хаха
03.02.2025 13:01:05
0
27
Струва толкова ТАМ, тук никой няма да ти даде и 5 ле'а, мишок!
2.
Na brat pit brat mu
03.02.2025 12:53:00
4
31
А ве ей шушляк ....наври си го в гъза тоя гердан и се скрий някъде
1.
123
03.02.2025 12:52:20
3
40
Не ме карай да влизам във алиекспреса Мите,че ще го намеря за 3 лв.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
„Монамур, вкусен ли е тоя руски шнур“: Лора Крумова отговори на Костадинов „Монамур, вкусен ли е тоя руски шнур“: Лора Крумова отговори на Костадинов Водещата от „Нова“ пусна стихче от старо парче на Ицо Хазарта, после го изтри Зоро от Оризаре е основният заподозрян за смрътта на Стефан Поляка в Слънчев бряг Зоро от Оризаре е основният заподозрян за смрътта на Стефан Поляка в Слънчев бряг 24-часовата полицейска мярка на групата изтича утре сутринта и вероятно част от тях ще бъдат освободени, но Зоро със сигурност ще остане в ареста поне за 72 часа Крум Зарков: Държавата трябва незабавно да се намеси, за да регулира цената на горивата Крум Зарков: Държавата трябва незабавно да се намеси, за да регулира цената на горивата Само 35-45%  от цената на литър гориво по бензиностациите се определя от суровината, докато останалите над 50% са в голяма степен ДДС и акциз. Ето тук държавата може да се намеси, категоричен е лидерът на БСП Как се стигна до създаването на едно чудовище Как се стигна до създаването на едно чудовище Хронология на престъпленията на Васил Михайлов "Черноморец 1919" показа, че гради сериозен отбор, спря лидера "Дунав" "Черноморец 1919" показа, че гради сериозен отбор, спря лидера "Дунав" Ако съставът се запази за следващия сезон - акулите ще са претенденти за първото място  Как от площада в Карнобат тръгна войната между Румен Радев и ПП-ДБ (ВИДЕО) Как от площада в Карнобат тръгна войната между Румен Радев и ПП-ДБ (ВИДЕО) Асен Василев нарече лидерът на "Прогресивна България" "страхлив лицемер" и замеси съпругата му Деси Радева  Телешки салам с едва 3 % месо разпали страстите в нета Телешки салам с едва 3 % месо разпали страстите в нета Сабриев иронично допълва, че саламът може да се нарече "телешки“ само заради металната тел, с която е завързан Готовите проекти на ГЕРБ за Бургаска област трябва да бъдат изпълнени! Готовите проекти на ГЕРБ за Бургаска област трябва да бъдат изпълнени! Няма да отстъпя и на милиметър, ако не получат финансиране, дори и да сме в опозиция, казва един от най-активните депутати на ГЕРБ Станислав Губеров, който отново е в листата за 52-ото НС Над 1 млрд. евро са спечелили българите от хазарт, но са заложили 2 млрд. евро Над 1 млрд. евро са спечелили българите от хазарт, но са заложили 2 млрд. евро Дадените пари за хазартни игри нарастват с около 40 на сто през миналата година, и то при положение, че през предходната 2024 г. имаше увеличение с около 8 на сто спрямо 2023 г. Близо 47 500 дружества декларираха данъците си от старта на кампанията Близо 47 500 дружества декларираха данъците си от старта на кампанията От тях близо 4 000 са подадените декларации от дружества само за Бургаска област
Българи пазаруват в Гърция, както гърци у нас преди години Българи пазаруват в Гърция, както гърци у нас преди години По думите на пътуващите, разликите в цените са съществени София по-скъпа от Берлин и Атина: Какви са цените на основните храни? София по-скъпа от Берлин и Атина: Какви са цените на основните храни? Млечните продукти и захарта повишават разходите в София Студент от Бургас осъди прокуратурата заради фалшиво положителен тест за амфетамини Студент от Бургас осъди прокуратурата заради фалшиво положителен тест за амфетамини Ще трябва да му платят 1500 евро обезщетение  Как ще изглежда светът при $200 за барел Как ще изглежда светът при $200 за барел Opмyзĸият пpoтoĸ, пpeз ĸoйтo минaвa eднa пeтa oт cвeтoвния пeтpoл, eднa чeтвъpт oт гaзa и eднa тpeтa oт тopoвeтe, e дe фaĸтo блoĸиpaн Учителка излязла в 16-годишен болничен и работила като природолечител Учителка излязла в 16-годишен болничен и работила като природолечител Подозренията са, че тя се е преструвала на неработоспособна Как червеното вино влияе на усмивката Как червеното вино влияе на усмивката Червеното вино е приятел на човека, а и на оралното здраве. То съдържа активни съставки и антиоксиданти, които имат благоприятно въздействие върху зъбите и устната кухина на човека Европейска директива ще оскъпи пратките от Тему Европейска директива ще оскъпи пратките от Тему Новата мярка ще се добави към вече въведената такса от 3 евро на тип артикул, която се събира от юли за малки пратки със стойност под 150 евро, основно идващи от Китай Руса бизнесдама, зам.-председател на Общински съвет, си купи хотел за 4 млн. евро Руса бизнесдама, зам.-председател на Общински съвет, си купи хотел за 4 млн. евро Имотът беше обявен на търг за 5,6 млн. евро от частен съдебен изпълнител през юли м.г., но тогава не се стигна до продажба Дубай гони хиляди иранци, конфискува им имоти и сметки за 530 млрд. долара Дубай гони хиляди иранци, конфискува им имоти и сметки за 530 млрд. долара Властите в ОАЕ са действали едностранно и без официални обяснения И Тервел Пулев ще бъде част от Max Fight 64 И Тервел Пулев ще бъде част от Max Fight 64 На ринга той ще изведе своя възпитаник Тома Великов, който представлява боксов клуб „Венко Пулев“.
Станка Златева, председател на БФБ Станка Златева, председател на БФБ Вкарахте ме в цирк Виц на деня Виц на деня Тате, мама поръча да ти кажа тази вечер да ходиш из хола по чорапи, без чехли.
- Защо?
- Изгубила някаква игла и иска да я намериш.
Виц на деня Виц на деня Портиер в женско студентско общежитие.
- При коя отивате, младежо?
- Не знам, Вие коя ще ми препоръчате?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Човек с добри мисли никога не може да бъде грозен.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори