×
Промо зона Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Двама огнеборци загинаха при голям пожар край летище във Франция
  • Зеленски освободи от длъжност главнокомандващия Въоръжените сили на Украйна
  • Делото на сириеца, помел двама бургаски полицаи с автобус, влиза в Апелативния съд
  • Повече от 60 ранени при протестите след смъртта на мъж, починал при арест в Болоня
  • Жълт и оранжев код за бури, градушки и риск от наводнения
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Руса французойка обвини известен политик-интелектуалец, че я е набил


02 Февруари 2025, Неделя, 11:30 ч.
Автор: Флагман.бг

Стоян Стоянов категорично отрича обвиненията и дори подал контражалба, твърдейки, че Барбара го снимала с телефона си, което по негови думи било „незаконно“

Буря от скандали се разрази в несебърското село Тънково, след като популярният ляв политик Стоян Стоянов, дългогодишен кадър на БСП-Бургас и директор на ОУ "Васил Левски", бе обвинен в физическа агресия срещу французойка.

Пострадалата, Барбара Александра Борел, подаде жалба в полицията, твърдейки, че е била нападната от Стоянов, след като потърсила обяснение защо синът ѝ е изключен от училище, съобщава Нова ТВ.

Но случаят далеч не е просто поредното училищно недоразумение – в основата му стои съмнителна управленска практика, непрозрачни решения и арогантно поведение от страна на човек, който не само ръководи образователна институция, но и гради политическа кариера като знакова фигура на социалистите в региона.

Как започна скандалът?

Французойката Барбара Борел се установява в село Тънково, където записва сина си в училището, ръководено от Стоянов. Детето не говори перфектно български, а по думите на майката не успява да се адаптира заради средата. След разговори с класната ръководителка се стига до устна договорка момчето временно да учи у дома и да се яви на изпити в края на учебната година.

Два месеца по-късно обаче, без предупреждение, майката получава съобщение, че синът ѝ е изключен! Объркана и ядосана, Барбара решава да потърси обяснение лично от директора. Тогава се случва нещо шокиращо – вместо разговор, срещата прераства в жестока разпра, а по думите на жената Стоянов я е нападнал и я е ударил три пъти!

„Стоян Стоянов ме удари три пъти!“

„Отидох в училището, за да изтегля документите на сина ми и да го преместя. Директорът обаче реагира агресивно. Когато му казах, че е лъжец, защото преди това се беше съгласил детето ми да учи вкъщи, той директно ме нападна – без среща, без обяснение – три удара!“, разказва разстроената майка.

Шокирана от случилото се, французойката подава сигнал в полицията и споделя за арогантното поведение на директора.

Стоян Стоянов категорично отрича обвиненията и дори подал контражалба, твърдейки, че Барбара го снимала с телефона си, което по негови думи било „незаконно“. Той настоява, че детето ѝ не е изключено, а просто е натрупало неизвинени отсъствия.

„Майката нахълта в училището, не се регистрира при охраната и започна да ме обижда лично. Освен това записваше с телефона си, което е забранено“, оправдава се Стоянов.

Кой е Стоян Стоянов?

Този скандал хвърля сянка върху личността на Стоянов – не просто директор на училище, а изявен социалист. Представя за доктор по филология, писател и автор на 11 книги, Стоянов от години изгражда образа си на интелектуалец и учен и държи да бъде приеман от обществото като такъв.

Но случилото се в Тънково показва друга страна на директора – човек, който не само пренебрегва правата на учениците, но и реагира агресивно при критика.

Ще има ли последствия?

Случаят вече е в полицията, а Регионалният инспекторат по образованието също е стартирал проверка. Въпросът е: ще се разкрие ли истината.

Барбара и синът ѝ вече са напуснали Тънково и са се преместили в Ахелой, където момчето посещава друго училище. „Обичам България и няма да си тръгна заради този човек. Ще започнем нов живот, далеч от всичко това“, категорична е французойката.

Вижте видеото:

 


В категории: Просвета , Несебър


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
41
Коментара
Светлозария КИДЕРОВА Apple готви юбилеен iPhone 20 с почти 7-инчов екран и скрит Face ID Apple готви юбилеен iPhone 20 с почти 7-инчов екран и скрит Face ID 22/07/2026, Сряда 17:40 0
41
Коментара по темата
41.
real life
04.02.2025 16:12:03
1
1
Бай Стоян не беше ли академичен преподавател в свободния универитет по едно време!?
Имаше супруга Бригита ,бяха много красива двойка ,не знам дали са още семейни....
40.
До 33 Запознатия
03.02.2025 21:36:26
1
2
Що ходиш да лъжеш хората бе бастун? Не че някой ще ти повярва!
39.
До 22 Иван кмета
03.02.2025 21:31:30
1
2
Научи се да пишеш без правописни грешки и тогава пиши коментари защото ставаш смешен бе цървул
38.
До 30 Задача от висша математика
03.02.2025 18:28:22
2
2
Ако спрат до теб две квадратки и изскочат от тях осем мутри колко кокала ще ти счупят?
37.
Към 36
02.02.2025 23:19:08
0
4
Което не го оправдава, дори и да е вярно, а то не е :D
36.
Истиноговорител и споделител
02.02.2025 20:39:35
1
3
Тя е искала да спечели къмчош и валидация за себе си и улеснение за детито, но когато тийчърът й го е подал е казала "мирише!", след което (като истински пич) той е казал "това е само аромат, не се дръпай", а тя е продължила да настоява, заради което си е заслужила боя!
35.
Хахахах
02.02.2025 19:26:34
3
4
Kak няма да го обвини?! Искала як "кекс", а той импотентен и само бой ХАХАХАХАХХАХ
34.
Кои "мъже" бият жени?
02.02.2025 19:00:17
5
9
Забранено е САМО да се прави видео само на МАЛКИ ДЕЦА. Този човек не малко дете, а е на служба и всеки може да направи видео за доказателство. Особено жена, която не разбира добре български и иска после да й преведат казаното.
Кои мъже бият жени на работното си място, това мъже ли са или педерунгели?
33.
Запознат от Тв Скат
02.02.2025 18:51:03
1
19
Този е такъв мазник и подлизурко, едно време докато работеше в скат след като с голямо ухажване и подмазване на Валери Симеонов се уреди на работа, така после като го разкара Симеонов след издънка се прегърна с Волен Сидеров и атака които критикуваше и обиждаше пред Валери Симеонов и почна да го плюе и да плюе Скат. А иначе докато работеше в телевизията голямо мазнене и слагане падна на Валери Симеонов безгръбначен подмазвач. И сега виждаме че се е прегърнал с БСП които преди не спираше Да плюе също докато беше в Скат. Всички бивши от скат го знаем какъв противен и безгръбначен индивид е тоя. И сега се е уредил на държавна хранилка в някакво забутано село с голяма директорска заплата Браво на него. Много са такива като него за нищо не става обаче умеят да се подмазват и слагат и проспират.
32.
Иван Сухи
02.02.2025 17:58:55
1
7
Тази случка показва само едно. А именно, че аз съм много по-велик писател от Стоян и съм в пъти по-възпитан от него. Той е нищо повече от бактерия-микроб в българската писателска общност, нищо че е председател и единствен член на Съюза на сексуалноосвободените писатели. Творчеството му прилича на сплескана крастава жаба прекарала седмица върху асфалта на пътя за Тънково под жарко августвоско слънце
31.
?
02.02.2025 15:54:50
2
18
Изобщо не четох статията.Само като видях СтоянС. ми стана ясно,че не е могъл да топне чушката и ....ето резултата
Той едно време не четеше ли новините по Скат.Също така разведе една капитанска съпруга със стиховете,които копира от интернет и казва,че той ги писал,че ги издава и на стихосбирки.Отделно не бях в течение,че се намърдал на сладка служба
Марш.....мизерник похотлив
30.
Задача по математика
02.02.2025 15:47:38
3
22
Ако му изпляскам един сигански шамар, на колко метра ще му хвръкнат очилата?
29.
Хм
02.02.2025 14:57:56
2
17
Ние живеем в чужбина.Работа на училището и учителите е да интегрират детето,а не то да се интегрира само.В чужбина интегрират хиляди деца,у нас нищо не става.Преди даваха как изключили българче,расло в Англия,защото изостава,с писмеността.То се прави толеранс и се пуска детето напред,въпреки пропуските,а не да се смазва,защото са некадърни.
28.
Родител
02.02.2025 14:57:35
3
17
Масово в училището в с Тънково учениците не ходят на училище, а учителите сутрин ежедневно закъсняват за работа.(Понеже пътуват мнооого от далече, чак от Бургас)
27.
Ха ха ха
02.02.2025 14:29:03
1
20
Споко той наше момче, може да го направим сега зам. Министър. БКП ТО СМЕ НА ВЛАСТ. Останаха неграмотни и дето да гласуват за тези червени фашисти, ТЪРТЕИ.
26.
Питър Пан
02.02.2025 14:28:01
19
12
Ами как става така..не ходи на училище,не учи а иска българско образование. Ми закона е спазил човека,какво? Някаква кресла идва нагло при директора и прави луди скандали...какво очаквате
25.
Колега
02.02.2025 13:53:27
5
41
Стоян имаше много жени. Всички избягаха от него с писъци, защото има налиташе на бой. Крясъци, грубости и удари по тялото и то на места, по които не остават следи. Всичко си го знаем Стоян - той бие жени. Страхливец е обаче, мишка.
24.
Ако
02.02.2025 13:43:14
5
26
Ако съм на тази, стягам багажа и с детето отивам в Ница, Марсилия, Монпелие или на остров Корсика в градовете Бастия или Аячо. Хубаво топло време, хубава храна. Тук е имала желание жената детето й да научи български и да се развива в България, ама политическите назначения са на всяка крачка. Не е важно какъв си в България. Важното е да си политехническо назначение или любовница на някого. Мърдане няма. Тук не се търсят качества и интелект а послушковци за повечето места!
23.
.
02.02.2025 13:38:18
2
30
Абе, бяла, френска маме, къде си го записала детето си в училище за цв€тнокожи??
Вижте и класната! Охранена, лилава..... Тя не знаела английски... ХА ХА ХА!!! Тя български не знае, коментира АЕ! Я и отворете ДМС- картите за м.г. и поне 5 предходни и сравнявайте ОСОБЕНО собственоръчно декларираното й за ЕЗИКОВИ компетентности, компютърни умения, работа с деца БИЛИНГВИ- за българо- францизойчето 99,99% е посочила, че има добра практика!!!
Отворете и ДМС- картите на "директора" с корем- платноход.
Ей, тея са съвременните боляри!
Жалко, много жалко за кадърните учители с призвание, които отнасят под общ знаменател, заради такива т¥неядци!
22.
Иван Кмета
02.02.2025 13:28:36
5
36
"Представя за доктор по филология, писател и автор на 11 книги, Стоянов от години изгражда образа си на интелектуалец и учен и държи да бъде приеман от обществото като такъв"

Смях...директор в училище което с годините се посещава само от местни роми,или исключени от Несебър и Ахелой ученици,висш кадър на БСП,ако този е верно такъв...горката партия,и горките и последователи!
Оставка!!!
21.
Ачо
02.02.2025 13:27:30
2
42
Не знаех, че в село Тънково има интелектуалци!
20.
Стоян Стоянов-комунист
02.02.2025 13:26:03
2
28
Стоян Стоянов то комунист, то свикнало с насилие, то така решава проблемите, то си мисли че е още е комунизъм, то трябва да си тръгва сега и веднага.
19.
Акъл няма
02.02.2025 13:13:13
8
24
Тази жена е от Ница какво прави в това гето българия да и се чуди човек. Дошла тук да я унижават да бяга в 300 към Лазурния бряг от където е дошла и да задраска тази циганска държава.
18.
известен политик-интелектуалец
02.02.2025 13:00:58
7
33
Този мазничкия бияч на жени трябва да си понесе отговорността, ако е вярно.
17.
Бот
02.02.2025 12:55:53
27
12
Определено самочувствието на французите на наша територия е безпредметно. Веднага се сещам за пребитите от селяни командоси, пребития на плажа, тази с изгонено дете и набита от шишко. Желателно е да сте по-ниски от тревата из БГ селата защото се излагате вече.
16.
К
02.02.2025 12:54:16
2
20
На чакала брата , т.е. на пицата хора . Най-големите крадци .
15.
До 13
02.02.2025 12:54:14
5
20
НАЛИ?
Моржът с цайсите вляво на снимката е еманация на интеУекта: вербална и невербалната комуникация.
14.
СМЯХ
02.02.2025 12:50:18
5
32
БСП ЧИНОВНИК. ЛЪЖЕЦ АМА НАШ. НЕМОЖАЧ АМА ПАРТИЕЦ. ДИРЕКТОР КОМУНИСТИ.... ЖАЛКО ЗА ДЕЦАТА.
13.
12
02.02.2025 12:44:34
2
30
ПОЛИТИК-ИНТЕЛЕКТУАЛЕЦ ХАХАХА ИМА ЛИ ТАКОВА ЖИВОТНО :)))
12.
Люк
02.02.2025 12:44:03
4
47
Как бившия митничар стана директор на училище?Брат му- кмет на селото...Соц.величията още деребействат и командват....другата политика е за замазване на очите хората!!!
11.
Критик Стоян
02.02.2025 12:43:33
7
10
Най-сетне блеснах с цялото си изящество и красота по НОВА телевизия! Искам са допълня също, че съм изключително талантлив, написал съм десетки книги, които са се превърнали в световна литературна класика. Пишурки, къде сте сега? Завиждайте! Аз съм велик интелектуалец, да живее 9-ти септември!
10.
Критик Стоян
02.02.2025 12:43:32
8
11
Най-сетне блеснах с цялото си изящество и красота по НОВА телевизия! Искам са допълня също, че съм изключително талантлив, написал съм десетки книги, които са се превърнали в световна литературна класика. Пишурки, къде сте сега? Завиждайте! Аз съм велик интелектуалец, да живее 9-ти септември!
9.
*********
02.02.2025 12:36:23
2
5
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
8.
Аз вярвам на жената
02.02.2025 12:31:32
9
42
Този трябва незабавно да бъде отстранен от този пост. Селяндур от класа.
7.
ТТ
02.02.2025 12:07:51
9
46
Поредният комунист пенсионер, мислещ се за цар Соломон. Полицейски мустак, голямо шкембе, физиономия крива от алкохол и високо самочувствие - соц класик.
6.
do 2
02.02.2025 12:04:07
7
37
Прав си от ,дърт разплут комуняга какво да очакваш....??? Въпрос на време е да му размажат разплутия гьонсурат и да го подуят още повече...
до 1
А пък мъжа и българин,що не ходи с жена си ,да я подкрепи и нея и детето си....??? и да му набие канчето на тоя шопар вмирисан...
Ми щото е путьо маринкин,лъв ...ама с мише сърце
5.
Ами
02.02.2025 12:03:44
36
14
Хайде да си ходи обратно.Ще умре от глад там тъпачката.Сигурно есоциал там.Тъпа гъска
4.
Икиндия
02.02.2025 11:53:42
6
42
Този индивид е еманация на всичко противно и предизвикващо отвращение
3.
Хахо
02.02.2025 11:52:52
23
31
Барбара ако наистина обича България и иска да живее тук да беше положила усилия да научи български. Хем ще помага на детето с домашните. А къде е бащата българин в тази ситуация?
2.
Съсед
02.02.2025 11:50:41
10
55
Да. Този бие и малтретира жени още от периода му като митничар. Попитайте бившата му съпруга Толиана, има какво да разкаже. Живееха в нашия блок в “Зорница” и постоянно се правеше на “мъж” с шамари и обиди. Абсолютен боклук!
1.
Питане
02.02.2025 11:48:35
32
34
А защо таткото българин не е отишъл да уговори всичко? Или защото е французойка госпожата се мисли за вся и всьо? Ако не ходи на училище как ще си подготвя уроците на български език като "гуспужата" не говори български? На английски или френски ще отговаря в училище?
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Спират тировете по „Тракия“ и „Струма“, вижте часовете Спират тировете по „Тракия“ и „Струма“, вижте часовете Ограничението за камионите над 12 тона обхваща и Кресненското дефиле, за пътуващите към Бургас и Кулата са определени обходни маршрути Пет екипа разчистват Приморско след урагана, вятърът отнесе и соларни панели Пет екипа разчистват Приморско след урагана, вятърът отнесе и соларни панели Кметът Иван Гайков увери, че няма пострадали или бедстващи хора Таня Христова за нощния шум край блок Здравец: Когато няма решение, всички сме потърпевши Таня Христова за нощния шум край блок Здравец: Когато няма решение, всички сме потърпевши Тя поиска ясно разграничаване на отговорностите между институциите и обяви готовност за промени в нормативната уредба „Ковид отделение“ се казва първата нефантастична книга на Янчо Чолаков „Ковид отделение“ се казва първата нефантастична книга на Янчо Чолаков Това е важен завой в творческия му път, който сам по себе си заслужава внимание Страх заради самолетите на САЩ: Хората от Ямболско събират подписи срещу разполагането им в Безмер Страх заради самолетите на САЩ: Хората от Ямболско събират подписи срещу разполагането им в Безмер Американските съюзници гарантират, че ще защитят България, но подобни гаранции имаше и към страните в Персийския зали, където имат военни бази, ударени от ирански ракети и дронове Лентата за Христо Стоичков ще докаже, че Бургас е кинолокация, а в този бизнес има милиони Лентата за Христо Стоичков ще докаже, че Бургас е кинолокация, а в този бизнес има милиони Общината очаква вложените 60 хил. евро да се върнат многократно в местния бизнес Прокурорската колегия единодушно остави Емилия Русинова начело на СГП Прокурорската колегия единодушно остави Емилия Русинова начело на СГП ВСС отказа да я отстрани временно въпреки дисциплинарното дело за пътуванията с Петьо Еврото Приключи изграждането на новата индустриална зона в Бургас Приключи изграждането на новата индустриална зона в Бургас Изградени са улично осветление, канализация, пречиствателна станция, високоскоростен интернет, газ и други комуникации Порой удави Варна за минути: Улици и подлези се превърнаха в реки Порой удави Варна за минути: Улици и подлези се превърнаха в реки Полицията получи сигнали за наводнени зони край Катедралата, Македонския дом, Алея Първа и улица Девня Иван Демерджиев: Не съм забогатял от депутатската банка, години съм се трудил Иван Демерджиев: Не съм забогатял от депутатската банка, години съм се трудил Вътрешният министър свърза атаката с Пеевски и обяви, че службите затягат сигурността заради ескалацията около Иран
Младите умове на Бургас покориха Япония: Павел Цонев е №1, а отборът на ППМГ - шампион Младите умове на Бургас покориха Япония: Павел Цонев е №1, а отборът на ППМГ - шампион Учениците на Математическата гимназия спечелиха десет индивидуални отличия и шампионската титла в отборната надпревара на Pan-Asia Pacific International Mathematics Invitation Competition 2026 Гърция забрани тротинетките за деца под 17 г., глобите стигат 1000 евро Гърция забрани тротинетките за деца под 17 г., глобите стигат 1000 евро Парламентът прие задължителна застраховка и по-тежки санкции, а новите правила влизат в сила след обнародването им Apple готви юбилеен iPhone 20 с почти 7-инчов екран и скрит Face ID Apple готви юбилеен iPhone 20 с почти 7-инчов екран и скрит Face ID Ранните данни сочат батерия от 6000 mAh, стъклен корпус без видими рамки и сензорни бутони Петимата кметове от Ямболско срещу самолетите в Безмер: Не въвличайте България в чужди конфликти Петимата кметове от Ямболско срещу самолетите в Безмер: Не въвличайте България в чужди конфликти Местната власт предупреди за рискове и напрежение и призова държавните институции да се вслушат в тревогите на хората SPICE Music Festival 2026 наближава - Бургас отново ще се превърне в столицата на музиката SPICE Music Festival 2026 наближава - Бургас отново ще се превърне в столицата на музиката И тази година сцената на SPICE Music Festival ще събере артисти, чиито песни и до днес звучат по радиостанции, клубове и фестивали по целия свят Доживотен затвор за 35-мата пирати от „Руен“, държали седем българи в плен Доживотен затвор за 35-мата пирати от „Руен“, държали седем българи в плен Съдът в Мумбай наказа похитителите, които превзеха кораба и държаха екипажа като заложници повече от три месеца Тръмп дава 2 години на фармацевтичните компании, после ги удря с 200% мито Тръмп дава 2 години на фармацевтичните компании, после ги удря с 200% мито Вносните генерични лекарства остават без мито до август 2028 г., след което ставката скача първо на 100%, а година по-късно се удвоява Българка бе намушкана до смърт в игрална зала в Нюрнберг Българка бе намушкана до смърт в игрална зала в Нюрнберг 45-годишен иранец е задържан по подозрение за убийството, а причината за фаталния конфликт още се изяснява Христо Янев остави Джеймс Ето'о в София преди битката с Карабах Христо Янев остави Джеймс Ето'о в София преди битката с Карабах Халфът не е контузен, но ЦСКА не обяви защо отпадна от групата за гостуването в Баку Над 3 промила зад волана на ТИР: Чужденец бе спрян край Лесово и влезе в ареста Над 3 промила зад волана на ТИР: Чужденец бе спрян край Лесово и влезе в ареста Гранични полицаи се усъмнили в поведението на 53-годишния водач и извикали екип на Пътна полиция
Бойко Борисов за Румен Радев Бойко Борисов за Румен Радев Навън казват yes, yes, yes, а в България - нет, нет, нет Виц на деня Виц на деня Жена говори по телефона:
- Пратете ми добър електротехник, моля.
- Госпожо, всеки жив електротехник е добър.
Виц на деня Виц на деня - Каква е разликата между жените и батериите?
- Батериите имат положителна страна.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Какво е клептомания?
- Това е способността да намериш нещо, преди някой друг да го е загубил!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори